💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Merhaba kızlar sizce yumurtam çatlamış mı ovulasyon testleri hakkında bilgisi olan var mı?

Eklentiler

• IMG_3808.jpeg
    74,3 KB · Görüntüleme: 77
fnd_50 melisaa93 kızlar ara ara bakıyorum gruba ama hiç yoksunuz. Nasılsınız?
Evet canım ben artık yokum ara ara girip bildirim varsa bakıyorum yada gündemde olan konulara giriyorum. Saldım çayıra mevlam kayıra modundayım. Gebelik için takip yapmaktan çok yorulmuşum bir süre hiç uğraşmadan devam edicem. Yılbaşından sonra gerekli çalışmalara tekrar başlamayı düşünüyorum Sen nasılsın gebelik nasıl geçiyor?

İnşallah en kısa zamanda güzel haberin gelir hepinize dua ediyorum iyiyim kuzum şükür. Bulantılarım bitti bel ağrılarım başladı. Ama hepsine şükrediyorum. Haftaya haftasonu detaylıya gideceğim inşallah sorun çıkmaz

İnşAllah sorunsuz geçer, sağlıkla çok kolay doğum yaparsın gebelik zor geçse de her anı çok kıymetli

Kızlar amh sonucum çıktı nasıl sizce bilgisi olan yorum yapabilir mi

Eklentiler

• Screenshot_2023-11-15-19-33-31-186_tr.gov.saglik.enabiz.jpg
    23,2 KB · Görüntüleme: 77
Kızlar selam tam yumurtlama döneminde üşüttüm. Bugün ancak gözümü açıyorum doğru düzgün. Pik oldu mu olacak mı onu da anlamadım tam. Öncekinde daha koyuydu.

Eklentiler

• 20231115_202202.jpg
    66,1 KB · Görüntüleme: 72
Kizlar bugün doktora gittim muayene oldum yumurtlamişsın dedi ama ovülasyon testi boyle cikti adetime 8 gün var anlamıyorum

Eklentiler

• 20231115_194433.jpg
    41,4 KB · Görüntüleme: 44
  • 20231115_194425_001.jpg
    47,4 KB · Görüntüleme: 50
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…