💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Yapmaya devam et canım daha erken bence
Acayip derecede belim ve basım agriyo. Var mı yok mu bilmediğim den ilaçta almadım. Goguslerimle şişti bir kaç gün önce acayip ağrıyordu göğsüm indi acımıyor pek. Sol taraf kasığımda ağrı var ara ara . Ne olucu bilmem belirsizlik berbat birşey

Canım gözün aydın inşallahh sağlıkla kucağına alır ve büyütürsün bu güne kadar herhangi bir belirtin oldumu peki ?
Evet kasıklarımda ağrı vardı çatlamamı da ağır hissetmiştim doktora sormuştum çatlama olmuş o yüzden ağrı dedi. Adet ağrısı gibi ağrı vardı biraz batma gibi ağırlık var kasıklarımda midem zaten hassas hemen bulanır o konuda bişey diyemicem bulantı vardı ama gebelikten mi bilemem

kızlar kafayı yiyecem artık gecikmenin üçüncü günü bugün gelen giden hiçbirşey yok şu gibi bi kaç damla akıntım geliyor arada bunlar negatif mi ne ben anlayamadım ya üç gün oldu gecikmem

Eklentiler

• F0F68200-9556-448B-A1FF-8ECD2B33A959.jpeg
    114,8 KB · Görüntüleme: 56
Az önce bende test yaptım benim de böyle . Hiç birşey çıkmamış. Gerçi benim daha 5 gün var bata . Bu testler insanın içini karartiyo valla

Az önce bende test yaptım benim de böyle . Hiç birşey çıkmamış. Gerçi benim daha 5 gün var bata . Bu testler insanın içini karartiyo valla
Yıprattı artık bu belirsizlik normalde bir gün iki gün bilemedin gecikir ama üçüncü güne geldim iki gün olacakmış gibi ağrım oldu ama bugün hiçbir ağrı yok teste böyle çıktı varla yok arası çizgiler ama senin daha var canım bekle şimdi

Ayyy inşallah ya. İkimizin de vardır . Tüm bekleyen arkadaşların da tabi kiiiiii. Eşim önümüz ay göreve gitcek 3 ay yok. Bu ay yoksa benim mevzu marta nisana kaldı

Ayyy inşallah ya. İkimizin de vardır . Tüm bekleyen arkadaşların da tabi kiiiiii. Eşim önümüz ay göreve gitcek 3 ay yok. Bu ay yoksa benim mevzu marta nisana kaldı
İnşallah canım benim valla çok dua ediyorum hepimize hiçbirimizin kucağı boş kalmasın inşallah inşallah şeninde bu ay tutmuştur gerçekten çok çok zor bi durum senin için var mı belirtilerin felan

Senin yerinde olsam verirdim gecikme var bebek varsa kanda kesin cıkar

Senin yerinde olsam verirdim gecikme var bebek varsa kanda kesin cıkar
Gidecek muhtemelen canım eşim zaten aşırı sabırsız bu konularda söylersem hemen tutar kokumdan götürür bakıyım birazdan gidecek yanına akşam gideriz veririz testi muhtemelen yazarım buraya sonucu çünkü çok anormal yani regl yaklaşınca akıntı durur ama durmadı beyaz akıntılar var ve şeffaf afedersin iç çamaşırımı ıslatacak bi akıntı geliyor gün içinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…