💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ayyy canım inşallah pozitiftirrrr 3 test de yanılmaz bence vardır bişeyler inşallah

Kızlar ben geçen ay ovülasyonda pik dediğim günü göremedim yani t c den koyu olmadı. laboquick testlerine devam ediyorum önceden innovita kullanıyordum sanırım o daha fazla hassastı pikleri anlıyordum.şimdi yüklediğim fotoğraf bu ay yavaş yavaş koyulaşmaya başlıyor dimi testim

Eklentiler

• IMG_4943.jpeg
    109 KB · Görüntüleme: 91
Evet canım laboquik baya net gösterir merak etme ❤

Sağolun bilgileriniz için tıbben çok iyi biliyorum merak etmeyin nasıl korunması gerektiğini ama bazen olabiliyor ayrıca istediğim yere yazarım sizi hiç ilgilendirmez Allah herkesin gönlüne göre versin
Söylediklerimi anlayacak kapasiten olmadığı zaten belliydi hiç şaşırmadım fareee
Nereye yazdığın da inan ilgilendirir beni, başlıkta koskoca "GEBELİK PLANLAYANLAR" yazıyor, gözlerin de beynin gibi bozuk değilse görmüşündür, tıpış tıpış "GEBELİK PLANLAMAYANLAR" topiğine geçebilirsin
Son olarak amiiinn diyeyim gerçekten öyle olmasını umuyorum

Freely erken gebelik aldım eczaneden 5 dk da çıkmadı olsa çıkardı çöpe attım ben mutluyum olmamasına
Güle oynaya hamile değilim mutluyum dediğinizde buradaki;
  • Aylarca ve hatta yıllarca uğramış anne baba olmak için yanıp tutuşan insanlara,
  • bebek sahibi olabilmek için çeşitli ameliyatlar (kist, rahim vs.) geçiren anne adaylarımıza,
  • anestezi alıp bir umut rahim filmi çektirenlere,
  • yumurta geliştiriciler, östrojen, progesteron vs. Vs. Hormonları alarak hamile kalmaya çalışanlara,
  • kendine her gün hormon iğnesi yapanlara,
  • gün gün saat saat ovulasyon testi yapan kıymetli arkadaşlarımıza,
  • çatlatma iğnesi yapanlara,
  • bin bir aşamayı maddi manevi tamamlayıp aşılama yaptıranlara,
  • tüm umutları tükenmişken tüp bebek merkezlerinin kapısını aşındıranlara,
  • tüp bebekler dahi bebeği olmayanlara,
  • raporlu şekilde bebek yapma ihtimali çok azalmış yıpranmış insanlara,
  • kimyasal gebelik, dış gebelik geçirip hamile kaldım sanarken hamile kalamayıp üstüne kürtaj olanlara
  • umut etmeye çalışan ancak her ay hayal kırıklığı yaşayarak her ay ağlama krizi geçiren arkadaşlarımıza
Ne kadar saygısızlık yaptığınızın umarım farkındasınızdır. Burası " hamile değilim mutluyum" diyebileceğiniz bir topik değil. İnsanların hassas noktalarını anlayıp, "kusura bakmayın buraya yazmamalıydım" demek bu kadar zor olamamalı. Daha buradaki insanlarla münakaşaya giriyorsunuz. haklısınız veya değilsiniz ben bunu tartışmıyorum. Lütfen buradaki tüm arkadaşlarımın bebek sahibi olabilmek adına verdikleri emeğe ve mücadeleye biraz saygı sizin için önemli olmayabilir ama bizler için bebek konusu şuan hayatımızın en hassas noktası.

Son düzenleme:
Kendini bilmeyen insan çok kuzum işte bir insan düşünerek hareket etmeli sanıyorlarki dünya onların etrafında dönüyor ama öyle değil
Canım kimlerin topiğe yazabileceğini ilk sayfada kimlerin yazabileceğini ayarla kısmı var ordan yapabilirsin. Topiğe yazmasını istemediğin kişileri oradan kısıtlayabiliyorsun bitanem.

Tamam canım kafamızı aralık'a odaklayalım o halde önümüze bakalım. Belki bu ikinci seferde aşılama yapalım der Doktor'un hakkında hayırlısı olsun
Bakalım kuzucum inşallah aralık ayı isteyen herkesin pozitif gördüğü bir ay olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…