💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Hayırlısı olsun canım sen yaptın mı test hiç. Tamm canım 10. Gün yaparım birdaha testi artık
yok kuzum hiç yapmadım ben etkısı varm yokmu bilmiyorum ne zaman gecerse onuda bılmıyorum :) ama 12 den sonra kesin gidiyormuş etkisi. geçen ay 13.gün yapmıştım negatif çıkmıştı zaten adet oldum sonra da bu ay bakalm nasıb :)

kuzum selamunaleykum regli 3.günü betanın 7 çıkması normal mi bilmiyorum sen bidaha kan verdın mı ? veya doktora gıttın mı belkıde ustune görüyorrsun kımyasal gebelıkde beta sfırlanmadan kanama başlamıyor diye biliyorum ben bende 7ile öğrenmiştim kimyasalı önce 4e sonr 1küsüre düştü ve bu süreç yaklaşık 1hafta sürdü sonra kanama gördüm. sen tekrar beta baktır bence

En net belirtim geçmeyen göğüs hassasiyeti. fazla ayakta kalınca bel ağrım oluyor. bunlar dışında başka net olan bir belirtim yok. akıntım da yok denecek kadar az. ya nasip inşallah hayırlıysa gelsinler.

birde umutlandırmak istemem ama benım bıldığım predictor erken gebelik testi bile 10 üstü betayı görüyor yanı ıdrarda negatıf olabılır. kımyasal ise şayet sonrasında korunmana gerek yok cunku kımyasalda rahıme tam anlamıyla tutunan bı bebiş olmadığı için bı etkısı olmuyor ben kımyasaldan sonra 2. ay hamıleydım :)

Maşllah canım ya bu ne sabır böyle Allah nasip etsin inşallah hepimize. Benim de ilk defa oldu iğne bu ay

Tamam canım çok sağol korunmam ama tekrar bir Baktırayım o zaman betama benim önce gebelik testim belirgindi gitgide silikleşti sonra kanamam oldu regli oldum sandım yine 3.günü gittim betam 7.77 yükselip düştü diye düşündüm yarın sağlık ocağında baktırsam laboratuvar farkı var ama

Kızlar benim beta değerim 2 gün arayla ölçüldü. 9-27-74 olarak çıktı, sizce normal mi ilerliyor? Regl öncesi farkettim göğüs ağrısı ile birlikte. Biraz tedirginim ama..

Kızlar benim beta değerim 2 gün arayla ölçüldü. 9-27-74 olarak çıktı, sizce normal mi ilerliyor? Regl öncesi farkettim göğüs ağrısı ile birlikte. Biraz tedirginim ama..
2 kattan fazla artış oluyor kuzum bence iyi bebeğin seninle olsun adetten kaç gün önce öğrendin

2 kattan fazla artış oluyor kuzum bence iyi bebeğin seninle olsun adetten kaç gün önce öğrendin
Canım adetten 6 gün önce öğrendim, ikinci çizgi silik çıktığı için kan verdim. Normalde hâlâ regl dönemime 2 gün var ve değer artışları bu şekilde. Henüz regl gecikmesine girmediğim için tedirgin oluyorum

Kimyasal dan sonra doktorlar beklemeye gerek olmadığını söylüyorlar eğer kendini hazır hissedersen deneyebilirsin betanin sifirlanmasi tamamen düştüğü anlamına geliyor üç kez geçirdim bende

Maşllah canım ya bu ne sabır böyle Allah nasip etsin inşallah hepimize. Benim de ilk defa oldu iğne bu ay
kız ne sabrı ay hiç sabrım yok :) ama napayım pozitif çıkar sonrada negatife söner diye yapmadım erken ama kendımı yedım yani bu ay içim çok rahat nasıb dıyelım allahım hayırlısını versin :)

olsun yaptır ama sağlık ocağında 1 gün sonra çıkıyor. bı yaptır bakalm gerekırse doktorunlada bı görüş

Ekim ayının başında kimyasal yaşadım regl 3 gün gecikme 17.6 4. gün kanama geldi beta 15 düştü kendi kendine düştü. Ekim sonu kist ameliyatı oldum doktorum hemen dene tüpün biri çalışmayacak kistle koptu dedi. 3 Kasım regl oldum normalde reglim yarın ama dün 149 ile pozitifi gördüm. Yani bana doktorum kimyasal + ameliyattan bile hemen sonra yapabilirsin sorun yok demişti.

Kuzum doktora gitmiş miydin bildiğin herhangi bir sorunun var mıydı
Çalmadığım doktor kapısı kalmadı yaşadığım şehirde görünen hiçbir sorunum yoktu eşimde de bende de en son gittiğim doktor famera ovitrelle deneyelim dedi denedik tutmadı tekrar tek famera kullanmak istedim yine olmadı o zaman dedi ki doktorum aşılamaya geçelim zaman kaybetmeyelim böyle çünkü sebepsiz İnterfilitesin dedi birdaha da gitmedim beklemek istedim ama yılbaşından sonra aşılama için gitmeyi düşünüyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…