💞EKİM-KASIM-ARALIK AYI GEBELİK PLANLAYANLAR💞

İ

nşallah yavrum bakalım çok umudum yok çünkü bu ay o kadar stres yaşadım ki anlatamam
Hic belli olmaz kuzum. Stres durumlarinda ACTH hormonunun artisina bagli gebelik ihtimalinin arttigi söylenir. Malum savas donemlerinde dogurganligin artmasi falan buna baglanir ya hani. O yuzden umudunu kaybetme😊

Teslimiyet kuşum. Ağlayabilirsin hormonlarını rahatlatır. Biz kimim ki Allah ol der ve olur. İsterse senin çocuğun olmaz desinler Allah var. Vermiyorsa da verdir sebebi veriyorsa da vardır sebebi. En önemli sağlıklı güzel temiz hayırlı evlatlar nasip etmesi. Bizi de yormadan nasip etsin inşallah. Napalım biz istiyoruz istemesi dua etmesi bizden nasip Allahtan. Benim abimin 6 yıl sonra oldu.
Tüp bebem transferini hatırlıyorum. Rüyama girmişti embriyoz. Tuttu bu dedim o kadar nettiki rüyam. Annemi aradım oldu anne dedim babanne olucaksın gördüm rüyamda. Birsürü embriyo içinden bir tanesi tuttu rüyamda böyle kucağıma düştü. Sağlıklı bir yeğenim var şimdi. Sor abime 6 yıl değil sanki 6 gün beklemiş gibi. Hatırlamıyorum o acıları üzüntüleri diyor. Rabbim işte kurban olduğum. Benzer rüyaları şimdide ben görüyorum. Var zamanı hepimizin de biz göremiyoruz 🌸🥹
Haklısın kuzum elimizden dua etmekten başka birşey gelmiyor ne yazıkki rabbim neylerde güzel eyler🙏

Haklısın kuzum elimizden dua etmekten başka birşey gelmiyor ne yazıkki rabbim neylerde güzel eyler🙏
Bu ay benim için çok zor geçti. Eşim işten ayrıldı yeni iş düzeni ekonomik sıkıntılar birsürü şey. Korunmadım Allah bilir dedim. Hamileysem çok iyi gelir bize ama değilsemde Ekimde inşallah ❣️

O zaman hamilesin diyebiliriz 💃💃 işte böyle tek tük ilişkilerde geliyor o bebişler. 7 günde 8 değerlendirme yaptığım zamanlar da oldu, ne gelen oldu ne giden 😍😍 olacağı varsa olacak inşalah kuzum. Bu ay oğlunun uğuru üstünde olacak 🙏🍀 inşallah benzer günlerde alacaksın hamişlik haberini
Aynen ya cok degerlendirme is degil kesinlikle bana gore de. Benim kizim da tek iliskiyle olmustu. Durup durup turnayi gozunden vurmak lazim🤣🤣

Hic belli olmaz kuzum. Stres durumlarinda ACTH hormonunun artisina bagli gebelik ihtimalinin arttigi söylenir. Malum savas donemlerinde dogurganligin artmasi falan buna baglanir ya hani. O yuzden umudunu kaybetme😊
Oha ben şok😳😳 stresin engellediğini düşünüyordum. Ama oğluma da hamile kaldığım ay en stresli ayımdı hatırlıyorum yine Eylül ayıydı okul açılmıştı uyum sorunu vs vardı o hafta hatta yatılı kaynanam görümcem çok çocuk gelmişti temizlik ev iş okul mahvolmuştum o ay kalmıştım çok şok olmuştum hatta😳

O zaman hamilesin diyebiliriz 💃💃 işte böyle tek tük ilişkilerde geliyor o bebişler. 7 günde 8 değerlendirme yaptığım zamanlar da oldu, ne gelen oldu ne giden 😍😍 olacağı varsa olacak inşalah kuzum. Bu ay oğlunun uğuru üstünde olacak 🙏🍀 inşallah benzer günlerde alacaksın hamişlik haberini
İnşallah aşkım beraber alalım o güzel haberleri 😍 olmasa da randevu kovalıyorum şimdiden 30 eylüle alayım diyorum inşallah yakalarım randevu😁

İnşallah aşkım beraber alalım o güzel haberleri 😍 olmasa da randevu kovalıyorum şimdiden 30 eylüle alayım diyorum inşallah yakalarım randevu😁
Ay al al gözünü seveyim. Sonra göbeğimiz çatlıyor sana randevu bulacağız diye 😅 stres oluyorum ben.. inşallah hamiş olursun da iptal edersin o randevuyu 😍

Bence mükemmel zamanlama olmuş. Sen hiç dert etme vakit geldiyse olacak ☺️ Sen şu an ki pürüzleri yok etmeye bak. Huzur önemli iş yerinde ☺️ İnşAllah çabucak hallolur 🤲🏻
Ay inşallah kuzum inşallah her şey yoluna girer 🤲🏻 bebek haberi gelirse zaten hiçbir huzursuzluğu da gözüm görmez😍 ilaç olur ilaç😍

Ay al al gözünü seveyim. Sonra göbeğimiz çatlıyor sana randevu bulacağız diye 😅 stres oluyorum ben.. inşallah hamiş olursun da iptal edersin o randevuyu 😍
Yaaaa bu be güzel dua😂😂 ay inşallah ben yine de her ihtimale karşı randevu alıp koyayım diyorum hepimizi bu stresten kurtarayım😍😂

Canım benim hem 24 yaşındasın hem 3 aycık olmuş 😍🙏 hiç hiç stres yapma, heleki sen sadece keyfini çıkarmaya çalış. O kadar şartların uygun ki eminim ben kısa sürede güzel haberini alacaksın kuzum 😍 kafanı rahatlatman yeterli olacaktır 🍀
Evet canım bir sorunumuz yok şükür buraya kendimi kaptırdım bir anda sanki olmuyormuş gibi. Sadece bebek sevgim çok fazla çok ilgiliyim çok istiyorum yıllardır aklımda çok araştırınca da iyi olmuyormuş. Akışına bıraksam zaten gelecek ilk heyecanlar oldu sanırsam. Allah bekleyenlere ve bana nasip etsin isteyen herkese insalah 💙

Kizlar olanlar olmus yine doruk piki gordum 😊 cumartesi icin randevulasmistim kocamla ama simdi hafif biseyler giyip bir sokulayim bakiim yanına neler olacak 🤣🤣 bana şans dileyin 😀😀 edahandro edahandro melisaa93 melisaa93 fnd_50 fnd_50 Zumruduanka96 Zumruduanka96 bliiss bliiss ve diger kizlar

Eklentiler

• Screenshot_20230914_213919_Femometer.jpg
    Screenshot_20230914_213919_Femometer.jpg
    69,1 KB · Görüntüleme: 37
  • 20230914_214054.jpg
    20230914_214054.jpg
    111,2 KB · Görüntüleme: 36
X