💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bugün biterse adetim 3 gün gecikti predictor erken gebelik testi yaptım negatif ama hala adet olmadım göğüslerim çok şiş ama damar görüntüsu yok her an adet olacakmisim gibi bı ağrı var napcam bilemedim ve ayrıca afedersiniz aşırı gaz var iki gündür

Erken gebelik değilde herhangi başka testiniz var mı ? Bana etken gebelikler hep negatif çıkarıyor gibi geliyor nedense ..

Daha çok var bebeğim yaaaa durduk yere üzülme şimdi. Ben de dün hiç bir şey göremedim üzüldüm .. bir günde değişiyor . İnşallah varsa tabii .yumurtlamadan kaç gün geçti tam olarak ?
6 gün geçti kuzum ay çıkmazsaca üzülmem erken biliyorum ya

Çok bariz görünüyor kuzummm hayırlı olsun. Kız sen aşılama soruyordum sanki değil mi? Maşallah ne yaptın bu ay bize önerilerin var mı
Yaaaa bebeğim inan sevinemedim. İnnovita çok hassas belki adet öncesi az hcg yi görmüştür dedi bir kaç arkadaşım… ama eğer var ise yumurtlama ve çatlamayı takip edip 1 saat ayaklar havada bekledim tabi var ise bir de sizden öğrendiğim yumurtlama için havuç kemirme , tutunma içinde bol bol avokado öğüttüm :))) akşama bi daha test yapayım diyorum. Senin aşılamanı da takipteyim hepimize her gün dua ediyorum inşallah

maşaAllah çok güzel canım benim :) yarın da verirsin yada pzt günü :)
sağlık ocagına tövbeliyim hesaplarıma göre haftaya cuma 5. hafta oluyor bi sıkıntı olmazsa o gün direk kadın doğuma gidecem mübarek cuma günü hepinize dua ediyorum inş en kısa sürede sana da diğer arkadaşlarada rabbim nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…