💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Elimdeki testler mi sahte diye geliyo aklıma netten almıştım eylül ayında test yapasım da yok hiç birkaç gün daha salak yapayım ben p. Tesi gelmezse sağlık ocağına uğrarım iki sokak ötemde hemen kuzum
Tamm kuzucum sen nasıl istersen 😘

Yok estağfurullah umarım öyledir doktor cumartesi ver dedo ama ben yarın versem mı tekrar diye düşünüyorum ilk bebegm ve tesadüf hamıle olduğumu ögrendım normalde adetim bugun ben bes gun önce verdm ve 32cıkan deger tekrar calısılmış bır kandı acaba orda mı hata olmuştu dıye korkuyorum
Laboratuvar farkı olabılıyo kuzum ılk nerde verdıysen ordan devam et yoksa içine şüphe düşürürsün böyle

Yok estağfurullah umarım öyledir doktor cumartesi ver dedo ama ben yarın versem mı tekrar diye düşünüyorum ilk bebegm ve tesadüf hamıle olduğumu ögrendım normalde adetim bugun ben bes gun önce verdm ve 32cıkan deger tekrar calısılmış bır kandı acaba orda mı hata olmuştu dıye korkuyorum
İçiniz rahat etmeyecek haklı olarak yarın verin isterseniz saatleri saymak zordur çünkü iyi bilirim 🙏 inşallah güzel haberler alırsınız

Biz iki yıla yakındır deniyoruz kuzum psikolojik olarak yıpratıyo son iki aydır her şeyi bıraktım sadece uygulama bıraktım bi o kadar iki aydır ilişkide spontane oluyor. Kalıba uymak zaten zordu sonuc elde edemedik, eşimde bende sağlık sorunu da yok. Bi cocuğumız var kardeş düşünüyoduk ama nasip kısmet diyoruz baya saldık yani. Adetgünlerim de 27-28-29. Günlerde olur hep ilk gebeliğimden öncede sonra da böyleydi
İnşallah pozitifi görürsün kuzum 😍🙏🏻

Simdi tekrar hesapladim da sattan itibaren yarin 33 gun olacak. Erken gebelik testi aldim sabah ilk idrarla yapacagim. Varsa bu kadar zamanda cok buyuk ihtimal cikar yoksa regli beklerim.
Yaaa kuşum inşallah yarın senden pozitif görürüz de günümüz güzel geçer 😍

Kızlar adet gününe 10 gün kala kanda azda olsa hcg cıkar mı? Kasık ağrım vardı doktora gittim bide kan vereyim dedim 0,100 zaten normaldede hep oyle cıkıyordu 🥺

X