💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Geçen ayda yapmıştım onda iki günde çatlamıştı. Hormonlarımda hiç bir şey yok herhangi bir takipte yapmadı doktor. Yumurtalıklarımda görüntü olarak pcos varmış ama hormonal bir sorun yokmuş çok aradasın dedi sadece. Düzenli adet içinde üç aydır duphaston kullanıyorum bebek olursa tutunmasını kolaylaştırır olmazsa adet olmanı sağlar dedi. Havuç yiyim inşallah yarın çatlamış olur.

Cok sagol canım benim hic belli olmaz tatlim degerlendirdigin iyi olmus. Insallah bir mucize seni bulsun bu ay olmazsa da butun enerjini öbür aya saklamis olursun

Canım innovita ben de kullanıyorum. Daha hiç bozuk çıkmadı. Bak benim de testler bu şekilde daha pik olmadı. Ama geçen aykini ve şimdikini atayım. Kusura bakma geç gördüm biraz.
ben de geçen ayda kullanmıştım hiç sorun yaşamamıştım çatlamıyoe mu diye korktum biraz. Kapanmıştı eczane alamadım zaten. Bol bol havuç yiyip yarın çatlamasını beklicem artık

Canım bir de bu üsttekilerin bazısı belki pikin bir altı ama kuruduğu zaman koyulaşıyor. Şimdi kurumuş hali sanki 4 gündür pik gibi gözükse de herhalde daha yeni bir iki gündür pik. Havuç da yersen bugün yarın çatlar inşallah.

Bol bol yiyicem bugün yarın canım inşallah çatlar çok teşekkür ederim

Bugün böyle çıktı. Hepsinden koyu gibi
Evet canım benim de böyle olmuştu geçen ay. T çizgisi ya C den daha koyu ya da aynı koyulukta olunca pik oluyor. Seninki daha koyu olmuş. Silikleşme başlayınca inşallah çatlamış olacak.

Eklentiler

• 20231019_141853.jpg
    18 KB · Görüntüleme: 31
Oyy maşallah kuzum maşalaah bugünleri de gördük. Sağlıkla kucağına al inşallah çok çok sevindim
Amin amin kuzumm
Yes we can do it inşallah birlikte en kısa sürede kavuşacağız kuzum. Destekleriniz olmasaydı ne yapardım bilmiyorum.
Yaaa öyle mi diyorsun. Ben de 0.4 için araştırmalara başlayacaktım. Doktor da kaliteyi değil rezervi gösterir dedi ama insan ister istemez takılıyor.
Kuzum maddi manevi zor bir surec evet ama sonu cok guzel olacak insallah. Tum bu gunler geride kalacak ikizleri kucagina aldiginda unutacaksin hepsini. Dualarim seninle kuzum
Amin aminn hamişlerin duası kabul olsun inşallah
edahandro canım inşallah bu son tedaviniz olur rabbim sana da bir bebis bağışlar zor bir süreç ama her şey güzel olacak inanıyorum dualarım seninle
İnşallah kuzum iyiki varsınız. Hiç yalnız hissetmiyorum sayenizde

Hiç takılma amh değerine kuzum oda tüp bebek araştırması yaptı kimi doktor korkuttu çok 30 yaşında olup bu değer çok düşük direk tüp bebek diye ama bak Allah nasip etti o değerle hamile kaldı bebişini kucağına aldı

Çok teşekkür ederim biriyle konuşmasam uyuyamazdım heralde içimi rahatlattın canım
Rica ederim canım ne demek. Tabii ki bir sorun olduğunda yaz buraya. Birbirimize destek olalım. Bazen 2 söz bile insana çok iyi geliyor. Ben de ilk seferde stres oldum, doğru mu yapıyorum, kaçırır mıyım, ne zaman pik olacak vs. Bana da destek oldular sağ olsunlar.

Canımın içiii sen bizi az motive edip az destek olmadın, asıl sen olmasan biz napardıkk
Bebişlerinin haberini vereceğin günü dört gözle bekliyorum ve çok yakın zamanda gerçekleşecek buu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…