💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bat a 6 gün kala kaset test yapan benden başka var mıdır acaba ..:) sabahki çift çizgiden sonra heyecan yaptım ama buna da anlam veremedim… daha erken deyip avunasım var.😟
Kaset testte çıkması için henüz erken umutsuzluğa kapılma sakın, daha bata 6 gün var😍

İlk yaptığın testi bi daha atsana kuzum bi
BE1DBF86-997B-4BDE-A1F4-EB5767D7F294.jpeg
Canim bu Carsamba yaptigim- hamile degilsin diyor. Alttaki bu sabah yaptigim bunda cizgi cikiyor da benim elimde yukaridakinden var bi tabe
IMG_7544.jpeg

Amin canım aminn🙏🏻 İyiyim valla dilimi ısırayım ara sıra ağrılarım oluyor sadece o da çok normalmiş. 6.hafta beni sürprizle karşılamaz umarım:) Sen nasılsın kuzum senin nasıl gidiyor?
Çok şükür benim de çok şikayetim yok bugünlerde. İlk başlarda çok halsizdim yaptığım yemeği yiyemiyordum şu an bir nebze daha iyiyim. İnşallah rahat geçiririz süreci. Arkamızdan gelen kızlarda bizim rahat geçirsin🙏

Çok şükür benim de çok şikayetim yok bugünlerde. İlk başlarda çok halsizdim yaptığım yemeği yiyemiyordum şu an bir nebze daha iyiyim. İnşallah rahat geçiririz süreci. Arkamızdan gelen kızlarda bizim rahat geçirsin🙏
Çok şükür kuzum inşallah hepimizinki böyle devam eder 🙏🏻🙏🏻

Insallah canim dua et bebisim🥰🙏🏻cok sagol
Canım 2 gün önce zaten onu yapmışsın 2 gün sonra bugün erken gebelik sanırım o onu yapmışsın çıkmış eminim diğerinde de çıkıcak ediyorum dua bende seninle bir heyecanlandım hadi rabbim duysun sesimizi güzel bi haberde senden gelsin 🥰

Canim yalniz bi sorun var ben de su an clear blue 6 gun once testi var onda cizgi gormuyorum ya hamilesin ya da degilsin yaziyo.. pahali testim zor gunler icin saklamistim🤣yani cok silik cizgiyse hamile degilsin cikabilir. Ben bunu dayanamayip 3 gun once daha kan falan yokken yapmistmEki Görüntüle 3301990
Allahım çıldırmalık 🤣🤣 yanii doğru bu silik çizgiyi pozitif algılamaz bence hele ki çok çok silik çizgiyi 😭 Hayattaki şansımız ya 🤣

X