💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Aşko kuşku bebeklerim nabersiniz nasılsınız nasıl gidiyor 😍😅💐
Kaç gündür buralara uğramadım İstanbul’a gelmiştik biraz kafamı dağıtayım dedim biraz gezdim dolaştım tabi ki ovu testlerimi de yapıyorum bi taraftan 😍😎
Uygulamada dün pik günü gözüküyordu ama ovu da çıkmadı bugün biraz koyulaşmaya başladı o yüzden akşam tekrar bi test yapcam son 4 günün ovu testini ekliyorum kızlar en alttakini bugün öğlen yaptım ❤️💕🫶
sacibelinde bernaad tavsankulak_17

Merveeee57 bernaad

Blue_girll

Zumruduanka96
Canim bende ugrayamiyrum vizelere az kaldi kafami toplamaya calisiyrum iyi yapmissin gezmekle 🤗 bugun koyulasmaya baslamis insallh bir kac gune pozitif yumiyi gorurrsun ben ovü falan yapmadim 9.gun bugun biraktim olesine ne olursa olur 😅 hakkimizzda hayrlisini kolay yoldan nasip etsin cnm umarim mucizelerimize kavusmak dileğiyle sen devm et teslere hayrli haberlerin olsun 🦋

Canim bende ugrayamiyrum vizelere az kaldi kafami toplamaya calisiyrum iyi yapmissin gezmekle 🤗 bugun koyulasmaya baslamis insallh bir kac gune pozitif yumiyi gorurrsun ben ovü falan yapmadim 9.gun bugun biraktim olesine ne olursa olur 😅 hakkimizzda hayrlisini kolay yoldan nasip etsin cnm umarim mucizelerimize kavusmak dileğiyle sen devm et teslere hayrli haberlerin olsun 🦋
Amin kuzum amin 🙏 vizeleri kolaylıkla atlatırsın inşallah 🙏 ❤️🥰

X