💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Evet dimi ya bekletmeyelim ikizleri 😍💜

İkimiz için de kocaman aaamiiiinn ikizlerimiz olsun inşallah

İnşallah ihtiyacın kalmaz kuzum. Ocakta fiyatlar zamlanıyor haberin olsun. Temmuz ve ocakta zam yapıyorlar anladığım kadarıyla. Tamam canım haber ederim tabiki. Devleti hiç bilmiyorum kuzum. Araştırmadım da. Benim doktorum da devlette prof. Özel muayenesine gidiyorum. Sormadım devleti hiç. Sanırım iğneli aşılama sonrası tüp bebek yapıyorlar devlette. Benim aşılamalarım ilaçlı. İğneli değil. Ama tabi inan bildiğimden de değil yani belki iğneli ilaçlı ayrımı yoktur. Ben beklemek istemiyorum artık. Özelde yaptırıcam kuzum.
İnşallah kuzucumm 💜🙏

Kızlar selam . Sizlere birşey sormak istiyorum ben 2 aydır farklı bi Prof a gidiyorum. Geçen ay troid ilacımı düzenlemek için bişey yapmadık bu ay adetin 2.günü 9 tane yumurta gördü ve femara verdi. Tüp bebek içim gidiyorum ama doktorum yumurtalarının gelişimini ilaca verdiği tepkiyi görmem lazım haftaya karar vericem dedi 5 gün kullanıcam 7. Gün doktora gidicem . Benim bildiğim femara çatlatma iğnesi oluyor ama bakıcam tüpte olabilir dedi doktorum. Femara kullanıp yumurta toplama yapılabilir mi

Kızlar şunlardan sipariş ettim meşhur predictor bu galiba

Eklentiler

• Screenshot_2023-11-11-12-30-46-602_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2023-11-11-12-30-46-602_trendyol.com.jpg
    64,2 KB · Görüntüleme: 43
Evet dimi ya bekletmeyelim ikizleri 😍💜

İkimiz için de kocaman aaamiiiinn ikizlerimiz olsun inşallah

İnşallah ihtiyacın kalmaz kuzum. Ocakta fiyatlar zamlanıyor haberin olsun. Temmuz ve ocakta zam yapıyorlar anladığım kadarıyla. Tamam canım haber ederim tabiki. Devleti hiç bilmiyorum kuzum. Araştırmadım da. Benim doktorum da devlette prof. Özel muayenesine gidiyorum. Sormadım devleti hiç. Sanırım iğneli aşılama sonrası tüp bebek yapıyorlar devlette. Benim aşılamalarım ilaçlı. İğneli değil. Ama tabi inan bildiğimden de değil yani belki iğneli ilaçlı ayrımı yoktur. Ben beklemek istemiyorum artık. Özelde yaptırıcam kuzum.
Aaaaa yani aşılama denenmeden tüp bebek denenmiyor öyle mi… Ya eşim tüp bebekten çok korkuyor ikiz olursa diye adamda fobi gibi bir şey oldu. En son özel hastanede muayene olduğum doktor da çatlatma iğnesi vs önermedi hiç keşke bir onları deneseydik bir şey değişmez gözüyle bakıyor aşılama da tüp bebekle kıyaslanınca başarı şansı daha düşük o yüzden karar verdiğinizde direkt tüp bebek en garanti yöntem dedi yani. Kafam çok karıştı hekimlerle eşimin ikiz bebek fobisi arasında kaldım. Ama fiyatların zamlanıyor olmasını söylemen çok iyi oldu belki de aralığa çekeriz biz de tedavi sürecini.

Yavrucum koca bir ay gun aşiri iliski. Soylemeyim bu kadar açik açik dedim ama araligi cok sık oldugu icin bazen 1 saat surebiliyor. Birde o ayaga kalkmamayi bende uyguladim en azindan yarim saat kadar uzanip oyle kalkiyorum. Sabaha kadar dusa girmiyim diye 5te kalk karanlikta dusa gir vs. Ohoo 😆 neyse canim seninde ayni yanlis hatirlamiyorsam biz sat 10 kasim olarak kalan sağlarla yola devam benim regl 7 gun falan surer.
Benim de 4-5 gün sürüyor ama bugun de pede düşen bişey yok peçeteye sildikçe geliyor zaten bi hafta geç geldi böyle az az gelirse öbür ay erken gelir aha bak buraya yazıyorum 🤣

Aaaaa yani aşılama denenmeden tüp bebek denenmiyor öyle mi… Ya eşim tüp bebekten çok korkuyor ikiz olursa diye adamda fobi gibi bir şey oldu. En son özel hastanede muayene olduğum doktor da çatlatma iğnesi vs önermedi hiç keşke bir onları deneseydik bir şey değişmez gözüyle bakıyor aşılama da tüp bebekle kıyaslanınca başarı şansı daha düşük o yüzden karar verdiğinizde direkt tüp bebek en garanti yöntem dedi yani. Kafam çok karıştı hekimlerle eşimin ikiz bebek fobisi arasında kaldım. Ama fiyatların zamlanıyor olmasını söylemen çok iyi oldu belki de aralığa çekeriz biz de tedavi sürecini.
Canım tek embriyo koydurursunuz. Tüp bebekte ikiz için iki embriyo konuyor. Çok nadiren bir embriyo bölünüp iki bebek oluyor ama o çok düşük ihtimal. Bence hiç korkmayın. İlaçla yumoş büyütme veya Aşılama daha kontrolsüz birşey. Onlarda da birden fazla yumoş oluyor ve çoğul gebelik durumu ortaya çıkabiliyor. Ama bunu eşine söyleme bari de fobisi depreşmesin 😅

