💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kuzum o dijital testten var mı elinde varsa ondan yap bence kesin emin oluruz normalde belki çıkmayabilir benim erkende varken çizgi iki gün sonra normal testte belli oldu
Canim sadece attigim ikisi var bu sabah yaptigim yok ay ne diyosunuz eczanede kapanmistir sabahkinden alamam ya hay Allah

Canim hayir bu sabah silik cikandan yok ama ben diger ikisini yapicam bosa giderse gitsin napayim yarin sabah oburunden alirim zaten umidim yok kizlar acikcasi kan bana hayra alamet gelmedi
Hadi yap o zaman güzel sonuçlarla gel bizeee ama olmasa silik çizgi de çıkmazdı ya güzel düşünelim ama çıkmazsa da üzülme daha gününe vR öyle düşün

Evet çok iyimiş takviye kullanırken özellikle A vitamini varsa gebelik şüphesinde bırakmak gerekir diye biliyorum ama yine danışın bence doktora. İnositol baya yüksek güzel yumurtlama olmuştur
Birkaç ay önce kullanmıştım şimdi içinde folikasit asit var diye başlayım dedim kullanmayım o Zaman sıkıntı olmasın

Bat a 6 gün kala kaset test yapan benden başka var mıdır acaba ..:) sabahki çift çizgiden sonra heyecan yaptım ama buna da anlam veremedim… daha erken deyip avunasım var.
Bugün yaptığım benimde böyle çıktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…