💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Toplu cevap olsun kızlar ♥️ Zumruduanka96 Zumruduanka96 S simurgggg B bernaad @Merveeee57 @outoffit @Pkolu_anneadayi

Canım doktora gittim. Amh değerim bence baya kötü çıktı 0.44 ama doktor sorun yok dedi. Bu kaliteyi göstermez. Yumurta rezervi gösterir dedi. Ama bana rapor çıkarttı. 4 kez aşılama olmam ve 0.44 amh sebebi ile. Gonal-F 900 kullanacağım. Üç günlük doz 5600 TL. Rapor olunca 2000 civarı anladığım kadarıyla. Çift embriyo koyarız dedi. Çok yorucu ve aşırı stresli bir gündü. Benden ve eşimden Kan testi istedi onları da Perşembe vereceğiz sağlık ocağına. Ordan alınabiliyormuş. İlaç konusunda eczaneler dolandırıcı gibi hiç güvenilir hissetmedim. Hepsi raporluu için başka bi fiyat söylüyor. 1300-2700 arası dediler . Baya bi uçurum var. Bu ay taze transfer yok dedi. Donduracağız dedi. Sebebini söylemedi. Dondurma ücreti 6 bin. Tüp bebek fiyatı 40 bin + ilaçlar oldu. Zam gelmiş. Genetik taramalı tüp bebek 5000 TL işlem, 300 dolar embriyo başı.
Kuzum maddi manevi zor bir surec evet ama sonu cok guzel olacak insallah. Tum bu gunler geride kalacak ikizleri kucagina aldiginda unutacaksin hepsini. Dualarim seninle kuzum🙏🙏🥰

Canimcimmm çok sevindim hay maşallah.valla sende iyi dayandin helal olsun bu 🥰🥰 ama sonunda güzel haberleri aldın. gerisi sağlıcakla devam etsin inşallah kuzum benim 🙏🙏
Ya evet kuzum iyi sabrettim🤣 ama kese kalp atimi tek seferde bitsin istedim bu defa ne olacaksa olsun modunda😊 cok şükür 🙏

Kuzum bu ay yaptığın özel bir şey var mıydı bir de kaç zamandır deniyorsunuz ☺️
Sağol canım inşallah isteyen herkese tez zamanda versin Rabbim, duamdasınız hep. Biz 10 aydır deniyoruz canım. Bu ay farklı bir doktora gittim bana klomen ve duphaston verdi, onları kullandım ilk defa. Bana şans getirdiler valla. Çatlatma iğnesi falan vermedi ama kendi kendine çatladı yumoşum

Kizlar merhaba henuz kan testi yaptirmadim dun testte yapamadim koyulasma ekledigim gibi bi bakar misiniz sizce nasil

Eklentiler

• IMG_7351.jpeg
    IMG_7351.jpeg
    73,6 KB · Görüntüleme: 82
Kızlaaaaar 383 çıktı 🤩çok mutluyum burdan aşağı düşüp kimyasal falan olmaz inşallah Allahın izniyle🤩2 gün sonra yine kan veririm artık. Allahın izniyle bu duyguyu buradaki tüm kızlar yaşasın diye dua ediyorum, gerçekten çok güzel bir hismiş. Benim bir de ilk🙈 Burası o kadar güzel ki yeri geldi burdan gördüğüm desteği dayanışmayı eşimden görmedim ben. Sizin de yüzünüz gülsün inşallah böyle. Zumruduanka96 Zumruduanka96 canım artık bi nazar boncuğunu alırım😬
Yaaaa çok sevindim 🥰🧿🙏 sağlıkla büyüsün ve kucğaına almayı nasip etsin allahım. Tebrik ederim canım 🥰

Kullanıcam kuzum laboquick var elimde onları kullanıcam perşembe inşallah bitiyor adetim cumartesi dönücem evime akşam yaparım hemen inofolic 1 tane içiyordum 2ye çıkarttım d vitamini kullanıcam bide omega3 🙏🏻
Ohh bu aya hazırlıklı başlıyorsun kuzucum bebişine kavuşacaksın inşallah 🙏🏻🥰🥰

Bu şekilde daha net anlaşılıyor mu çatlamadı mı yumurta anlamadım 😔
Evet canım şimdi daha net gördüm. Çatlama olmamış gibi duruyor. Bir de testlerin ilk 15 dakikası değerlendirilir. O yüzden ilk 15 dakikada resmini çekebilir isen daha iyi karşılaştırma yapabilirsin sonradan. Daha önce ovu testi yapmış mıydınız hiç, yoksa ilk miydi? Bir de hiç doktora yumurtlama takibi için veya hormonlara baktırmak için gitmiş miydiniz? Çatlama için havuç yemeni tavsiye ederim. Birkaç gün birkaç havuç ye inşallah şifa olsun, çatlasın.

Son düzenleme:
Merhaba benim 8 kasım pik gibi düşündüm ama 12 kasım da tekrar koyulaştı her gün aynı saatlerde yapıyorum testi sıvı alımına da dikkat ediyorum. Sizler de bakabilir misiniz ?
Canım 12 Kasım diğerlerine göre en koyusu gibi görünüyor pik dün olmuş olabilir sen bol bol havuç ye çatlamaya yardımcı olacaktır, bugün yaptın mı yaptıysan atar mısın testini

Sağol canım inşallah isteyen herkese tez zamanda versin Rabbim, duamdasınız hep. Biz 10 aydır deniyoruz canım. Bu ay farklı bir doktora gittim bana klomen ve duphaston verdi, onları kullandım ilk defa. Bana şans getirdiler valla. Çatlatma iğnesi falan vermedi ama kendi kendine çatladı yumoşum
Maşallah kuzucum çok güzel 😍❤️

Şimdi yeniden yaptım bugün de koyu çıktı şimdi gidip başka bir marka alıcam bozuk mu anlamadım
Canım innovita ben de kullanıyorum. Daha hiç bozuk çıkmadı. Bak benim de testler bu şekilde daha pik olmadı. Ama geçen aykini ve şimdikini atayım. Kusura bakma geç gördüm biraz.

Eklentiler

• 20231026_044947.jpg
    20231026_044947.jpg
    78,2 KB · Görüntüleme: 47
  • 20231112_213731.jpg
    20231112_213731.jpg
    89,9 KB · Görüntüleme: 61
@Merveeee57 bliiss bliiss B bernaad @benaroz Zumruduanka96 Zumruduanka96 kizlar durumlar nedir? Nasil gidiyor? @bebekheyecani regl geldi mi? Bat bugundu senin?

Ciktim randevudan canim. Cok sukur bebisi de kalp atimini da gördüm🙏🙏 insallah saglikla devam ettigini de görürüm. Darisi burada bekleyen isteyen herkese olsun insallah🙏🙏 @Merveeee57 B bernaad @sacibelinde @benaroz @zuzu3838 ve diger kizlar bu da fotografimiz😍
Simurggg gözlerim doldu valla çok sevindim sağlıkla al kucağına inşallah 😍🙏🏻🧿 ben bu ayi rahat geçiriyorum kapalı tüp tarafından yumurtladım pek umudum yok yani ama değerlendirdik yine de bakalım hayırlısı ☺️

X