Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlaarrrr ben internetten çoklu gebelik testi alayım diyorum hangi sayfadan hangi marka alayım sizce siz ne önerirsiniz ???

Anldim cnm tsk edrrim nasip artik biz grnr degerlendirelim baklm hersey Allah tan

Ay onu bende diorum her ay vazgeçiyorum fiyatlara bktn mi hic.. Bizim burda norml kaset tipi gebelik testler 5 lira acıyorum ha
Kız her ay eczaneye 100 liraya yakın test parası veriyom acıyom ya şimdi n11den baktım oncomed test 10lu 15 lira iyi geldi bana bari böyle toptan alalım 1hafta kala başlarız artık eczaneye gitmeye utanıyorum:)

Kız her ay eczaneye 100 liraya yakın test parası veriyom acıyom ya şimdi n11den baktım oncomed test 10lu 15 lira iyi geldi bana bari böyle toptan alalım 1hafta kala başlarız artık eczaneye gitmeye utanıyorum:)
Al benden de o kadar hepi topu 2 eczane var zaten bu arada gidip alabilcegim biri komsu die utaniyom digerinden de surekli alinca tuhaf oluyo bazen alirken 2 3 tane aliyorum ama pahali yani ya 10 tanesi 15 iyiymis ben 3 tane aliyrm burda marka oncomed de kotu bi marka degl bildgm kadaryla kizimda o testle ogrenmistim ben

Evet yani 5 lirayı haftada 3 kere de versek 15 lira yapıyo ama bu iyi geldi banada oncomed iyi bi marka benim bi tanıdığımda bu markayla öğrendi hamileliğini bundan alalım bari ben haftaya veririm siparişi eşimin evde olmadığı bigün duysa kızar valla

He bnmki de kızar erkeklere beklemesi kolay adete kadar bekle sonra gecikirse 7 8 gun sonra tahlil ver ogreniriz dio hakli ama biz bekleyemiykruz

C

He bnmki de kızar erkeklere beklemesi kolay adete kadar bekle sonra gecikirse 7 8 gun sonra tahlil ver ogreniriz dio hakli ama biz bekleyemiykruz
Aslında bizi düşünüyolar haklılar ama adet geçtiği an kafamızda birsürü şey dönüyo acaba kist mi oldu acaba hamilemiyim neden ağrım var hala gelmedi e bide bunun testte çıkmaması var o zaman tamamen stres oluyoruz

Beni de ekle canim 17 ekim

Canım sen naptın lekelenme görmüştün galiba sen dimi devamı geldi mi ?
cnm bildiğin adet oldum sabaha doğru. Fakat anlayamadığım geçen ay 28 ağustosta kmyasal yaşamıştım. 3 eylülde kanamam olmuştu. Adetimin geç olduğumu düşündüğümüzde reglime daha çok vardı. Kimyasaldan sonraki kanama regl sayılıyor değil mi? o regl ise şimdiki regl çok erken geldi? haftaya dr.a gitme vakti geldi sanırım

Evet canım kimyasaldan sonra yani 3 eylülü baz alıcaksın adet tarihi olarak peki kimyasaldan önce adet döngün kaçtı şimdi kaç oldu ? Bu Arada Allahım bidaha yaşatmasın inşallah hayırlı sağlıklı evladın olsun kimyasaldan sonra hemen hamile kalan ve sağlıklı hamilelik geçiren çok duydum inşallah seninde öyle olur

Bana eşim geçen gün dedi ki şimdi üzülüyoruz stres yapıyoruz ilerde evladımızı kucağımıza aldığımızda bu halimize gülüp geçicez demişti bu lafı çok hoşuma gitmişti
eşiniz ne güzel demş. bnm eşim de hep öyle umut dolu konuşur. Allah başka dert vermesin olacak der her zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…