Kızlar nasıl rahatladıımm uygulamaya göre pik 13 Kasım olucaktı bizde 13 Kasım yola çıkıyoruz İstanbul'a gidicektik ve 4 gün değerlendirme yapamıcaktık. Sadece iki gündür ovulasyon deniyorum ve bugün pik gördümm bugün yarın değerlendirme yaparım gerisi miniğimin tutunmasına bağlı 😊 erkenden oldu pik çok rahatladımm. Adetimin 12. Günü 🙏 edahandro edahandro B bernaad Merveeee57 Merveeee57 sacibelinde sacibelinde

Eklentiler

• IMG_20231111_144940_503.jpg
    IMG_20231111_144940_503.jpg
    60,9 KB · Görüntüleme: 35
Kızlar nasıl rahatladıımm uygulamaya göre pik 13 Kasım olucaktı bizde 13 Kasım yola çıkıyoruz İstanbul'a gidicektik ve 4 gün değerlendirme yapamıcaktık. Sadece iki gündür ovulasyon deniyorum ve bugün pik gördümm bugün yarın değerlendirme yaparım gerisi miniğimin tutunmasına bağlı 😊 erkenden oldu pik çok rahatladımm. Adetimin 12. Günü 🙏 edahandro edahandro B bernaad Merveeee57 Merveeee57 sacibelinde sacibelinde
Gerçekten olacağı varsa oluyor işte belki de bu ay o aydır kuzum 😍 sen yarın da test yap çatlamayı görelim emin olalım

Gerçekten olacağı varsa oluyor işte belki de bu ay o aydır kuzum 😍 sen yarın da test yap çatlamayı görelim emin olalım
Bu ay hiç test almadım ne ovü ne gebelik sadece 6 tane ovü kalkmıştı onları deniyorum son 3 tane kaldı onları da kullanırım yarın ve devamında inşallah hemencecik çatlar 😊🙏 Test de almıcam adet günü gelene kadar inşallah tabi 🥹

Çok iyi olmuş kuzum. Sevindim senin adına 😍

@simirun

Merveeee57 Merveeee57 Zumruduanka96 Zumruduanka96 B bernaad yavru kuşlarım adetim geldi. Pazartesi tüp bebeğe gidiyor bu kız
Bebişimm demek ki senin ikizlere kavuşman gerekiyor, ikizlerin seni beklediği için böyle oldu 😍 Üzülmek yok ki zaten kendini hazırlıyordun kendini buna, ilk denemende bebişlerine kavuşacaksın inşallah canımın içii çooook amiinnn 🙏🏻❤️
Canım sen naptın? Hangi aşamadasın ? Yumurtlama çatlama bekleme adet 😍
Benim çatlama sonrssı 7.günüm kuzucum bugün progesteron baktırdım 12.60 çıktı sanırım iyi birşeymiş yumurtam kaliteli olmuş bu ay 🤩 vermişken beta da verdi 0.2 çıktı 🤣🤣
Adet olursam 3.gün gidicem hormon için, site hata verip duruyor çok bakamadım bıralara 🤗

Gönlüne göre olmuş canımm inşallah bebişine bu ay kavuşacaksın, bebiş olarak dönsün yumoşunn 🙏🏻😍😍

Bu ay hiç test almadım ne ovü ne gebelik sadece 6 tane ovü kalkmıştı onları deniyorum son 3 tane kaldı onları da kullanırım yarın ve devamında inşallah hemencecik çatlar 😊🙏 Test de almıcam adet günü gelene kadar inşallah tabi 🥹
İnşallah bu ay bizim ayımız canım benim olacak 😍

Bebişimm demek ki senin ikizlere kavuşman gerekiyor, ikizlerin seni beklediği için böyle oldu 😍 Üzülmek yok ki zaten kendini hazırlıyordun kendini buna, ilk denemende bebişlerine kavuşacaksın inşallah canımın içii çooook amiinnn 🙏🏻❤️

Benim çatlama sonrssı 7.günüm kuzucum bugün progesteron baktırdım 12.60 çıktı sanırım iyi birşeymiş yumurtam kaliteli olmuş bu ay 🤩 vermişken beta da verdi 0.2 çıktı 🤣🤣
Adet olursam 3.gün gidicem hormon için, site hata verip duruyor çok bakamadım bıralara 🤗
Sağol canım 🤗💜 Yumoşunun kaliteli olması güzel 😍 beta için erken zaten çıkmaması normal kuzum. Olmazsa baktır bakalım hormonlara kuzum. Yavaş yavaş bi doktora görün bakalım kuşum.

Merveeee57 Merveeee57 kızlar etiketleyemiyorum ama görümcem bizi rüyasında görmüş. Bizim evde küçük odası gelinlikle ve kız bebeğim varmış. Çok etkilenmiş eşimi aramış. Ah ne güzel bir rüya. Hamileysem oğluyla hemen hemen aynı günlere denk geliyor doğum. Test alsam mı bilemiyorum yeminliyim ama🥹

Sağol canım 🤗💜 Yumoşunun kaliteli olması güzel 😍 beta için erken zaten çıkmaması normal kuzum. Olmazsa baktır bakalım hormonlara kuzum. Yavaş yavaş bi doktora görün bakalım kuşum.
Evet kuzum kan vermişken onu da veriyim dedim olur ya diyerek 🤣
Bebişim istmosel çıktı ya bende doktor da benden eşimden testler istedi onların sonuçlarına göre ameliyata karar verecek galiba, bizde sorun varsa onu çözecek yoksa ameliyat diyecek sanırım bakalım neler olacak ☺️

X