💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Nasil durdum tabiki sarsilmaz iradem sayesinde. Degil tabiki evde test yoktu ondan yapamadim 🤣 kendimi eve kapattim bilerek test almadim acikcasi bat 6-12 kasim arasi suan kritik 4 gunu atlattim beni gaza getirmeyin
Ay kuşum helal olsun yinede sana umarım önümüzdeki 9 Ay regli olmazsın

Çok geçmiş olsun canım. Çok ihtiyacın olmasa kullanmazdın. Bence kafana takma, doktor ona göre bir ilaç vermiştir. Ben 20'li haftalarda kalp sıkıntısı yaşadım. Kalp atışlarımı normale döndürmek için 2 kere enjeksiyon yapmışlardı. Doktora sordum bi zararı var mı diye. Ilk önce senin sağlıklı olman lazım, diğer türlü zaten hem senin hem bebek için sakıncalı olur demişti. Yani bazen yapacak bir şey yok.
Haklısın canım gerçi zaten gebelik şüphem bile yok benimkisi kuruntu herhalde

Haklısın canım gerçi zaten gebelik şüphem bile yok benimkisi kuruntu herhalde
Belli olmaz canım, bi yandan üzülürken diğer yandan güldürdün beni. Allah iyiliğini versin. Kendimi hatırlattın. Bu kadınların bu halleri ne olacak böyle. Değişken hallerdeyim bende. 🤣 Son günler öyle olur, kuruntular, ümitler hepsi bir yerde. Sal yakasını hepsinin bi biri coşar bi biri. 🤣

Belli olmaz canım, bi yandan üzülürken diğer yandan güldürdün beni. Allah iyiliğini versin. Kendimi hatırlattın. Bu kadınların bu halleri ne olacak böyle. Değişken hallerdeyim bende. 🤣 Son günler öyle olur, kuruntular, ümitler hepsi bir yerde. Sal yakasını hepsinin bi biri coşar bi biri. 🤣
Aynen canım malesef öyleyim hastayım ama hala bir yandan acaba gebelik var mı diye ümitleniyorum 😂 değerlendirdim sonuçta günlerimi

Aynen canım malesef öyleyim hastayım ama hala bir yandan acaba gebelik var mı diye ümitleniyorum 😂 değerlendirdim sonuçta günlerimi
Ümitlen canım tabii. Inşallah çabucak iyileşirsin ve de hayırlısıyla bebişin olur . Bu ay gebelik yoksa da napıyoruzzz, önümüzdeki günlere bakıyoruz. Yani benim 4 gün gecikme oldu geçenkinde. Kız kurbağa gibi şiştim, darlandım. Dedim Allah'ım gebelik yoksa lütfen adet olayım da rahatlayayım. Adet olmak da bir nimetmiş dedim. Yani kırmızıları da sevinçle karşılayalım kısslarr. Yeni adet yeni bir başlangıç dimektirrr.

Ümitlen canım tabii. Inşallah çabucak iyileşirsin ve de hayırlısıyla bebişin olur . Bu ay gebelik yoksa da napıyoruzzz, önümüzdeki günlere bakıyoruz. Yani benim 4 gün gecikme oldu geçenkinde. Kız kurbağa gibi şiştim, darlandım. Dedim Allah'ım gebelik yoksa lütfen adet olayım da rahatlayayım. Adet olmak da bir nimetmiş dedim. Yani kırmızıları da sevinçle karşılayalım kısslarr. Yeni adet yeni bir başlangıç dimektirrr.
Haklısın kuzum herşey nasip kısmet 20 kasım bat zor bekleyeceğim sanırım günler geçmiyor kız daha 11 gün var

Haklısın kuzum herşey nasip kısmet 20 kasım bat zor bekleyeceğim sanırım günler geçmiyor kız daha 11 gün var
Dur bi 5-6 gün daha bekle de seni de test yapmaya teşvik eden bulunur bence 🤣 Sayılı gün çabuk geçer normalde ama bize geçerli değil pek, psikolojik canım. Az kaldı diye düşünürsen çabuk geçiyi, daha çok var dersen geçmiyi. :KK48:

Benim catlama tahmini dogruysa 16. Gun hemen hemen ayni durumdayiz test icin biraz daha erken bence. 14 gunden sonra beta yukseliyor diyoruz ama burda oyle seylerde okudum ki inanamadim burada paylasayim ekran goruntusuyle gerci o uyelerin izni yok ama
70 gün geçip hamile olduğunu mu öğrenmiş 😳😂 valla çok enteresan şeyler var kuzum hayırlısı ama dediğin gibi senin durumunla benziyoruz bakalım Allah en güzel haberleri almayı nasip etsin 🥹😍

X