Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kiz kasiginn sistigini nasil hissediosun sanirim bugun yada yarin benimde yumurtlama gunum takvimde 1 inden 7 kadar yazio ama bu anca işlerden bugun yapabildik tek iliskiyle hamile kalabilirmiyim bilmiorum

İnşallahhh kuzum da daha yumurtlama dönemindeyim o yüzden bu ağrılar ama ilk defa bu kadar net hissediyorum yani yumurtlama döneminde olduğumu bilmesen hamilemiyim derim
Vala bende yumurtlama agrilari var bklm nolcak ben bu agrilarla da seviniyorum en azimdan olabilme ihtimal var gibime geliyo degerlendiriyoruz bizde bklm adet gununu nasil beklicem bilmiorum

Cnm senle bnm bat ayniydi sanki dimi bnm de 2yle 8 ekim arasi dio takvime gore nasilsin var mi yumurtlama belirtin degerlendiriyor musun
Kiz kasiginn sistigini nasil hissediosun sanirim bugun yada yarin benimde yumurtlama gunum takvimde 1 inden 7 kadar yazio ama bu anca işlerden bugun yapabildik tek iliskiyle hamile kalabilirmiyim bilmiorum

İlk defa bu ay hissettim bende sol tarafıma dokunduğum gibi zaten top gibi bişey var sanki bastıramıyosun ağrı yapıyo bide ben bu sabah kalktığımda bayağı akıntı gelmiş ondan sonra farkettim rahmimin oraya kramp giriyo bazen ama en çok karnım şişiyo ve sol taraf şişiyo kasığımın ordan anladım canım

Olur tatlım tek ilişkiyle hamile kalanda var ama ilişkiden sonra vaktin varsa 1 saat kadar belinin altına yastık koy ayaklarını hafif kır öyle uzan bide hemen duşa girme oda iyi oluyo doktorum söyledi banada

Vala bende yumurtlama agrilari var bklm nolcak ben bu agrilarla da seviniyorum en azimdan olabilme ihtimal var gibime geliyo degerlendiriyoruz bizde bklm adet gununu nasil beklicem bilmiorum
Aynen canım değerlendirin tabi inşallah iyi sonuçlar alırız benim bi göbek atmadığım kalıyo ağrım olunca:)

Haklısın canım. Aslinda burdaki işler aman aman yorucu değil parasida gayet iyi saati 14 dolar kac saat çalışırsan o kadar para aliyorsun. Benimki yorulmami istemiyor bide ona vakit ayıramam diye

yaptım mı seni bulup yazarım canım
Hadi inşallahh.

Kuzulaaarr bir şey soracağım. Şimdi malum kan verdim negatifi gördüm ama benim sağ kasığım inanılmaz ağrıyor. Böyle sızlıyor resmen. Artık enfeksiyon mu var bilmiyorum. İç hastalıklarından mı randevu almam gerekir yaa

Haklısın canım. Aslinda burdaki işler aman aman yorucu değil parasida gayet iyi saati 14 dolar kac saat çalışırsan o kadar para aliyorsun. Benimki yorulmami istemiyor bide ona vakit ayıramam diye
Ooo orası bayağı iyi kuzum Allah yolunu açık etsin inşallah kuzum herşey istediğin gibi olsun her erkek gibi oda haklı ama sen üstesinden gelirsin ben inanıyorum:)

Kadın doğumada gözükebilirsin canım ben böyle olduğunda kadın doğuma gidiyodum

Canım şu an sende yumurtlama dönemindesin o zaman ne gibi belirtilerin var bende özellikle akşamları karnım çok şişiyo bu beni rahatsız ediyo ve afedersin gazım var sende de oluyo mu ?
Ben 03/10 ekimde yani 2 gün önce çatlatma iğnesi oldum. İğneden 16 gün sonra regl tarihini hesaplıyorum. Dün akşam ovulasyon gerçekleşmiş olması gerekiyor. Gaz ve şişkinlik evet oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…