💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Pik gibi duruyor, bugünü değerlendirin, yarın da mutlaka test yapın

Kuzum hayalet çizgide olabilir çok erken daha 5-6 gün var testi tekrarla

Yok ya sadece kasık ağrım oldu aynı regl olucak gibi..hatta kesin regl oluyorum dedim. Bende saskinim
Kız bende geçen ay belirtiden ölüyordum bu ay hiç belirtim yok 20 sinde regli olucam memelerim bile acımıyor sadece bugün sabahtan beri arada hep sağ yumurtalığıma bıçak saplanır gibi ağrı oluyor ama o da çok değil yani bu ayıda negatif kapattım kendi içimde

Cnm pik bence iki saat idrar tutup yaptiysaniz dogrudur testlerde problem yoksa. Bugunu ve yarini degrlendirin yarinki testten daha net belli olur
Canım evet hiç bi şey yemeden içmeden 2 saat bekleyip öyle yaptım testi ve saat 1 den hemen sonra yaptım ilk idrarla değil bu şekilde doğru sonuç oluyor diye biliyorum.

Bende çalışıyorum 2.olsun olmasın derken bu ay bir şüpheliyim bakalım bekleyip gör

ililişki ne zaman olmuştu yumutlamaya yakın mı
Yumurtlama günümü bilmiyorum 10 gün adet oldum az az geliyo benim amh düşük yumurta rezervi az normal yolla zor kalırsın dedi drlar ama 2.ye kaldm 3.yu düşünmüyordum adet bitince 11 .gün korumasız oldu ya tutarsa diye korkuyorum o gün akintim vardı çünkü erken yumurtlama olduysa bide

Aşko kuşku bebeklerim nabersiniz nasılsınız nasıl gidiyor
Kaç gündür buralara uğramadım İstanbul’a gelmiştik biraz kafamı dağıtayım dedim biraz gezdim dolaştım tabi ki ovu testlerimi de yapıyorum bi taraftan
Uygulamada dün pik günü gözüküyordu ama ovu da çıkmadı bugün biraz koyulaşmaya başladı o yüzden akşam tekrar bi test yapcam son 4 günün ovu testini ekliyorum kızlar en alttakini bugün öğlen yaptım
sacibelinde bernaad tavsankulak_17

Merveeee57 bernaad

Blue_girll

Zumruduanka96

Eklentiler

• IMG_0607.jpeg
    62,2 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_0606.jpeg
    66,7 KB · Görüntüleme: 45
Merhaba bata son 4 gun gorunuyor ve oglen gibi karnim anlik olarak acayip agridi gogus hassasiyeti vardi o gecti gun icerisinde ve ozur dilerim ic camasirimda beyaz akinti ile birlikte kahverengi akinti gorudum daha once boyle olmazdi acaba adet mi erken geliyor yoksa gebelikmi bilmiyorum yorumuz nedir

Çörekotu bal kürü yapmıştım, önceki ay soğan kürü yapmıştım bir de
Aaaa bir ara söylemiştin hatırladım. Benim 4 ay önce 8 cm kistim vardı adetle atılmadı soğan kürü yaptım sadece bir hafta yapabildim sonra kontrole gittiğimde tamem kaybolmuştu hemde adet olmadan sadece kürle kendiliğdn erimişti. Bana çok faydası olmuştu ama Herkesin bünyesi aynı değil tabi

Bence hamileliktendir o yerleşme olabilir

Yerleşme kanaması daha erken olur diye biliyorum canım ama belli de olmaz regle 4 gün kaldıysa göğüs hassasiyeti ve beyaz akıntı normal canım istiyorsan inşallah bebiş seninledir canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…