💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Anladım canım çok teşekkür ederim bu kadar bilgi verdiğin için bizlere. Benim yumurta rezervi eşimin sperm sayısı falan yüksek çıkmıştı yani doğal yolla olmaması için bir neden yok aşılama o yüzden bir şeyi değiştirmeyebilir demişti bize belki bundan yanaşmadı. Ama dediğin gibi ilk etapta denenebilir madem sonuç alan da çok insan var. Bakalım önümüzdeki aylarda inşallah gerek kalmadan kendiliğinden olur olmazsa da biz de gireriz bu sürece. İnşallah o zamana kadar senin bebiş haberini almış oluruz

Merhaba arkadaşlar yarın eşimden sperm benden yumurta alincak ama hemşire gelmeden 1 gün önce eşime evde kendi kendine boşalmasını söyledi size böyle bişe söylendimi acil cevap verirmisiniz lütfen

Merhaba arkadaşlar yarın eşimden sperm benden yumurta alincak ama hemşire gelmeden 1 gün önce eşime evde kendi kendine boşalmasını söyledi size böyle bişe söylendimi acil cevap verirmisiniz lütfen
Bize testten 1 gün önce ilişki olmaması önerildi. Testten öncesinde 3 gün ilişki olmamıştı. Sorun yok yapalım dediler. Ama size nasıl önerildiyse öyle yapın. Bize bakmayın. Sonuçları doktorunuz ona göre yorumlayacaktır.

Yazılı olarak verdiği kâğıtta da ''eşiniz kendi kendine perhizini uygulasın'' yazıyo bundan benim anladığımı anladiniz sizde. Eşin kendi kendine boşalsın demek değil mi

Yazılı olarak verdiği kâğıtta da ''eşiniz kendi kendine perhizini uygulasın'' yazıyo bundan benim anladığımı anladiniz sizde. Eşin kendi kendine boşalsın demek değil mi
Yok belirtilen günde boşalma olmasın demek. Bir günde öncesinde boşalma olmasın. Perhiz dediği o.

Kizlarim selam :) Bayadir bakamadim Turkiyedeydim 1 haftaligina. Biliyorsunuz dusuk yapmistim 1.5 hafta kanamam surdu.. bu surecte burada ve turkiyede doktora gittim cok sukur temizlenmis rahim bir sey kalmamis kurtaja gerek kalmadi.. rahim ve yumurtaliklarim da gayet saglikliymis yine cok sukur. Doktorlar 1 reglin gecince denemeye baslayabilirsin dediler.
1 kasimda bitti kanamam diyebilirim 30 gun icinde adet olmam gerekiyormus.. bakalim bekliyorum.

Her sey saglikli gorunse de aralikta korunmayi biraksam mi birakmasam mi emin degilim :)

Yeni anneler varsa kacirdigim coook tebrik ediyorumm saglikla gelsin bebisleriniz

Çok sevindim her şeyin yolunda olmasına, çok şükür kuzum
Doktorun 1 adet demiş ama sen garanti olsun 2 adet dönemi bekle bence bebeğim, iyice iyileşsin orası sooonra sağlıklı bir gebelik gerçekleşsin

Cok sagol kuzum ben de cok sevindim.. Ay inan o kadar kararsizimki bebisim ben de bi yandan cok istiyorum bi yandan korkuyorum en sagliklisi kesinlikle beklemek olur da dusugun bi bacagi icerdedir diyip denesem mi de diyorum

Cok sagol kuzum ben de cok sevindim.. Ay inan o kadar kararsizimki bebisim ben de bi yandan cok istiyorum bi yandan korkuyorum en sagliklisi kesinlikle beklemek olur da dusugun bi bacagi icerdedir diyip denesem mi de diyorum
Yaa güldürdün yerim seni
Doktorun sorun görmemiş bebeğim çok istiyorsan deneyebilirsin hem belki hemencik olmaz, en doğru kararı kendin verirsin zaten birazcık düşünüp
Rabbim en kısa zamanda sağlıklı bir gebelik nasip etsin kuzum

evet kuzum zaten garantisi de yok yani onu da dusunuyorum ay Allahim hepimize saglikla nasip etsin en guzel zamanda

Ooooo kimler gelmiş kimler hoş geldin bebiş seni aramızda görmek ne güzel bomba gibi sahalara dönüş yaptın senden bu enerjiyle bir ay sonra bebiş haberi duyucağım

Ooooo kimler gelmiş kimler hoş geldin bebiş seni aramızda görmek ne güzel bomba gibi sahalara dönüş yaptın senden bu enerjiyle bir ay sonra bebiş haberi duyucağım
kuzuummm hosbuldummm nasilsin cok sagol canim benim ahaha saglikli olsun da artik baska bir dilegim yok bebisim hayirli zamanda olsun :) sen nasilsin asil yok mu bir haber

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…