💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

3 laboquick kaset 3 prodoctor erken gebelik testim var. Önericeğin başka bi test var mı ?
Kuzucum aslında yeter ama koyuluk takibi yaparım diyosan hepsiburadada epedy satıcısından freely kaset test alabilirsin çok hassas bi test bence en iyisi

Ovülasyonla takip etmiş miydin kuzum ben de çatlamanın 17. Günündeyim döngüde 28. Gün bekliyorum çıkarsa pozitifler ay etiketleyin beni de
Biz iki yıla yakındır deniyoruz kuzum psikolojik olarak yıpratıyo son iki aydır her şeyi bıraktım sadece uygulama bıraktım bi o kadar iki aydır ilişkide spontane oluyor. Kalıba uymak zaten zordu sonuc elde edemedik, eşimde bende sağlık sorunu da yok. Bi cocuğumız var kardeş düşünüyoduk ama nasip kısmet diyoruz baya saldık yani. Adetgünlerim de 27-28-29. Günlerde olur hep ilk gebeliğimden öncede sonra da böyleydi

Yok yok rahatsız edici bir görüntü yoktu. Böyle leke gibiydi emin olamadım bakmak istersen bakabilirsin dedim. Titiz zaten benimki uğraşamam onla

Ben o kadar sık yasıyorum ki onu bi an yerlesme zımbırtısı sanıyorum pesinden ara kanama baslıyor, seninki insallah yerlesme kanamasıdır da güzel haberlerini alırız

Testi iki farklı hastanede verdm doktor labaratuvar kıtleri farklı olabilir dedı yükselir mi sizce
Pardon o zaman evet farklılaşabilir , genelde aynı yerde yaptırmak öneridliğinden ben direkt bodozlama kimyasal demiş bulundum kusura bakma lütfen iki güne bir kan verip sonucun artışını takip edebilirsin

Pardon o zaman evet farklılaşabilir , genelde aynı yerde yaptırmak öneridliğinden ben direkt bodozlama kimyasal demiş bulundum kusura bakma lütfen iki güne bir kan verip sonucun artışını takip edebilirsin
Yok estağfurullah umarım öyledir doktor cumartesi ver dedo ama ben yarın versem mı tekrar diye düşünüyorum ilk bebegm ve tesadüf hamıle olduğumu ögrendım normalde adetim bugun ben bes gun önce verdm ve 32cıkan deger tekrar calısılmış bır kandı acaba orda mı hata olmuştu dıye korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…