💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

herkesin belirtileri var biz kendimizi mi dinliyorum aceba inşallah sizin sonuç pozitif olur kızlarr
Bende yok gibi diyom valla.
2 gün kaldı canım 30kasım bat
ah kızlar bende geçen ay klomen artı çatlatma ığnesi denemiştim olumsuz oldu bu ayda denedim bakalım hiiç kendımı dınlemıyorum belirti varmı yokmu farkında değilim şuan çünkü gerçekten psikolojik belirtilerde oluyor. belirti varmı acaba düşününce bıle hemen başka bıseye odaklanmaya calışıyorum valla :) bat tahmini 12 aralık ve sonrası bakalm nolcak 9 10 aralık gibi test yapmayı düşünüyorum durabilirsem

Kızlar ignenin etkisi geçiyor mu sizce 3. Ve 5. Sıradaki testleri öğle saatlerinde yaptım diğerleri sabh ilk idrarla

Eklentiler

• IMG_20231128_121307.jpg
    60,5 KB · Görüntüleme: 47
Çok merak ediyordum seni. Hayırlı olsun inşallah sağlıkla ilerlesin. Ne kadar çabaladığını be kadar istediğini biliyorum. Rabbim isteyen herkese nasip etsin sağlıkla huzurla inşallah
Çok teşekkür ederim artık pes etmiştim aşılama denerim uğraşmayım hiç ümidimi kestiğim anda rabbim ol dedi ve oldu çok şükür şuan tek temennim sağlıklı ilermesi

İnsallah her sey sağlıkla dilediğin gibi ilerler canım..ben de mfk takviyelerini araştırıyorum. Kullandığın eş paketi miydi? İsimleri neydi tam olarak? Bir de hsg çekilmiş miydin ben çekilmedim de..eşimde kontrol olmadı. Bu takviyeleri direk alıp kullanmaya başlasam mı diye düşündüm

merhaba bayanlar,
beklenen adet tarihim 3 aralık. Ovulasyon testiyle tam pozitif ve silik çıkan günlerimi değerlendirdim. yumurtlama zamanından beri bugüne kadar geçmeyen göğüs hassasiyetim var. normalde adete 1 hafta kala olurdu. ama bunda yumurtlamadan beri o hassasiyet devam ediyor. daha önceki iki çocuğumda da aynı durum olmuştu. 6 sene sonra ilk korunmasız ilişkim hemen ilk aydan hamile kalabilir miyim onu da bilmiyorum. yaşım 38. olursa bana çok büyük bir sürpriz olacak.:)

Ayyy Hadi inşallah vardır benim de 2 Aralık benim de yumurtlama gününden sonra göğüslerim şişti cizildiyordu. Şimdi balon gibi söndü ağrı da yok. Belim ve basım çok agriyo sadece. Akıntım da yok gibi arada beyaz krem gibi az bir akıntı oluyor . Siz de sadece göğüs hassasiyeti mi var ?

Kızlar hamile kalan herkese sağlıklı evlatlar diliyorum. Reglimin 3. Günü betam 7.77 çıktı şuan hamilelik testi yaptım negatif çıktı gidip tekrar betama baktırmama gerek var mı? Sıfırlanmıştır değil mi betam? Kimyasal gebelikten hemen sonra tekrar hamile kalmak için uğraşmalı mıyım size de sormak istedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…