💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kuzum sanirim ayni hayali bende goruyorum 😍 bosa umutlandirmayayim kan verene kadar temkinli ol sen yinede ama galiba hamişsin sen. 💕 Bu gece gidebilirsen acilde kan versene.
Ay kuzum bilmiyorum ya kan testim negatifse diye çok korkuyorum keşke koyu çıksa şuan yüreğim ağzımda 💞

Allah sizlerden razı olsun canım. Sizlerin sayesinde ben böyleyim, bizler birbirimizin yansımasıyız 🥰 aynı yolun yolcusuyuz ❤ birbirimizin içindeki güzellikleri, iyilikleri görebildiğimiz için bugün burada birbirimizi çok iyi anlıyoruz ve ben sana ayna olabiliyorum, tek yaptığım seni sana yansıtmak 💕 çünkü ben senim 🧿💘 kız aşk şiiri yazcam şimdi bunun sonu oraya gidiyor 🤣🤣🤣
Yaz hayatım yaz biz okuruz.😊 Çok haklısın birbirimizin yansımasıyız aslında senden biraz ondan biraz bundan biraz derken bilgi yumağı oldum resmen. Kalbimizdeki özlem iyilik güzellik hep aynı…😍

Güle oynaya hamile değilim mutluyum dediğinizde buradaki;
  • Aylarca ve hatta yıllarca uğramış anne baba olmak için yanıp tutuşan insanlara,
  • bebek sahibi olabilmek için çeşitli ameliyatlar (kist, rahim vs.) geçiren anne adaylarımıza,
  • anestezi alıp bir umut rahim filmi çektirenlere,
  • yumurta geliştiriciler, östrojen, progesteron vs. Vs. Hormonları alarak hamile kalmaya çalışanlara,
  • kendine her gün hormon iğnesi yapanlara,
  • gün gün saat saat ovulasyon testi yapan kıymetli arkadaşlarımıza,
  • çatlatma iğnesi yapanlara,
  • bin bir aşamayı maddi manevi tamamlayıp aşılama yaptıranlara,
  • tüm umutları tükenmişken tüp bebek merkezlerinin kapısını aşındıranlara,
  • tüp bebekler dahi bebeği olmayanlara,
  • raporlu şekilde bebek yapma ihtimali çok azalmış yıpranmış insanlara,
  • kimyasal gebelik, dış gebelik geçirip hamile kaldım sanarken hamile kalamayıp üstüne kürtaj olanlara
  • umut etmeye çalışan ancak her ay hayal kırıklığı yaşayarak her ay ağlama krizi geçiren arkadaşlarımıza
Ne kadar saygısızlık yaptığınızın umarım farkındasınızdır. Burası " hamile değilim mutluyum" diyebileceğiniz bir topik değil. İnsanların hassas noktalarını anlayıp, "kusura bakmayın buraya yazmamalıydım" demek bu kadar zor olamamalı. Daha buradaki insanlarla münakaşaya giriyorsunuz. haklısınız veya değilsiniz ben bunu tartışmıyorum. Lütfen buradaki tüm arkadaşlarımın bebek sahibi olabilmek adına verdikleri emeğe ve mücadeleye biraz saygı 🙏 sizin için önemli olmayabilir ama bizler için bebek konusu şuan hayatımızın en hassas noktası.
Canımın içi duygularıma tercüman oldun resmen ❤ bizi ancak biz anlarız işte

Merhaba, benimkide ilk gün böyleydi hatta kendi kendime görüyorum diye düşündüm iki üç gün sonra tekrarladım testi günden güne koyulaştı çizgi seninkide koyulaşır inşallah günden güne 🙏🏻😇
Ay kuzum koyulaşır mı dersin 🥰 ikisindede görebildiniz mi

Ay kuzum koyulaşır mı dersin 🥰 ikisindede görebildiniz mi
Bendeki fotoğraf duruyorsa yüklerim çok çok silikti regle 8 gün varken yapmıştım iki gün sonra daha net görülmeye başladı bugun daha da netti. Beta hcg iki günde bir yükseliyor ya varsa eğer bir iki günde çizgiler kendini belli etmeye başlar 💖🤲
Bak ekledim fotoğraf 18 kasımda yaptığım test aynı seninki gibi beyaz bi çizgi varda yok gibide hiç belli olmuyo aşırı silik bir iz gibiydi

Eklentiler

• IMG_20231118_011938.jpg
    IMG_20231118_011938.jpg
    50,3 KB · Görüntüleme: 65
X