💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

İnşallah çift kırmızıları görürsün bende senin gibiyim 8 ekim son adetim 4 kasımda gelecekti 6 kasımda test yaptım negatifti 😌 hala bekliyorum test de yapmadım bidaha o negatifin üstüne
Ovülasyonla takip etmiş miydin kuzum ben de çatlamanın 17. Günündeyim döngüde 28. Gün bekliyorum çıkarsa pozitifler ay etiketleyin beni de 😍

Pozitif gördüğün an etiketle beni kuzum merak ediyorum 😍
Ay insallah tatlim suanki tek belirtim sık idrara cikma hayir sadece ogleye kadar 6 kez tuvalete gittim ictigim iki bardak cay afedersin nerden geldi bu kadar ciş hic anlam veremedim insallah ayagimi falan usutmemisimdir de bebistir. Dualarim da kendimle beraber burdaki tum hamis kalmak isteyen, bir sorun yokken kalamayan, imkansiz denilipte umudunu yitirmeyen herrkes icin.

Her an kafam atıp yarın da başlayabilirim😂 bu sitede birinde gördüm 8. Gün silik 9. Gün daha net bi çizgi görmüş. Darısı başımıza

Bende 11 ay olacak bu ay. Kaç tane test harcadım öyle çok erkenden başlayıp 🥲
Eh işte düştüğün hataya bidahamı düşeceksin ben alışamadım 🤣

Her an kafam atıp yarın da başlayabilirim😂 bu sitede birinde gördüm 8. Gün silik 9. Gün daha net bi çizgi görmüş. Darısı başımıza

Bende 11 ay olacak bu ay. Kaç tane test harcadım öyle çok erkenden başlayıp 🥲
Evet evet 8 harika bir gün o yüzden 🤣🤣

Ay insallah tatlim suanki tek belirtim sık idrara cikma hayir sadece ogleye kadar 6 kez tuvalete gittim ictigim iki bardak cay afedersin nerden geldi bu kadar ciş hic anlam veremedim insallah ayagimi falan usutmemisimdir de bebistir. Dualarim da kendimle beraber burdaki tum hamis kalmak isteyen, bir sorun yokken kalamayan, imkansiz denilipte umudunu yitirmeyen herrkes icin.
Ay amin kuzucum 😍🙏🏻 Allah hepimizin yüzünü güldürsün inşallah

X