💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

Bu arada kızlar ağustos topiğinede atmıştım Buraya da atayım duayı bu duayı kalpten ağlayarak ne zaman okusam dua etsem Rabbim geri çevirmedi o ay Hamile kaldım düşüğüm evet plansızdı ama düşüğümde de durduk yere dua etmiş o ay Hamile kalmıştım Allah kabul etmeyeceği duayı ettirmezmiş buraya atayım sizde okuyun dua edin inşallah Rabbim geri geçirmez zaten çevirmezde geciktirir ama güzelleştirir
ezan vaktinde denk geldim, Allah hepimizin dualarını kabul etsin.

Birşey sormak istiyorum ya bunu hamile kalsam da içebilir miyim ilaç değil sonuçta sizin de fikirlerinizi almak istiyorum
İnositol oranı kaç bu ürünün acaba? Ben de maxijuno alıyorum baya yoğun içeriği. Şuan adete 10 gün var kasıklarımda batma hissi var bıçak saplanır gibi yumurtlamayı desteklediği için diye düşünüyorum. Vitamin çeşiti ve miktarı iyse bence devam edin

Canım kızlar doktordan geldim bebegimide kalp atışınıda gördüm daha çok minik ayyy kalbi nasıl atıyordu ama yeni oldugu için dinletmedi çok mutluyum allahım hepinize saglıkla nasip etsin fnd_50 fnd_50 edahandro edahandro Zumruduanka96 Zumruduanka96 A Afratafrac kızlar heycandan aklıma etiketler gelmiyor
Oyy Meleeğiiimmm sağlıkla gelsin inşallah çok güzel bir duygu Allah bizlere de yaşatsın. Sana da sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Eklentiler

• Screenshot_20230915-121509_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230915-121509_Samsung Internet.jpg
    47,3 KB · Görüntüleme: 87
X