💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

kızlar selam bende doktordan gelıyorum klomen ve clife ceraber kullanmıştım bu ay ve 2 yumurtam olmuş sol 19.45mm sağ 14.43mm civarı muhtemelen soldan yumurtlayacaksın sağdakı daha yavaş buyuyor dedı ama 2 yumurta olmuş belki ıkısıde olur :) velhasıl bana clife ve klomen fayda ettı gibi düşünüyorum gecen ay 1 tane yumurtam vardı. ovitrelle yaptım bugün, bat tahmını 13 aralık hayırlısı diyelim :)

Kızlar çatlamadan sonraki 9.gün test için henüz erken dimi

canım çatlatma iğnesi falan yapıldı mı ? kaç gün var adetine. var gibi inşallah vardır :)
Yok catlama iğnesi falan yapılmadı 1 yıldan uzun süredir deniyorum olmuyordu iki aydır akışına bıraktım hiçbir takip yapmadim kendiliğinden oldu o 1 senede çok yiprattim kendini dua ettim hayırlısı ne zamansa o zaman olsun diye rabbim nasip etti ama değer düşük diye biraz korkuyorum pazartesiye doktor randevusu aldım tüm kan testlerini fln yaptıracağım bir aksilik olmazsa adetim 20 si yada 21 i olması gerekiyordu testi gecikmenin ikinci günü yaptım oncesinde yaptığım testlerde nerdeyse hiç çizgi yoktu bir gün öncesi çok silik bir çizgi vardı ertesi gün belirginlesince kan verdim

Kızlarım merhaba, umarım bunu okuyan herkes iyidir. Anneler grubuna sordum sağolsun yardımcı oldular ama bir de buraya sormak istedim. Fikrinizi almak istedi daha önceden hamile olanlar ve bilgisi olanlar vardır diye. Benim son adet tarihim 13 ekimdi. Ona göre hesaplama yaptığımda 6+0 olmalıyım bugün. Bugün ilk kez doktora gittim, keseyi ve belki kalp atışını görürüm diye. Keseyi gördüm şükür. Doktor 4+2 dedi ve çok şaşırdım. Geç döllenmedir dedi. İşin garibi ben yumurtlama takibi yaptım. 13. Gün yumurtladım, yani olması gerektiği gibi. Ancak bu ay klomen kullandım, şimdi diyorum ki 2 kere yumurtladım da ikincisi mi döllendi. Klomen tam olarak buna mı yarıyordu. Bir de adetim 3 gün gecikince beta 370ti,diğer gruptaki kızların daha fazlaymış aynı gün. Kafam karıştı. Herhangi bir fikri olan var mı? edahandro canım sen klomeni iyi biliyordun galiba Tikabasa

Kesinlikle öyle kuzum bende saldım eylül ayından beri artık rabbim zamanı gelince nasip edecektir inanıyorum. Ama dediğin gibi stres de bütün dengeyi bozuyor.
Kesinlikle stres çok dengeyi bozuyor çevre baskısı olacak mı olmayacak mı kaygısı yumurtalıkları etkiliyor daha bir yıllık evliyim ilk ayından beri gelen giden e hadi yapın yok geç kaldınız bi de şey yok mu “tembel çıktınız siz” nefret ediyorum gerçekten bu yüzden ortamlardan uzak kalmak istiyorum kendi ailem asla sorgulamaz ama karşıntaraf çok anlayışsız cidden bizi nasıl etkilediklerini bilmiyorlar gereksiz konuşuyorlar o yüzden olabildiğince bu muhabbetlerden uzak durmak lazım o ortamlara girmemek lazım ben bunu anladım

Merhaba benimde 1.5 saat sonra göründü çizgi, ama daha öncede yapmıştım kuruma çizgisi çok hafif çıkmıştı.. sizce benim nasıl? Reglime 4 gün var

Eklentiler

• 20231124_140202.jpg
    130,5 KB · Görüntüleme: 58
Sen hiç korkma önemli olan iki katına çıkması mesela bugün kan tahlili yaptırdıysan yarın değil öbür gün tekrardan bir bak eğer bi gün ara ile iki katına çıktıysa on altılara 20’lere geldiyse hiç korkma geç döllenme de olabilir.

Bana umut oldun bende 13 aydır deniyorum olmayınca umutsuzluga kapılıyorum ister istemez. Tam olarak şunu şunu denedim de oldu diyor musun acaba? Bir de folik asit vitamin kullanıyor muydun acaba

EVET EVET KUZUM HAYIRLISI EVET SEN YAP YINE TESY AKLINDA KALMASIN. varsa çıkar üstüne de görebilirsin herşey nasıb
Yapıcam canım elimde gördüm fotoğrafta çıkmıyor eğer kan testinde çıkmıyorsa 6 testte hatalı demek ve biz neye güvenip test yapıcaz anlamış değilim

Allahım gönlünüze göre versin inşallah tez zamanda. Milletin ağzı torba değil malesef büzülmüyor. Konuşanların, konuşuşacak çok şeyi vardır da onlar gün yüzüne çıkmasın diye karşısındakinin üstüne çok gelir anlayabiliyorum ama takma. Rabbim ol derse oluyor bir şekilde. Ben ilk çocuğuma beklemediğim bi zamanda hamile kaldım 3. Yaşına girmek üzere inan o bir yaşına geldiğinden beri yaklaşık iki senedir kardeş düşünüyoruz ama rabbim nasip etmiyor vardır bi sebebi artık kendimi sıkarlamıyorum, ve çevremde de çok gördüm biliyo musun ilk çocuğuna tedaviyle hamile kalan doğuran ve ikincilerin doğal yolla kendiliğinden geldiğini. Geriye ne düşüyor bilim mi tıp mı yaptığımız testler mi kürler mi. Allahım ne zaman nasip ederse o zaman kendiliğinden geliveriyor. Konuşanları da allaha a havale et boşver. Müslüman olan yüze vurup utandırmaz

Kızlar bakın bakayım belli belirsiz bişey görüyomusun uz sizde artık uyduruyorum gibi geliyor kan vermeli miyim sizce reglimin 3. Günü
Canim burdan doktor gibi teshis koyacak halim yok tabiki ama bence sen kimyasal gebelik gecirmis olabilirsin. Regl olmadan once degerin yukseldi testler silik cikti sonra regl oldun. Ama bu da baska acidan bakarsan iyi birsey tabi kimyasal gebelik demek hamile kalabiliyorsun demek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…