💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

bugün test yapıcamda işte sürekli çay su tüketiyorum sabahmı yapmak doğru olur ayy test deyince heyecanlandım gidip alıp yapsammı yaa varmı yokmu bilsem en azından dün akşam bitane sigara içtim içim içimi yedi ya varsa diye
Canım gecikmen var zaten gün içinde yapsanda varsa çıkar 2 saat sıvı alımını kes ve yap. Sen gecikmem var dedikçe ben test yapasım geliyor hadi hadi yap

Sigara konusunda ben de müzdaribim açıkçası içememek beni çok zorluyor ne olur ne olmaz diye içmiyim dedim ama ağzım boş durmuyor :) ben kimyasalı 17.6 beta ile 3 gün gecikmede akşam üstü test ile çift çizgi görmüştüm sizin bugün istediğiniz saatte yapsanız da çıkması gerekir aslında çünkü normalde 17 betatı adetten 3-4 gün önce gören var ama tam net emin de değilim bu akşam alıp yarın sabah mı yapsanız
senin 3 gün gecikmede değer düşükmüş zaten bu öyle olmıcak inşallah güzel düşünelim benim 2 gün geçince 4bin kusurlarda çıkmıştı .

ayy elim ayagım buz kesti yaaa bilmiyorum. şuanda işteyim evde yapmak daha iyi olur sanırım . rahat rahat bakarım varsa çığlık atarım fln eşimede gösteririm hem
Hahaha evet işyerinde zor oluyor öğlen oldu bile akşam alın eve gider gitmez yapın ben de heyecan yaptım sizin adınıza :)

Canım gecikmen var zaten gün içinde yapsanda varsa çıkar 2 saat sıvı alımını kes ve yap. Sen gecikmem var dedikçe ben test yapasım geliyor hadi hadi yap
kızz güldürdün beni ben deyip deyip oturuyom burda bilgisayar başında :KK33: dur şu çayıda içim keseyim sıvıyı ozaman

senin 3 gün gecikmede değer düşükmüş zaten bu öyle olmıcak inşallah güzel düşünelim benim 2 gün geçince 4bin kusurlarda çıkmıştı .
Aynen öyle zaten o kadar düşük olması garip gelmişti ertesi gün çok ağrılı kanama geçirdim zaten ve doktorum kadınların çoğunun başına geldiğini çoğunun farkında olmadığını test yapmasan 3 gün gecikti diyip geçerdin aceleci davranmışsın dedi :)

Kızlar bakın bakayım belli belirsiz bişey görüyomusun uz sizde artık uyduruyorum gibi geliyor kan vermeli miyim sizce reglimin 3. Günü

Eklentiler

• IMG_20231124_072649.jpg
    IMG_20231124_072649.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 78
  • IMG_20231124_072634.jpg
    IMG_20231124_072634.jpg
    30,4 KB · Görüntüleme: 83
dün bat gelmeyince sağlık ocagındaki ebemi aradım 10 gün geçsin öyle kan verilir dedi bu ne yaw 10 gün adet gecikmesini neden bilmeden bekleyelim çok saçma

Benim aralık ayı gelirse iki yıl olacak 🙈🙈
Geçsin kuzum birşey olmaz kimyasaldan sonra daha kolay oluyor diyorlar ama olmadı hem bence vücudun dinlenmesi lazım hormonların yerine oturması lazım benim diyabet var o yüzden kimyasal riski hep var umarım bir daha hiç kimseye rabbim yaşatmasın sağlıkla kucağımıza alalım yavrularımızı bi arkadaşım çikolata kistiyle hamile kaldı tamda yumurtalıklarındaydı kist hiçbir şekilde ameliyat olamazdı yani doktorlar hamilelik şansın çok düşük dedi bir ay içinde hamile kaldı ben onu öğrendiğimden beri hep ümitliyim yani öyle şeyler duyuyoruz ki hiçbir sorunumuz olmamasına rağmen kendimizi her negatifte kahrediyoruz çok yanlış ne insanlar gebe kalıyor elbet bizede nasip olacak

