💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Canımın içiii sen bizi az motive edip az destek olmadın, asıl sen olmasan biz napardıkk
Bebişlerinin haberini vereceğin günü dört gözle bekliyorum ve çok yakın zamanda gerçekleşecek buu

Katılıyoruuumm Edoş çok yakında ikiz bebiş annesi olacaaakk

Çooookk amiinnn, arkanızdan yetişcez bizde kızlarım
Ay hadi inşallah. Doktora hiç birşey soramadım da sadece çift embriyo koyar mısınız dedim. O da hele bi olsun o iş kolay dedi can havliyle tek sora bildiğim soru oldu. İnşallah ikizlerime kavuşmamda vesile olur bu tüp bebek kızlar. Şimdi ilk yumurta geliştirici iğnenin vurdum. Sanırım 10-14 gün arası bu iğneyi yapacağım. İnşallah hepimiz hayırlı sonuçlarımızı alırız. Hamile olanlar da sağlıkla kucağına alır inşallah

Yaa çok iyi anlıyorum senii, neyse ki en önemlisini söyleyebilmişin edoşum
Uğurlu olsun kuzucumm bebişlerine kavuşma yolunda ilk adımı attınn

Bu ay tahmini yumurtlama haftamda gün aşırı değil ama 2 günde bir ilişki oldu eşim hastaydı. Bu yüzden umitlenemiyorum gün aşırı olsa daha iyi sanki ama bilmiyorum bakalım hayırlısı

Bu ay tahmini yumurtlama haftamda gün aşırı değil ama 2 günde bir ilişki oldu eşim hastaydı. Bu yüzden umitlenemiyorum gün aşırı olsa daha iyi sanki ama bilmiyorum bakalım hayırlısı
Spermlerin canlılık süresi yaklaşık 3-5 gün canım. O yüzden hiç stres yapmana gerek yok. Gün aşırı olması şart değil. Olacağı varsa gereken 1 sperm 1 yumurta zaten merak etme. 2 günde bir ilişki gayet iyi yani eşinin hasta olmasına rağmen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…