💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kuzum senin sezeryandan kalan bişey vardı ameliyat olacaktın ne oldu son durum
Canım şuan net birşey yok özeldeki doktorum hemen ameliyat dedi küçük bir ameliyat dedi ben devlete gittim birde oraya görünüyüm ne diyecekler diye orası da bebek düşündüğün için infertilite polikliniği daha doğru karar verir, küçük ama biraz riskli ameliyat iyileşmeme ihtimali oluyor dedi kafam iyice karıştı. İnfetiliteye gittim bazı testler istedi o testlerden sonra netleşecek sanırım ameliyat olup olmayacağım 🤗

Canım şuan net birşey yok özeldeki doktorum hemen ameliyat dedi küçük bir ameliyat dedi ben devlete gittim birde oraya görünüyüm ne diyecekler diye orası da bebek düşündüğün için infertilite polikliniği daha doğru karar verir, küçük ama biraz riskli ameliyat iyileşmeme ihtimali oluyor dedi kafam iyice karıştı. İnfetiliteye gittim bazı testler istedi o testlerden sonra netleşecek sanırım ameliyat olup olmayacağım 🤗
İnsan emin olmadan da karar veremiyor böyle şeylere. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Aşko kuşku bebeklerim nabersiniz nasılsınız nasıl gidiyor 😍😅💐
Kaç gündür buralara uğramadım İstanbul’a gelmiştik biraz kafamı dağıtayım dedim biraz gezdim dolaştım tabi ki ovu testlerimi de yapıyorum bi taraftan 😍😎
Uygulamada dün pik günü gözüküyordu ama ovu da çıkmadı bugün biraz koyulaşmaya başladı o yüzden akşam tekrar bi test yapcam son 4 günün ovu testini ekliyorum kızlar en alttakini bugün öğlen yaptım ❤️💕🫶
sacibelinde bernaad tavsankulak_17

Merveeee57 bernaad

Blue_girll

Zumruduanka96
İyiyim been kuzucum sen nasılsınn 😍
Benim regl geldi bugün, kaç gündür bende doğru düzgün giremiyordum ☺️
Testin birkaç güne pik olacak gibi canım düzenli yapmaya devam et 🤗 Bu sefer bebiş gelecekk 🙏🏻🥰

X