Ekim bizim ayımız olsun miniklerimiz bizimle olsun

doktor kan testi yapmadı mı canım yapmadıysa sen git bi hamilelik testi yapttır silik çizgi pozitiftir ondan sonra karar verirsin ilaçlarına ya da doktoruna

canım, hayırlı olsun, tebrik ederim. Allahım korusun meleğini.
ya zaten adetini erken görmende varmış bir sebep. Rabbim kucağına almayı nasip etsin canım. darısı bizlerin başına.

doktor kan testi yapmadı mı canım yapmadıysa sen git bi hamilelik testi yapttır silik çizgi pozitiftir ondan sonra karar verirsin ilaçlarına ya da doktoruna

yok cnm yapmadı,ben sabah tekrar idrar testi aldım negatif çıktı,akşam acile gitcem kan testi yaptırayım dediğin gibi,hiç umudum yok ama,içim bari rahat etsin..bu arada sana çok sevindi,,hayırlısıylaa kucağına alırsın inşlh.bizim içinde dua et...

teşekkür ederim canım ediyorum hepinize dua inş. hayırlı haberlerle gelirsin sen kan testini yaptır için rahat etsin ama böle ar kanama gecikme flan pko larda olabiliyo canım öle bişey varsa aksatma başka bi doktora git güzelce muayene ol canım içini de ferah tut

bugün ben de güzel haberi aldım çok şükür, hcg değerim 52 çıktı, reglime bir gün var. hiç beklemiyorduk, eşim 41 kere Meryem suresi okumuştu, tamamen surenin hikmetiyle Rabbim nasip etti. Allah herkese bu sevinci nasip etsin...

her şey allahtan....hayırlı olsun canım çok mutlu ve güzel bir haber inşallah sağlıkla büyütürsün yavrunu...darısı başımıza...

bu ayda kırmızıları gördüm gıcık oldummmm
kasımda yumurtlama gününde eşimle ayrı kalıcaz.kasımdan hiç umudum yok yani.hayırlısı bakalım

bu ayda kırmızıları gördüm gıcık oldummmm
kasımda yumurtlama gününde eşimle ayrı kalıcaz.kasımdan hiç umudum yok yani.hayırlısı bakalım

umutsuz olma güzel bi kasım topiği var oraya gel...hem yumurtlama gününde ayrı olsanız da tamamen imkansız değil yaaa...inş olur

selam kızlar tam bir hafta önce burdan hamilelik şüphem var diye yazmıştım bir hafta sonra belli olur demiştim, aslında ramazandan beri bebek istiyoruz ama ben değişik olsun diye oğlum olsun diye ovulasyon takip ediyorum (bir kızım var çünkü) ayda 3 4 kez deneme yapıyordum. dayanamadım reglime 4 gün kala beta hcg yaptırdım sonuç 0,100 ama aynı hamilelik gibi belirtilerim vardı, bulantı, nefes darlığı, mide kazınması, sivilce, karında şişlik vs. her zamankinden fazla yaşadım bu ay birde yetmez gibi adetten 2 gün önce şiddetli adet sancısı gibi ağrılar(normanlde adet olduktan sonra ilk gün şiddetli ağrım olurdu) sanırım döllenme geç oldu, yerleşiyo bebek dedim hiç böyle olmazdım çünkü, dört gözle bekleyen eşime de ümit vermiş oldum farkında olmadan... ama bugün öğlen tam adet günümde regl oldum, şu an yumurtalıklarım çok ağrıyor bir de bulantım var neden böyle oldu anlamadım dün çok bozuk yollardan geçtim saatlerce, görevdeydim 1000 km yol yapmışımdır, bir de kardeşimi askere yolladım duygusal çalkantılar vs.. herhalde dengem şaştı...
neyse kızıma 2. ayda kolayca hamile kalmıştım, bunda da öyle olur sandım, ne zormuş... bu ay internetten ovulasyon kiti alıp onu deneyeceğim bir de ısı tespiti ile inş. hamile kalırız, stresten uzak olmak lazım... bir de erkek bebiş için bildiğiniz uygulamalar var mı tavsiyelerinizi bekliyorum. hoşça kalııııın....

erkek bebek için takip yapıyorum demişsin merak ettim ben hiç bilmiyorum erkek bebk için şu kız bebek için şu diye...rabbim versin de ne verirse versin....tabiii bir iki çocuktan sonraa insan nesi varsa ötekinden istiyoo.inşşş olur istediğin gibiii...

teşekkürler aslında Allah ne verirse kabulüm, öncelikli olması tabiki sağlıklı hayırlı bir evlat olması ama iki defa anne olma şansım var gözüküyor şu an. Belki de erkek bebek istemekte ısrarcı olduğum için hamile kalamıyorum. Rabbim vermiyor... Kızım olmasaydı kesinlikle bu sefer de kız için uğraşırdım her annenin bir kızı olmalı çünkü. tek çocuk düşünsem kız isterdim İlk çocuk isteyenler için bu yüzden cinsiyetin bir önemi yok, olmamalı...
Gönül ikincisinin değişik olmasını istiyor bununla ilgili bildiğim tavsiyeler var ben de uygulamaya çalışıyorum. Yıllardır uğraşıp hamile kalmak isteyen arkadaşlar kesin kızıyordur bana. Herkesin inşallah Allah gönlüne göre verir.

yok canım neden kızsınlar kiii....benim de kızım olsa bir de oğlum olsun derdim,oğlum olsa da kızım olsun derdim...ben de en fazla 2 çocuk düşünüyorum bir kız bir erkek olsa ne güzel olur...ama bunun için şöyle yöntem böyle yöntem var mı bilmiyorum hiç araştırmadım yani hiç çocuğum olmadı için ne olursa olsun yeter ki olsun diyor insan...ama daha önceden çocuğun cinsiyetini belirlemek çok zor olsa gerek ...yanii hamile kalmak başlı başına kolay değilken bir de cinsiyet ....işin zor yani inş dilediğin gibi olur...

yok canım neden kızsınlar kiii....benim de kızım olsa bir de oğlum olsun derdim,oğlum olsa da kızım olsun derdim...ben de en fazla 2 çocuk düşünüyorum bir kız bir erkek olsa ne güzel olur...ama bunun için şöyle yöntem böyle yöntem var mı bilmiyorum hiç araştırmadım yani hiç çocuğum olmadı için ne olursa olsun yeter ki olsun diyor insan...ama daha önceden çocuğun cinsiyetini belirlemek çok zor olsa gerek ...yanii hamile kalmak başlı başına kolay değilken bir de cinsiyet ....işin zor yani inş dilediğin gibi olur...

Ilk once Allah gonlunuze gore versin, ama herseyden once en hayirlisini nasip etsin.
Boyle yontemlere pek inanmam ama etrafimda bir kac kisi cinsiyet icin cin takvimine bakiyor, dediklerine gore dogru cikiyormus.
Sonucunda Allah'in isine karisilmaz ama illada bir yontem varmi diyorsaniz google'dan cin cinsiyet takvimi filan yazin biseyler cikacaktir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…