💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Nede güzel açıklamışsın kuzum vallahi ağlıcam neredeyse zaten bu ayda negatifi gördüm testte birde bunla karşılaştım patladım resmen

Kuzum yaaa yine kalbinin güzelliğini cümlelere yansıttığın bir yazı olmuş
Böyleleri anlamaz ve gelip carlamaya devam ederler, keşke duvara anlatsaydım dersin
Güzel kalbinden öpüyoruuum

Allah herlesin yardımcısı olsun. Çok inanarak yaptığım bir duayı tüm grup üyelerinin denemesini istiyorum. şimdiye kadar ne kadar yaptıysam rabbim geri çevirmedi beni çok şükür.

*2 Rekat hacet namazı kılın(internetten bakıp kağıda yazıp o şekilde kılabilir bilmeyenler)
Seccadeden kalkmadan ve kimseyle konuşmadan
Allahu hu
Melikun
Semiun
Kadirun
Kerim
Halimun
Latifun
Alimun
Muinun
Sadıq
(Sonra dileğinizi söylüyorsunuz mesela Allahım bana bir araba nasip et, ya da grubun amacına yönelik Allahım bana en kısa zamanda bebek nasip et örneğini verebilirim.)
Bu Allahın isimlerini sayıp bitirdiken sonra her seferinde dileğinizi söyleyeceksiniz. Bunu 111 kere tekrarlayın Allahın izniyle nasip olur hayırlıysa. Ama unutmayın yukarıda yazdığım isimleri art arda sayıp bitirip - dua. (Yani toplamda 111kere Allahın isimlerini ve 111 kere dileğinizi söylemeniz lazım. Bi bütün isimler-bi dua)
Bunu yaparken de tamamen istediğiniz şey olmuş gibi düşünün hatta hayal kurun içinizden. Asla aklınızdan olmuyor olmayacak gibi bir şey geçmesin.
İnanarak yapmayacaksanız hiç yapmayın.
Allah kabul etsin şimdiden:) olumlu bir gelişme olursa benimle paylaşın

Gerçektende duygularıma tercüman oldun boğazım düğüm düğüm oldu Rabbim inşallah hepimize en kısa sürede nasip eder

Canım peki bir seferdemi sayıcaz 111 kere

Nede güzel açıklamışsın kuzum vallahi ağlıcam neredeyse zaten bu ayda negatifi gördüm testte birde bunla karşılaştım patladım resmen
Ah yavru kuşum meleğim daha da yazacak çok şey var da can havliyle bu kadar anlatabildim. Kan vermekten kolları delik deşik olanları, kutu kutu idrar testi alanları, yumurtlamadan üç gün sonra test yapmaya başlayanları ekleseymişim keşke çok içimde kaldı buraya yazayım.

Kız ben de çatlayamadım ya kist oluyor diye korkuyorum. Cumartesi 21 mm olan yumurtamın çatlaması lazımdı. Ovulasyon testlerim dümdüz negatif. Hayalet çizgi bile yok. Havuç yiyorum şimdi. Sen de kuzum üzül ama çok da üzülme. Bak birlikteyiz. Hep birlikte yola devam ediyoruz. Birbirimizden güç alıyoruz. Herşeyin bir zamanı var. PlanlarımıZ cebimizde. İhtiyaç halinde uygulayacağız. Bilinçli insanlarız. Birlikte güçlüyüz. Doktorlar da iyi ama bak benim tüp bebekçi folik asit bile vermedi. Kendi aklımla çok şükür folik asit içmem gerektiğini biliyordum. Burda birbirimize çok güzel ışık oluyoruz . Hep birlikte de hamile kalacağız. Kimse geri de kalmayacak. ❤ Sizleri ÇOOOOKK SEVİYORUMM

Seni çookkk seviyorum güzel arkadaşım benim benim bu yolda en büyük destekçilerimden birisidir sensin yakılmama pes etmeme asla izin vermiyosun umut kaynağımın itlik meleğim benim

Teşekkür ederiz kuzum inşallah hayrını görürüz bebişlerimize kavuşmamıza vesile olur

Canım benim ya keşke gerçek hayatta seninle oturup konuşup sohbet edebilseydik sen konuşurdun ben öylece seni dinlerdim. Yazdığın şeyleri hep hayranlıkla okuyorum kalbinin güzelliğini yazıya döküyorsun. İnşallah Rabbim bu iyilik dolu kalbinin mükafatını verir bekletmeden mucizene kavuşursun en kısa sürede bunu kalpten diliyorum

Kizlar bu ay degerlendirmeye sat 11. Gun itibari ile basladim gecen ay 19. Gun yumurta catlamis gec kalmamisimdir insallah yumurta catlamasi 19. Gun olan birinin sonraki aya bu kadar erken yumurtlayip catlamaz herhalde. Bu aya cok degisik hislerle girdim bende hadi hayirlisi.

Birde hurma poleni diye birsey var bende kullanmadim hic daha ama erkek hurma agaci disi olani dollemek icin uretirmis. Insanlarda da bu acidan kullaniliyormus hem erkek hem kadin iciyormus hem yumurtlamayi sagliyor kalitesini artiriyor hem sperm cogaltiyormus. Belki biliyorsunuzdur hurma agaclari insana o kadar benziyorki hurma filizi gelisince tipki sezeryan ameliyat gibi disi agac tepesinden dikkatlice aliniyor. Bebek filiz ilk alti ay anne disi agacin yanina dikilmesi gerekiyor uzaga dikilirse ölüyormus.

Allah sizlerden razı olsun canım. Sizlerin sayesinde ben böyleyim, bizler birbirimizin yansımasıyız aynı yolun yolcusuyuz ❤ birbirimizin içindeki güzellikleri, iyilikleri görebildiğimiz için bugün burada birbirimizi çok iyi anlıyoruz ve ben sana ayna olabiliyorum, tek yaptığım seni sana yansıtmak çünkü ben senim kız aşk şiiri yazcam şimdi bunun sonu oraya gidiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…