💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

kızlar varmı güzel haberler alanlar hamiş olanlar takvim yapsın profilden görelim ben beklemedeyim dün regl günümdü gelen giden yok. akşamda geç çıktım işten eşime alalım mı test dedim nöbetçi eczane uzaktı kalsın boşver dedik öyle bekliyoruz:)

Canım benim eksik olmayın , sizi de üzdüm hakkınızı helal edin … inşallah canım benim güzel kalbinden Allah razı olsun….

Benim reglime 5 gün kala bu sabahki testim aşağıdaki gibi ama heveslenmiyorum daha önce kimyasal geçirdim reglim geçmeden kan testi yaptırmayacağım

Eklentiler

• 9B164F3A-07DB-4258-8227-5402EC54EA3B.jpeg
    34,2 KB · Görüntüleme: 77
Canım benim eksik olmayın , sizi de üzdüm hakkınızı helal edin … inşallah canım benim güzel kalbinden Allah razı olsun….
kızz üzülüleyim keşke sana iyi gelebilsem yazdıklarım seni mutlu etse....ama en iyi ilaç kendinsin yine kendini ayağa kaldıracak kişi sensin ve en büyük destekçin eşin olucak zamanla iyi ol

amanın var çizgiyi gördüm canım bekle ozaman bakalım inş bu sefer öyle olmazz ööyle düşünme sendee geliyor bebişşşş
Öyle mi diyorsunuzz inşallah :)) Bilemiyorum heveslenmek istemiyorum çünkü tüpümün biri kistim alınırken gitti tek tüpüm çalışacak amh değerim de 0,89 çıktı 28 yaş için az dedi doktor. Bir öncekinde ovülasyona dikkat etmeden oldu kimyasaldı düştü bu sefer ovulasyon testi yaptım ama yanlış yapmışım her gün başka saatte su içmeye de dikkat etmedim en yüksek gördüğüm gün bile silikti diğerine göre bekleyeceğim 5 gün sonra regl olmazsa 3. gecikme gününde kan vereceğim.

Benim reglime 5 gün kala bu sabahki testim aşağıdaki gibi ama heveslenmiyorum daha önce kimyasal geçirdim reglim geçmeden kan testi yaptırmayacağım
erken gebelik testi kaç gün önceden gösteriyor ben 8 gün varken yapmıştım beymbeyazdı . dün bat günümdü olmadın bidaha cesaret edemiyorum

regl günü test yaparsın tekrar olmazsa kan verirsin inşallah seninledir bebeğinn

erken gebelik testi kaç gün önceden gösteriyor ben 8 gün varken yapmıştım beymbeyazdı . dün bat günümdü olmadın bidaha cesaret edemiyorum
Ben predictor aldım pembe 6 gün önceye kadar gösteren dün yani battan 6 gün önce yaptım çok çok ince yani saç telinden bile ince bir çizgi vardı ama flaşta görünüyordu bugün sabah ilk idrarla yaptığım böyle göründü yarın sabah da denerim belki test alırsam ama bu testle hamile kaldığını öğrenen arkadaşım 5. gün görmemiş 4. gün görmüştü yani aslında yaklaştıkça doğru gösteriyor 8 bebek olsa bile göstermeyebilir. Eğer gecikme yaşadıysanız bugün kesin gösterir.

Kafan rahat olsun canım ilk başta. Eğer sıkıntı devam ederse bence doğal kayganligi sağlayan bir şeyler vardır

Merhaba canım predictor test eczanelerde fiyatı nedir merak ettim internette çok pahalı olduğu yazıyor da :)

Merhaba canım predictor test eczanelerde fiyatı nedir merak ettim internette çok pahalı olduğu yazıyor da :)
Eczane fiyatını bilmiyorum ama trendyolda 3 tanesi 211 tlydi kargo çok uzun sürdü. Normal testlerin fiyatlarını bilmiyorum ama predictor pahalı bir testse 3 tanesi için iyi geldi bana internette o zaman.

Kızlar yumurta hem çatlayıp hem nasıl kiste dönüşüyor biliyor musunuz ve buna rağmen hamile kalan duydunuz mu. Benim hem çatlayıp hem kiste dönüşmesini aklım almıyor

evet yaşadım canım dün olmam gerekiyordu olmadım ki normalde düzenliyimdir gecikme yaşamam

O zaman bugün erken gebelik testlerinden yaparsanız sonuç çıkar diye düşünüyorum. İnşallah çift çizgi görürsünüz :)
bugün test yapıcamda işte sürekli çay su tüketiyorum sabahmı yapmak doğru olur ayy test deyince heyecanlandım gidip alıp yapsammı yaa varmı yokmu bilsem en azından dün akşam bitane sigara içtim içim içimi yedi ya varsa diye

Sigara konusunda ben de müzdaribim açıkçası içememek beni çok zorluyor ne olur ne olmaz diye içmiyim dedim ama ağzım boş durmuyor :) ben kimyasalı 17.6 beta ile 3 gün gecikmede akşam üstü test ile çift çizgi görmüştüm sizin bugün istediğiniz saatte yapsanız da çıkması gerekir aslında çünkü normalde 17 betatı adetten 3-4 gün önce gören var ama tam net emin de değilim bu akşam alıp yarın sabah mı yapsanız

ayy elim ayagım buz kesti yaaa bilmiyorum. şuanda işteyim evde yapmak daha iyi olur sanırım . rahat rahat bakarım varsa çığlık atarım fln eşimede gösteririm hem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…