💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bat ne zamandı canım testinde silik çıktıysa vardır foto at istersen
Bat 22 23 Kasım foto da çıkmıyor dün gözle bile görünmüyordu çok uğraştım bugün daha görünür ama fotoda çıkmıyor ilk cocuguda 1 hafta kala normal kaset testte öğrenmiştim adetten yumurtlamaya mi baslamisim nolmus yaw iki oğlum var biri 5 biri 2 yas

Bat 22 23 Kasım foto da çıkmıyor dün gözle bile görünmüyordu çok uğraştım bugün daha görünür ama fotoda çıkmıyor ilk cocuguda 1 hafta kala normal kaset testte öğrenmiştim adetten yumurtlamaya mi baslamisim nolmus yaw iki oğlum var biri 5 biri 2 yas
Dur canım sakin ol kısmetse gelir 3.de bat tarihlerimiz aynı ben erken gebelik testi yaptım 3 gün önce bende çıkmadı hiç silikte olsa varsa olabilir bence kan versen

Valla böyle şeyleri geçen ay bi deneyeyim dedim ne kaybederim dememek gerekiyormuş 🤣 6 olan prolaktinim 35 e fırladı 🥺 sen daha önce klomenle hamile kalmıştın diye hatırlıyorum neden tekrar başlamıyorsun ona ?
Ay oylemiii tedirgin oldum simdi. Klomen kullandim aslinda bu ay adetin 4 gunu basladim dun bitti sadece belki destek olur diye kullaniyim dedim bilemedim simdi

Ay oylemiii tedirgin oldum simdi. Klomen kullandim aslinda bu ay adetin 4 gunu basladim dun bitti sadece belki destek olur diye kullaniyim dedim bilemedim simdi
Yani bence klomen kullandıysan başka bir şey kullanma canım ama sen bilirsin ☺️

Dogru diyosun canim olan duzenimi bozmayim😇
Kesinlikle valla ben çok pişmanım bi de prolaktinim yüksek olunca bütün o yediğim şeyleri bıraktım 1 haftaya tekrar 5.4 e düştü, yani gerçekten o yediğim şeyler etkilemiş

Varsa yarın çıkar son testimi yarın yapacağım umarım çıkmaz çocuklar küçük ve çalışan anneyim
Bende çalışıyorum 2.olsun olmasın derken bu ay bir şüpheliyim bakalım bekleyip gör
3 gün önce bende de negatifti ama bugün çok hafif bisey gördüm akıntı olalı 10.gün bugun
ililişki ne zaman olmuştu yumutlamaya yakın mı

Kızlar bakarmısınız bi rica etsem
Pik olmuş değil mi bugün ? 1 saat önce yaptim

Bugün adetimin ilk gününden sayınca 9.gün yani bayagi erken değil mi ? Geçen ay çok geç pik görmüştüm bu sefer de çok erken oldu. Dünü değerlendiremedik ovu testim yoktu kargodan dün geldi bugün hemen deneyim dedim böyle çıktı. Bugünü degerlendiricez yarın ve sonraki günü değerlendirsek yeterli mi ?
Cnm pik bence iki saat idrar tutup yaptiysaniz dogrudur testlerde problem yoksa. Bugunu ve yarini degrlendirin yarinki testten daha net belli olur

X