💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Ay doğru diyorsun kız. Yazın Havuç yemekten turuncu olan ben şimdi hiç aklıma havuç gelmedi. Dur gideyim de yiyeyim haklısın valla. 🥰 sağol meleğim. Sen naptın canım? Nasılsın?
Ne demek edoşumm 🥰😍 burda biri yazmıştı 3 4 tane havuç yemek çatlatma iğnesi etkisi yapar diye 😆 koş 3 kilo havuç al bakarsın tüp bebeğe gerek kalmadan o yumoş bebiş getirir 😍 iyiyim kuzucum ben de iğneden sonraki 12. Gündeyim ve negatifim 😊 burdan döneceğini de sanmam aralıkta yeniden klomene başlicam bakalım 🥰🥰

Ne demek edoşumm 🥰😍 burda biri yazmıştı 3 4 tane havuç yemek çatlatma iğnesi etkisi yapar diye 😆 koş 3 kilo havuç al bakarsın tüp bebeğe gerek kalmadan o yumoş bebiş getirir 😍 iyiyim kuzucum ben de iğneden sonraki 12. Gündeyim ve negatifim 😊 burdan döneceğini de sanmam aralıkta yeniden klomene başlicam bakalım 🥰🥰
Kesin ben yazmışımdır 🤣🤣 terzi kendi söküğünü dikemiyor. Resmen akıl tutulması yaşadım. Üç gündür niye çatlamadım deyip duruyordum. Dönebilir. Yarın da bir bak. İğne gününü saymadın değil mi? Aşılamada 12. Gün, iğnede 13. Gün %90 doğru cevabı veriyor. İnşallah bu ay mucize olur ikimiz içinde ❤🙏

Kesin ben yazmışımdır 🤣🤣 terzi kendi söküğünü dikemiyor. Resmen akıl tutulması yaşadım. İç gündür niye çatlamadım deyip duruyordum. Dönebilir. Yarın da bir bak. İpne gününü saymadın değil mi? Aşılamada 12. Gün, iğnede 13. Gün %90 doğru cevabı veriyor. İnşallah bu ay mucize olur ikimiz içinde ❤🙏
Canım benim inşallah inşallah 🥰😍 iğne gününü saymıyorum aynen yarın sabah da son testimi yapıp önüme bakıcam inşallah 🥰 yine olmazsa ocakta aşılama düşünüyorum kuzum bakalım inşallah ikimiz için de gerek kalmaz ❤

Hatta şöyle söyleyeyim bugün negatife dönüp yarın pozitife dönebilir. Öyle yani iğnede. Aşılama ile ipne arasında bir gün fark var.

Ben aşılama için derim ki 11. Gün negatifi gören 12. Gün pozitifi görebilir.

Yani sen de bugün negatifi görüp 13. Gün pozitife dönebilir. Ama 14. Gün pozitif bekleme. Çok çok nadir 14. Gün pozitife dönebiliyor.

Canım benim inşallah inşallah 🥰😍 iğne gününü saymıyorum aynen yarın sabah da son testimi yapıp önüme bakıcam inşallah 🥰 yine olmazsa ocakta aşılama düşünüyorum kuzum bakalım inşallah ikimiz için de gerek kalmaz ❤
İnşalah aşılamaya ihtiyacın olmayacak canım. Ha olur da aşılama yaptıracak olursan o konuda da çok tecrübem var. Yardımcı olurum kuzum merak etme ❤ ama gerek kalmayacak inanıyorum Zumruduanka96 Zumruduanka96 B bernaad ve sen bu yıl bitmeden hamiş çıkacaksınız

Hatta şöyle söyleyeyim bugün negatife dönüp yarın pozitife dönebilir. Öyle yani iğnede. Aşılama ile ipne arasında bir gün fark var.

Ben aşılama için derim ki 11. Gün negatifi gören 12. Gün pozitifi görebilir.

Yani sen de bugün negatifi görüp 13. Gün pozitife dönebilir. Ama 14. Gün pozitif bekleme. Çok çok nadir 14. Gün pozitife dönebiliyor.
Teşekkür ederim edoşum yarın son test günü o halde canımsın her zaman yardımcı oldun hiç kimseyi geri çevirmeyip üşenmeden anlatıyosun, Rabbim tez zamanda kucağını doldursun inşallah ❤ ama ben hissediyorum çok çok yakın kavuşacakdın ❤

İnşalah aşılamaya ihtiyacın olmayacak canım. Ha olur da aşılama yaptıracak olursan o konuda da çok tecrübem var. Yardımcı olurum kuzum merak etme ❤ ama gerek kalmayacak inanıyorum Zumruduanka96 Zumruduanka96 B bernaad ve sen bu yıl bitmeden hamiş çıkacaksınız
İnşallah inşallah hayalimiz bu 😍 inşallah yıl bitmeden pozitif görebiliriz ama eğer aşılamaya başlarsam seni dönem dönem rahatsız edebilirim 🥰

Edoşummm güzel kalpli ballı lokumum 😍 İnşallah bu yıl bitmeden sende bize bebiş haberi vereceksin 🙏🏻🥰 (Bu yıl yazacağıma bu ay yazmışım sonra düzelttim 🤣 Allah söyletti bence 😍)

İnşallah kuzum. Ben de bu ay gonal f kulandım. 21mm yumurtam vardı ama çatlamadı hala. Ovulasyonlar da negatif. Şaştım kaldım valla. Bir boş bir dolu değerlendiriyorum. Sen de öyle yap canım
Aaa öylemi inşallah çatlar sen tüp bebeğe geçiş yapmamışmıydın öyle hatırlıyorum. Bende bir boş bir dolu devam edyorum ne olur ne olmaz

Teşekkür ederim edoşum yarın son test günü o halde canımsın her zaman yardımcı oldun hiç kimseyi geri çevirmeyip üşenmeden anlatıyosun, Rabbim tez zamanda kucağını doldursun inşallah ❤ ama ben hissediyorum çok çok yakın kavuşacakdın ❤
Amin amin aminnnn 🙏❤ sizler de öylesiniz kuzum. Allah eksikliğinizi göstermesin 💘 sizi başımdan eksik etmesin canımm 💕🥰

Aaa öylemi inşallah çatlar sen tüp bebeğe geçiş yapmamışmıydın öyle hatırlıyorum. Bende bir boş bir dolu devam edyorum ne olur ne olmaz
Yaptım da bir tanecik yumurta olunca bu ay iptal oldu kuzum. Bir yumurtayı ben tüp bebeksiz de yapıyordum zaten 😅 ilaçlar ben de değişik etki yaptı.

Kızlar merhaba bugün keseyi görmeye gittik 🙏 Sanki iki kese varmış gibi duruyor ama doktor bişey söylemedi biraz değişik bir adam sizce nedir bu
Evet ikiz olabilir ama kanama alanı da olabilir kuzum. Doktor belki kalp atışında söyleyecektir. Garantiye almak istemiş olabilir. Bu görüntüler bazen ikincisi kanama alanı oluyor. Önemsiz oluyor. Sağlıkla gelsin bebişlerim inşalah

Evet ikiz olabilir ama kanama alanı da olabilir kuzum. Doktor belki kalp atışında söyleyecektir. Garantiye almak istemiş olabilir. Bu görüntüler bazen ikincisi kanama alanı oluyor. Önemsiz oluyor. Sağlıkla gelsin bebişlerim inşalah
Kanama yok dedi özellikle sordum düşük yaptığım gebelikte kanama Alanı vardı çünkü 🥺 tekse bile umarım sağlıklıdır 🥹🙏❤️

X