💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Klomen kullanan kızlar sorum var. Şimdi klomen kullanırken daha ilaç bitmeden yumurtlama ve çatlama olabilir mi dün klomenin 3. günüydü kasıklarda ağrı oldu bugün geçti yumurtlama ağrısı gibiydi kontrole ilaç bittikten sonra gidicektim. Acaba ilaç bitmeden yumurtlama olurmu ki edahandro edahandro

Kizlarim selam :) Bayadir bakamadim Turkiyedeydim 1 haftaligina. Biliyorsunuz dusuk yapmistim 1.5 hafta kanamam surdu.. bu surecte burada ve turkiyede doktora gittim cok sukur temizlenmis rahim bir sey kalmamis kurtaja gerek kalmadi.. rahim ve yumurtaliklarim da gayet saglikliymis yine cok sukur. Doktorlar 1 reglin gecince denemeye baslayabilirsin dediler.
1 kasimda bitti kanamam diyebilirim 30 gun icinde adet olmam gerekiyormus.. bakalim bekliyorum.

Her sey saglikli gorunse de aralikta korunmayi biraksam mi birakmasam mi emin degilim :)

Yeni anneler varsa kacirdigim coook tebrik ediyorumm saglikla gelsin bebisleriniz :KK200:
Canımm çok şükürr çok sevindimm böyle hızmıca toparlanmana 😍🙏🏻
Sen kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman başlamalısın bence denemeye🙏🏻
İnşallah bundan sonraki süreçte sağlıklı güzel bir hamişlik geçirirsin, sağlıkla kavuşursun bebişine🥰🙏🏻

Canımm çok şükürr çok sevindimm böyle hızmıca toparlanmana 😍🙏🏻
Sen kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman başlamalısın bence denemeye🙏🏻
İnşallah bundan sonraki süreçte sağlıklı güzel bir hamişlik geçirirsin, sağlıkla kavuşursun bebişine🥰🙏🏻
Canimcim cok sagol cok sukur cabuk toparladim mental ve fiziksel olarak :KK200:
evet kuzum insallah hayirlisiyla olur saglikla gelir bebisim. bi arastirma okudum dun dusukten sonra hamile kalma sansi ilk 3-4 ay yuzde 50 iken 6dan fazlaya cikarsa yuzde 35 e dusuyormus artik ne kadar dogru yanlis bilemiycem ama o yuzden hemen denemek istiyorum da :):KK200:

Yok kuzum ovulasyon falanda kullanmadım ne zaman yumurtladım ne zaman çatladım bende bilmiyorum🤣kurbanlık koyun gıbı gün sayıyorum
bence en iyisini yapiyorsun kuzum diger turlu surekli o konuda dusun dur bekle cidden stresli butun hayatimiz o oluyor :KK70: bence boyle surpriz olsun sana hadi en guzel sekilde gelsinnn bebis :KK200:

Klomen kullanan kızlar sorum var. Şimdi klomen kullanırken daha ilaç bitmeden yumurtlama ve çatlama olabilir mi dün klomenin 3. günüydü kasıklarda ağrı oldu bugün geçti yumurtlama ağrısı gibiydi kontrole ilaç bittikten sonra gidicektim. Acaba ilaç bitmeden yumurtlama olurmu ki edahandro edahandro
Ben ilaca 4. Gün başladım 5 gün kullandım, 10. Gün çatlama oldu. Yani ilaç bittikten bir gün sonra oldu canım. İlaç kullanırken kasıklar da ağrı normal kuzum. Henüz çatlamamıştır diye tahmin ediyorum. Ovulasyon testin varsa görürsün çatlamayı canım..

Canlarım bu arada ovulasyon testi yaptım ben dedim varsa 15 gune regl olurum ama cıkmadı bişey idrardan mı acaba yeterince yoğun değil miydi yoksa daha vakti var mı ? 1 inde kanamam bitmişti çünkü 30-40 gün demişlerdi regl için düşük kanamasından sonra. Bir daha mı deneyeyim 3-4 güne acaba yoksa hiç takip etmeyeyim mi ? sacibelinde sacibelinde Zumruduanka96 Zumruduanka96 B bernaad ve diğer kızlar ❤️
IMG_8195.jpeg

Canlarım bu arada ovulasyon testi yaptım ben dedim varsa 15 gune regl olurum ama cıkmadı bişey idrardan mı acaba yeterince yoğun değil miydi yoksa daha vakti var mı ? 1 inde kanamam bitmişti çünkü 30-40 gün demişlerdi regl için düşük kanamasından sonra. Bir daha mı deneyeyim 3-4 güne acaba yoksa hiç takip etmeyeyim mi ? sacibelinde sacibelinde Zumruduanka96 Zumruduanka96 B bernaad ve diğer kızlar ❤️Eki Görüntüle 3334939
Test tin varsa yarın sıvı alımını kesip yap bakalım bide kuzum bence yapmayanda olur boş yer harcamaaa değerlendirme başlayınca lazım olucak🥰

Test tin varsa yarın sıvı alımını kesip yap bakalım bide kuzum bence yapmayanda olur boş yer harcamaaa değerlendirme başlayınca lazım olucak🥰
aslinda 2 saat falan almadim sivi ama koyu degildi yine de kuzum.. yapmayayim hic ya da aslinda nasilsa su an bir beklentim yok dedigin gibi lazim olacak.

X