💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Sevgili hanımlar burda hep birlikte çok güzel zamanlar geçirdik çok güzel dostluklar kurduk🥰yeri geldi dertlerimizi paylaştık yeri geldi sevincimizi paylaştık hep birbirimize destek olduk aralık ayının sonunda topik bitiyor yani kapanıyor kızlar rabbim hepimize anne olmayı kucağımıza evlatlarımızı almayı nasip etsin🙏🙏🙏şimdiden bunu sizinle paylaşmak istedim ❤️

Sevgili hanımlar burda hep birlikte çok güzel zamanlar geçirdik çok güzel dostluklar kurduk🥰yeri geldi dertlerimizi paylaştık yeri geldi sevincimizi paylaştık hep birbirimize destek olduk aralık ayının sonunda topik bitiyor yani kapanıyor kızlar rabbim hepimize anne olmayı kucağımıza evlatlarımızı almayı nasip etsin🙏🙏🙏şimdiden bunu sizinle paylaşmak istedim ❤️
Çok alışmıştık 🥺

Aralık ayında kalan herkes hamiş çıkacak inşallah, anneler grubuna geçiş yapacağız 🙏🏻😍😍

B bernaad Bu sabahki testim de böyleydi. Artık ya bugün ya yarın pik olur herhalde. Bir de kızlar bir şey soracağım. Doktor bana 1 haftalık antibiyotik verdi. Daha ortada fol yok yumurta yok ama gebe kalsam bebek oluşana kadar ilaç bitmiş olur ama yine de sıkıntı olur mu acaba? Daha yumurtlama olmadı bile.
Kuzucum birşey olmaz 1 haftalıkmış zaten güzelce kullan, bu ay bende kullandım doktor ebbiş olsa bile öğrenene kadar sorun yok dedi ☺️
Pikin de hemencik olur inşallah 🙏🏻

Merhabalar ovulasyon testi yaptım da negatif dimi bu

Eklentiler

• 17001594583863893030512764168446.jpg
    17001594583863893030512764168446.jpg
    149,7 KB · Görüntüleme: 30
X