💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar selamlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Az önce bu testi yaptım ovülasyon takibi için. Dün birliktelik olmuştu. Bugünü değerlendirmem mi gerekli silikleşince mi önemli olan. Pkos var bende ve pek tecrübem yok bu testleri yorumlamak için. Bilgisi olanlar yaedımcı olabilir mi
Benim de böyle oldu 2 günde bir değerlendirdim

Eğer eşinde sperm sorunu yoksa değerlendir yumurtluyosun gibi bide teste devam et siliklesmesi lazım oda yumurtan çatladı demek oluyor bide havuç yiyebilirsin çatlamasına yardımcı olur ☺️

Teşekkür ederim cevapladığınız için 🥰 eşim henüz test yaptırmadı. Dün birliktelik olduğu için Riske atmayıp bir gün boş geçsem mi sizce. Bir de silikleştikten sonra mı asıl ilişki önemli. Çatladıktan sonra yani

tüplerde tıkanıklığa yol açıyormuş sanırım dimi peki öyle bir durum olduğun da tedavisi var mı aceba açabiliyorlar mı bilgin var mı canım bende hsg çektireceğim de
Kuzum benim iki tüpümde kapalıymış film esnasında sağ açıldı sol açılmadı doktor geçirdiğin enfeksiyonlar etki etmiş olabilir dedi

Kızlar selamlar yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Az önce bu testi yaptım ovülasyon takibi için. Dün birliktelik olmuştu. Bugünü değerlendirmem mi gerekli silikleşince mi önemli olan. Pkos var bende ve pek tecrübem yok bu testleri yorumlamak için. Bilgisi olanlar yaedımcı olabilir mi
Bugünü mutlaka değerlendir silikleştiği günü ve ondan sonra bir kaç günü de değerlendir canım

Teşekkür ederim cevapladığınız için 🥰 eşim henüz test yaptırmadı. Dün birliktelik olduğu için Riske atmayıp bir gün boş geçsem mi sizce. Bir de silikleştikten sonra mı asıl ilişki önemli. Çatladıktan sonra yani
Evet catladiktan sonrası önemli ama sperm zaten 3 4 gün yaşarmış bı sorun yoksa gün asirida yapsan tutturmuş olursun yani ☺️ inşallah hepimiz mucizelerimize kavusuruz

Kızlar regl geçen ay 3 unde oldum.normalde 3 aydır 5 6 gün gecikmeli oluyorum.bu ayda 3 ünü hesaplayarak tahmini 4 gün var diyerekten prodoctor test yaptım yine cuma günü yaptigimda da resimde falan gozukcek gibi değildi ama görüyordum.bugun sanki görüyor gibiyim 1.filtreli 2.filtresiz sizde goruyormusunuz ben yoksa yine hayal aleminde mi yüzüyorum🙈.yoksa yine artık kana gidicem test falan yapmiycam çünkü prodoctorda hiç görmemiştim çok silikte olsa böyle cizgiler🙄bu arada 5 dakikada cıktı hemen ve ilk idrar degildi 2. İdrar
Bende ilk bu kadar silikle yakalamıştım akşam yaptığım da daha belirginleşmişti soldaki ilk idrar diğer testler akşam yapılanlar 🤗 hakkınız da hayırlısı olsun inşallah güzel haberlerini vereceksin 🤲🏻

Eklentiler

• Screenshot_2023-11-27-10-44-25-36_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg
    Screenshot_2023-11-27-10-44-25-36_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 72
  • IMG20231127181621.jpg
    IMG20231127181621.jpg
    96,3 KB · Görüntüleme: 70
Ayy çok uzun zmndr bu gruba yazmamıştım, şimdi anneler grubundayım. Rabbım sizlerde basıp etsın.
Ovulasyon takıbı gebeliği kolaylaştırıyor. Bnde kullanmıştım 3 kımyasalım var üst üste. Eşinizle birliktelıgınız günaşırı olsun, zaten sperm vucutta kalıyor.bişey kaçırmassın merak etme. Pik iken bırlıktelık olursa sperm içeride olacagı için, yumurta çatladığında, hazır sperm içerde bekledgı için şans daha fazla olur. Önemli olan çatlama yani silikleşmedir, pik ya 2 gun sürer ya da 3 gün. Ama silikleşme oldugun da sperm içerde hazır beklemeli

Ayy çok uzun zmndr bu gruba yazmamıştım, şimdi anneler grubundayım. Rabbım sizlerde basıp etsın.
Ovulasyon takıbı gebeliği kolaylaştırıyor. Bnde kullanmıştım 3 kımyasalım var üst üste. Eşinizle birliktelıgınız günaşırı olsun, zaten sperm vucutta kalıyor.bişey kaçırmassın merak etme. Pik iken bırlıktelık olursa sperm içeride olacagı için, yumurta çatladığında, hazır sperm içerde bekledgı için şans daha fazla olur. Önemli olan çatlama yani silikleşmedir, pik ya 2 gun sürer ya da 3 gün. Ama silikleşme oldugun da sperm içerde hazır beklemeli
Pıhtılaşma sorunun varmiydi bende yaşadım üç kimyasal şimdi coraspirin kullaniyrm kalmadan önce

Bende ilk bu kadar silikle yakalamıştım akşam yaptığım da daha belirginleşmişti soldaki ilk idrar diğer testler akşam yapılanlar 🤗 hakkınız da hayırlısı olsun inşallah güzel haberlerini vereceksin 🤲🏻
Inşallah dedigin gibidir canım😍 hayırlısı olur umarım🤲 ds kaset test yaptım onu atmadm ilk kez aldim öyle bir marka onda da çok az gölge gibi cıktı.o markayı bilen varmı yanıltıcı bir testmidir acaba bilemedim.en güzeli varsa regliye kadar beklemek sonra kan veririm inşallah regl olmazsam tabi

Inşallah dedigin gibidir canım😍 hayırlısı olur umarım🤲 ds kaset test yaptım onu atmadm ilk kez aldim öyle bir marka onda da çok az gölge gibi cıktı.o markayı bilen varmı yanıltıcı bir testmidir acaba bilemedim.en güzeli varsa regliye kadar beklemek sonra kan veririm inşallah regl olmazsam tabi
Kaset test olan ds marka benimde 😍 ilk onu yaptım hatta baktım anında belirdi inanmayıp erken gebelik testini yaptım

Doktorlar bir gün ara verip bir gün ilişki tavsiye ediyorlar. Sonuçta insanların büyük kısmı yumurtlama testi yapmadan hamile kalıyor, bir şekilde denk geliyor. Spermler hemen ölmüyor çünkü. Herkes her gün ilişkiye girerek hamile kalmıyor ya :) Bence bir gün ara vermeniz daha doğru olur, bunun yeterli bir durum olduğunu söylüyor doktorlar.

Kaset test olan ds marka benimde 😍 ilk onu yaptım hatta baktım anında belirdi inanmayıp erken gebelik testini yaptım
Onda çok cok az gölge gibiydi ama dedim olsa erkende daha belirgin çıkması gerekmezmiydi kuzum yaa... o yüzden atmadım onu.ben bekleyim azcik daha bakalım regliye kadar umarim yaniltmaz beni 😊

X