Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Aslında en iyisi kuzum doktorlar bile 1 hafta bekleyin diyorlar ama biz sabredemiyoruz evet kuzum kimyasal normal adet gibi oluyo ama sancısı çokmuş öyle duydum sen geçmişi unut bebeğim inşallah bu sefer güzel olucak
Aynen cnm bnm regl sancisi cok yogun olmaz zaten cok feci agrim olmustu bi gun aksama kadar yatmistim.. Hyrlisi ins Rabbim saglikli sihhatli versin ins hepimize

Ne biliyrouz ki belki de buluşmuşlardır. Önemli olan tek ilişki ya da çok ilişki değil.Doğru zamanda ilişki. Yumuurtlamadan sonra da ilişki olmuş zaten. İnsallah güzel haberler verirsin bu ay

Aaa valla ağrılarım için ağrı kesici arıyordum evde offf kafam karıştı yaa. Ama sonucum sıfır olsa 2 çıkardı 3 çıkardı.

Aaa valla ağrılarım için ağrı kesici arıyordum evde offf kafam karıştı yaa. Ama sonucum sıfır olsa 2 çıkardı 3 çıkardı.
Kuzummmm!!! Ağrı kesici içme lütfen amacımız seni ümitlendirmek değil bişey varsa ağrı kesici dokunur içme uzan dinlen biraz geçer canım benim

Aynen cnm bnm regl sancisi cok yogun olmaz zaten cok feci agrim olmustu bi gun aksama kadar yatmistim.. Hyrlisi ins Rabbim saglikli sihhatli versin ins hepimize
Aynen canım amiinn inşallah bak mesela şimdi ayakta dururken sol bacağıma bi ağrı ayakta duramıyorum çok fazla bu ağrılar şu an çok hoşuma gidiyo :)

Aynen canım amiinn inşallah bak mesela şimdi ayakta dururken sol bacağıma bi ağrı ayakta duramıyorum çok fazla bu ağrılar şu an çok hoşuma gidiyo :)
Bklm yumurtlama donemi sonrasinda nolacak devm edecek mi bnm normdr adet oncesi pek kasık agrim olmz bu ay nolcak bklm

Kuzummmm!!! Ağrı kesici içme lütfen amacımız seni ümitlendirmek değil bişey varsa ağrı kesici dokunur içme uzan dinlen biraz geçer canım benim

Ay Yok kalktım 2 yürüdüm şimdi daha iyiyim. Az önce oturuş şeklimden mi neden bilmiyorum sancıdı resmen. Üşütmekten çok korkuyorum. Enfeksiyon bebek yapmak önünde büyük bir engel.

Bklm yumurtlama donemi sonrasinda nolacak devm edecek mi bnm normdr adet oncesi pek kasık agrim olmz bu ay nolcak bklm

Benimde öyle 5 gün kala falan hafif ağrılar olur ama görücez bakalım nolcak haberdar edelim birbirimizi kuzum

Kızlar sizin güzel haberlerinizi bekliyorum inşallah bakalım yumurtlama sonrası belirtileriniz olacak mı :):)

Korkma canım belki gaz sancısıdır öyle düşün kötüyü düşünme :)
İnşallah kuzum bakalım bekleyip görücez :)

Korkma canım belki gaz sancısıdır öyle düşün kötüyü düşünme :)
İnşallah kuzum bakalım bekleyip görücez :)

Bu ayda gazdan ne çektik hee internette apandisit okudum. Eşime diyorum. Apandist olda çoktaaan bi etkisi olurdu diyor ara ara saplanıyor sonra geçiyor. Yalnız mevsim değişikliğinden midir nedir kime sorsam bu aralar gazı var. Bende bir haftadır gazla mücadele veriyorum resmen

Ben birazdan gazdan havaya uçacam hele kasığım desen amanin top var top sızım sızım sızlıyor eve yeni girdim ağzım yüzüm eğilmiş atıcam kendimi yatağa deliksiz uyumak istiyorummm

Ins cnm bakicaz bklm
Sende iyi düşün iyi olsun cnm enfeksiyon falan düşünme

Ben birazdan gazdan havaya uçacam hele kasığım desen amanin top var top sızım sızım sızlıyor eve yeni girdim ağzım yüzüm eğilmiş atıcam kendimi yatağa deliksiz uyumak istiyorummm

Ahahahah kuzenim bende oturduk sağ kasık ve gaz sebebini araştırıyoruz internette bende gazdan Çatlıcam ve sağ kasığım çok fena gidip gidip geri geliyor. Bende yorgunluk yok tek ve en büyük farkımız Canım

Yoğun çalışıyorum ondandır canım onu belirtiden çıkar aynıyız senle benim akıbetim de belli olur p.tesi inşallah bi aksilik çıkmazsa giderim kan vermeye. ama niyeyse heyecanlanmak istiyorum gebelik testi yapıp sonuc cıkana kadar kalbimin küt küt atmasını istiyorum özlüyorum o günleri :)

Heyecanlan miyor musun vala ben sonuc çıkana kadar sanki nefesim duruyor ya elim ayağım buz kesiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…