💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

FSH, LH, E2, PRL, TSH ilk olarak bunları yaptırmam gerekiyor sanırım birden fazla olunca bütçeyi merak ettim eşim orda strese girsin istemiyorum çünkü şuan gerekli ve istiyorum diye kendini üzücek yapamazsa
Anladım canım d vitaminine de baktır

Çok teşekürler ederim kızlar Allah razı olsun rabbim en yakın zaman da sizlere de nasip etsin ben hiçbir şey yapmadım bu ay akıntımı takip ettim sadece o gün ve ertesi gün ilişki oldu başka olmamış belirtilerim de rahmime çok sancı girdi çıktı ama üşüttüm Heralde dedim çünkü ev taşıyorduk 2 gün önce şiddetli karın ağrım oldu 1 kere ve dün ve bugün göğüslerim ağırmaya başladı başka hiçbir belirtim olmadı en önemlisi 2 kere rüya gördüm geçen ay ismi azam duasını okudum hacet namazı kıldım hacet duasını okudum Allah'tan istedim yaptığım tek şey dua ve namaz oldu çok şükür rabbim sevindirdi

Allah sağ salim kucağına versin canım

Gözün aydın canım benim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah çok çok sevindim senin adına kaç çıktı bu arada canım hcg

Çok şükür canım rabbim duymuş dualarini çok sevindim adına darısı bizlere olsun insallah

Gözün aydın canım benim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah çok çok sevindim senin adına kaç çıktı bu arada canım hcg
Çok teşekkür ederim daha sonucum çıkamadı açıkçası korkuyorum negatif çıkacak diye

Çok teşekkür ederim daha sonucum çıkamadı açıkçası korkuyorum negatif çıkacak diye
Güzel çıkcak Allahın izniyle sen gönlünü ferah tut dün ben de öyleydim hop oturup hop kalktım ne çıkcak diye anlıyorum şuan seni ama senin testin benimkinden daha koyu çıkmış benim aşırı silikti 63 çıktı senin daha da fazla çıkcak

Son düzenleme:
Benim sabah aşırı silikti zor görüyordum akşam yaptım baya koyulaşmış şok oldum sabah yaptığım buydu

Eklentiler

• Screenshot_2023-11-27-10-44-25-36_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg
    29,1 KB · Görüntüleme: 61
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…