dün bat gelmeyince sağlık ocagındaki ebemi aradım 10 gün geçsin öyle kan verilir dedi bu ne yaw 10 gün adet gecikmesini neden bilmeden bekleyelim çok saçma
Dimi ya ne gerek var on gün beklemeye daha önce öğrenmek varken. Galiba onlarda kimyasal vb şeylerden ötürü on gün diyorlar onlarda haklı bir taraftan ama bizde çok istediğimiz için bekleyemiyorz işte

Dimi ya ne gerek var on gün beklemeye daha önce öğrenmek varken. Galiba onlarda kimyasal vb şeylerden ötürü on gün diyorlar onlarda haklı bir taraftan ama bizde çok istediğimiz için bekleyemiyorz işte
ee ben kadına daha kesin değil dedim varsa pazartesi kan vermeye giderim 10 gün olmadı demez herhalde

Canım kürtaj mı oldun. Kürtajdan sonra adet düzensizliği yaşamk normal oluyor diyorlar yinede doktoruna danış konuyu. Bnimde başıma geldi aynı olay ama benim kürtajdan sonra kanamam 3 gün sürmüştü ve çok az gelmişti normal günümde de adet görmüştüm ben.
Merhaba canım öncelikle çok geçmiş olsun rabbim birdaha yaşatmasın bende yeni bu ayın 21 inde düşük yaptım boş gebelikti çok fazla ağrım ve kanamam olmadan parça düşürdü 2 gün normal kanamam oldu 3 un cu gün leke leke bugünde aynı şekilde peceteyle silince gelen leke acaba diyorum parça kalirmi ama parça kalsa yoğun kanama olur bundan önceki dusugumde ilk parça dusurmustum kanamam hiç azalmamisti 15 gün gene parça dusurmustum 5 günde leke leke olmustu

Merhaba canım öncelikle çok geçmiş olsun rabbim birdaha yaşatmasın bende yeni bu ayın 21 inde düşük yaptım boş gebelikti çok fazla ağrım ve kanamam olmadan parça düşürdü 2 gün normal kanamam oldu 3 un cu gün leke leke bugünde aynı şekilde peceteyle silince gelen leke acaba diyorum parça kalirmi ama parça kalsa yoğun kanama olur bundan önceki dusugumde ilk parça dusurmustum kanamam hiç azalmamisti 15 gün gene parça dusurmustum 5 günde leke leke olmustu
Kadın doğum uzmanına muayene olsanız iyi olur. Bu gibi durumlarda parça kalabiliyor . Ufak bi operasyon ile temizliyorlar. Çünkü parça kalınca bir daha gebelik düşününce olmuyor

Geçsin kuzum birşey olmaz kimyasaldan sonra daha kolay oluyor diyorlar ama olmadı hem bence vücudun dinlenmesi lazım hormonların yerine oturması lazım benim diyabet var o yüzden kimyasal riski hep var umarım bir daha hiç kimseye rabbim yaşatmasın sağlıkla kucağımıza alalım yavrularımızı bi arkadaşım çikolata kistiyle hamile kaldı tamda yumurtalıklarındaydı kist hiçbir şekilde ameliyat olamazdı yani doktorlar hamilelik şansın çok düşük dedi bir ay içinde hamile kaldı ben onu öğrendiğimden beri hep ümitliyim yani öyle şeyler duyuyoruz ki hiçbir sorunumuz olmamasına rağmen kendimizi her negatifte kahrediyoruz çok yanlış ne insanlar gebe kalıyor elbet bizede nasip olacak
Kesinlikle öyle kuzum bende saldım eylül ayından beri artık rabbim zamanı gelince nasip edecektir inanıyorum. Ama dediğin gibi stres de bütün dengeyi bozuyor.

X