Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende iki gün önce gittim doktora 65 kiloyum 1.60 boyum bana da kilo vereceksin dedi kilonun etkisi var mı ki yaa
Aslında kilon iyiymiş senin pko mu var sende de canım ? Kilo engel değil tabi hamile kalmaya ama ne kadar ideal kilonda olursan hormonlar normale dönüyo bende öyle oldu mesela 88 kiloydum 82e düştüm yumurtalarım işlev görmeye başladı benimde boyum 165

Bu söylediğine katılıyorum canım ben kilo vermeden önce yumurtalarım oluşmuyordu bile ama biraz kilo vermeye başladım normale döndüler çok şükür

Evet daha 4 aylık evliyim diye çok tedaviye yanaşmadi ben yine de olmuyor diye üzülüyorum

Bu benim ikinci evliliğim o zaman da olmamıştı zaten madde bağımlısıydi tedavi imkanım da yoktu devlete gitmiştim iki ay komen kullandım sonra bıraktım ama hiçbirşeyin yok demisti

Bu benim ikinci evliliğim o zaman da olmamıştı zaten madde bağımlısıydi tedavi imkanım da yoktu devlete gitmiştim iki ay komen kullandım sonra bıraktım ama hiçbirşeyin yok demisti
Zaten o evliliğe çocuk olmadığı da hayırlısı oldu allah yüzüme bakti çocuğum da rezil olurdu şimdi çok çok çok istiyorum rabbim bir an önce hepimizin kucağini doldurur inşallah

Kizlar bugün sarı akintim var ama agri sizim yok ama arada kasiklarima igne saplanir gibi oluyor neden olabilir yumurtlama akintisi sari olur mu yoksa enfeksiyon falan mi ki

Evet adetin 3. Günü gittim tahlil verdim sonucları bekleme 22sinde gel dedi esin de tahlil yaptirsin dedi tekrar gidicez insallah
Hiçbir sorun yoksa stres yapmadan devam edin denemeye birde bu kafaya takmama durumu gerçekten doğru :) yani bebek düşünmeden ilişkş yaşamak biraz zaman alıyor ama oluyor sonunda

canim banada linkini atarmisin googleda yazdimda bir suru kisi cikti bende o bayani duymustum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…