💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar günaydın adete 10 gün ve 12 kalanlar belirtileriniz varmi
Benim 11 gün var yumurtlama pik olduğunda ilişki başladı ve ilişkiden 3 gün sonra başlayan kasık batmam var bıçak saplanıyor gibi acı veriyor 2 saniye süren. Arada devam ediyor. Bu kadar kısa sürede ulaşacağını sanmıyorum ama yine de umut. Bir de ayaklarım üşüyor çorapla geziyorum. Siz de var mı?

Kızlar dün burda bizim yaşlı Bi teyze vardı ona gittim eski yöntemler doğuda meşhurdur.göbek kaldırdı bide alttan baktı.rahmin ucu hafif ters dedi çocuk olsa da tutmaz.Gerçekten haziran ayında beta 600 é kadar çıkıp azalmaya başladı Bende polikistik over da var sol yumurtalık pko görünümde sağ normal demişti doktorum.dün teyze sol tarafın dolu dedi diğer tarafına göre sıkıntılı dedi şok oldum.Gerçekten epey tecrübeli bi teyze..kuzenlerim bu teyzeye gidip gebe kaldılar inşallah darısı bana.Bu arada göbeğim düşmemişti ama ben yine kaldırdım ağrısız işlem..Rahmin ucunun ters olması ile ilgili de pekmez ve unu hafifi muhallebi kıvamına getirir 3 gün karnına sür dedi sonra yanıma gel düzeltecem inşallah dedi.Belki yıllarca sebebsiz yere düşük yaşadıysaız sebebi budur tabi genetik vs diğer testler de temiz çıktıysa

Benim 11 gün var yumurtlama pik olduğunda ilişki başladı ve ilişkiden 3 gün sonra başlayan kasık batmam var bıçak saplanıyor gibi acı veriyor 2 saniye süren. Arada devam ediyor. Bu kadar kısa sürede ulaşacağını sanmıyorum ama yine de umut. Bir de ayaklarım üşüyor çorapla geziyorum. Siz de var mı?
Canım ben şuan ne zaman yumurtlama oldu bilmiyorum ama ben gün aşırı ilişki yaşadım hep benimde bu sabah böyle kasik batması adet olucam gibi ara ara kısa sancı birde göğüslerim dongunlaşmis bunlar var ama inşallah psikolojik değildir

Günaydın kizlarrr. Ben de dün gece bir rüya görüp çok etkilendim. Kontrole doktora gidiyorum ve bana bir tedavi uyguluyor direkt hamilesin 1,5 aylık diyor ama o kadar çok ağladım ki rüyamda çok etkilendim 🥺

S Sunshine1 canim Allah hayra çıkarsın rüyanı ne kadar güzel 😍 insallah gelen giden hiç olmaz test yapsan mı acaba ? 🙊

@edahandro bat gunlerimiz aynıymış eveet inşallah birlikte güzel haberleri alacağız ☺️🙏🏻
Sende hamile kalıcaksın bu rüyalar haberci rüyalar ben bilirim hissederim. Allah utandırmasın kuşumm. İnşallah canım olursada ekime inşallah ❣️❣️ testi şöyle yarında olmazsam yapacağım söz verdim kendime erken test yok❣️

Kızlar ateş böyle. Acaba ikinci yumurta mı var yine. Çünkü tekrar yumurtlama akıntısı gördüm sabah melegim can melegim can melisaa93 melisaa93

Eklentiler

• IMG_8674.jpeg
    IMG_8674.jpeg
    136,8 KB · Görüntüleme: 34
Kızlar ateş böyle. Acaba ikinci yumurta mı var yine. Çünkü tekrar yumurtlama akıntısı gördüm sabah melegim can melegim can melisaa93 melisaa93
Aaa gördüysen akıntı olabilir kuzum mutlaka degerlendir belki çatladı sandıgın çatlamadı daha büyüdügü için agrın olmuş olabilir 12. Gün kuzum

Sende hamile kalıcaksın bu rüyalar haberci rüyalar ben bilirim hissederim. Allah utandırmasın kuşumm. İnşallah canım olursada ekime inşallah ❣️❣️ testi şöyle yarında olmazsam yapacağım söz verdim kendime erken test yok❣️
Ah inşallah ben de çok umutluyum ☺️ en güzeli erken test yapmamak aslında iyi yapıyorsun. Güzel haberini bekliyorum inşallah pozitif teste geleceksin pazartesi 😍🙏🏻
Fundaaa ay ikinci yumurtaysa hiç kaçırma değerlendirmeyi cifter cifter masallah 😍

X