💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Kızlar göğüslerim balon olmuş resmen ve bütün damarlar belli aşırı dolgunlaşmış bende var birşey kesin ben normal ben değilim batmalar cabası sancısı bel ağrısı yürürken alt karındaki dolgunluğu hissetmek ve yürümede zorluk artı üstüne göbek te ince çizgi belirmiş Allahım ne olur buda düşük yada kimyasal olmasın
Ve Rabbim cümlemize nasip etsin kimsenin kucağını boş bırakmasın

D vitamini önemli evet benim de dusuktu bayadir baktırmadım ne durumda acaba bu arada can hastanesini görünce sormak istedim hangi doktora gidiyorsun ?

Kız benim d vitamini 5.9 ben napem aşılama yaptırdım bi de

D vitamini önemli evet benim de dusuktu bayadir baktırmadım ne durumda acaba bu arada can hastanesini görünce sormak istedim hangi doktora gidiyorsun ?
Özden hanım. Ben cok doktor gezdim diyebilirim. Doktorun bilgisi kadar tavrı da çok önemli olduğunu düşünenlerdenim sevecen saygılı bir kadın.

Gülşah öl nasıl yaşıyosun ki bu değerle diyodum kendime benden beteri varmış allah seni o ne öyle ‍🌫‍🌫 o değerle tutarsa öp başının üstüne koy espri bi yana gebeliği çok etkilediğini duydum d vitamininin. Hayırlı haberler alın inşallah❤❤

Özden hanım. Ben cok doktor gezdim diyebilirim. Doktorun bilgisi kadar tavrı da çok önemli olduğunu düşünenlerdenim sevecen saygılı bir kadın.
Hmm duymamistim onu ben de aynı hastanede Mehmet beye gidiyorum. Yeni geçti oraya merakımdan sordum katılıyorum yaklaşım ve ilgi çok önemli.

Amin inşallah canım kullanıyorum d vitamini bakalım Salı gününe randevu aldım hem şekerime hemde d vitaminine baktıracağim benim normal şekerde gizli şekerde alınırsa da karambole yaşıyorum işte

Hmm duymamistim onu ben de aynı hastanede Mehmet beye gidiyorum. Yeni geçti oraya merakımdan sordum katılıyorum yaklaşım ve ilgi çok önemli.
Açlık şekerim 90 sınıra yakın diye inofolic başladı. Az önce aradı sonuçlarım için d vitamini değeri düşük olan varsa d3 K2 ocean alabilir rutin herkesin kullanabileceği bi vitamin. Devletin verdiği coledanı kullanıyordum öncesinde bu kadar düşük çıkacağı hiç aklıma gelmezdi

Benim açlık şekerim 143 canım ben senden bi tık üst gidiyorum büyük ihtimal hamilelerde 140 üzeri insülin başlatıyorlar o yüzden önden tekrar bi baktırayım dedim bende

Benim de yaklaşık 2 - 3 ay önce D vitaminim 6 çıkmıştı doktor sizin değerler çok aşırı düşük dedi. İlaç kullanıyodum yüksek doz. şuan değerim kaç bilmiyorum ama hamile kaldım diye önce dr sorcam belki değiştirir. Bence bir an önce dr a danışın. Bu kadar düşük değer kendi sağlığınız için bile iyi değil. Değerlerin ne kadar iyise bence tutma ihtimali de o derece artıyor

Evet kuzum 27 baya yüksek bir deger ben gebeligi ilk beta verirken onuda istedim 30 çıktı arkadaşın büyük ihtimal hamile olabilir yumurtası kaliteli çatlamış sperde de bi sorun olmazsa döllenmesi kaçınılmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…