Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yok ay ne bilim vala yine de düşünüyorum

Merhaba. Adetimin 10. günü yumurta takibi yaptırdım 12,30 mm di yumurta. 2 gün sonra gittiğimde yumurta görünmedi. Dr çatlamış olabileceğini söyledi. Adetinin 12. günü normal, hamile kalabilirsin demişti. 16 ekimi bekliyorum ben de

Kız vala hicte bos vaktim yok inanir misin ev isi yemek cocjk misafir temizlik derken ama yinde dusunuyorum
Biz kadınların genelinde var bu ama ya kafaya bişeye taktık mı o ya olcak yada olmucak süre uzadıkça kafamıza takılıyo ben öyleyim mesela çocuk düşünmeye başladığımızdan beri aklımda yani çıkmıyo bi türlü bi uyurken düşünmüyom desem yeridir heralde

Hayırlısı olsun inşallah ayın kaçında çatladı yani yumurtanız?

Aynen vala gecen ay ben ruyamda göğsümden sug geliyordu cocuk emziriyordum kimyasal oldu kizimda da ben ruyamda gormuatum hamile oldugumu bi kac haftaya ogrenmistim

Tamamdir canım. Ne zaman yapmaya başlayım? Ve kac tane ovu testi alim? Benim adet döngüm 32-33 gün bazen daha erkende oluyor bazen daha geç te oluyor
bn gibisin sende. internetten al hem ucuz hem çok laboquick aldım bn onu al. adetin bitince 5 gün sonra başla. beta testi gibi yapıyorsun idrarınla. çift çizgi görene kadar .

slm kızlar 1 saat öne lekelenmem oldu çok az. nedir bu sizce yerleşme kanaması olabilir mi?

Kızlaaarr ben bir çılgınlık yaptım baktım kafamı bu konudan alamıyorum boş boş olmadığını bile bile heyecan yapıyorum kendimi bu mevzudan uzaklaştırayım dedim gittim kan verdim. Kadın 5. Gün olsa bile kanda çıkar sonrasında da yükselmez dedi. İyi dedim bende verdim kanı aldım sonucu. Sonuç tabi ki sıfır 0. Başta bir üzüldüm ama sonra bu sonucun olacağını bildiğimi farkettim. Kısmet önümüzdeki maçlara. Benim öyle halsizliğim falan yoktu çünkü baya iyiydim bugün. Oradan anladım zaten. Artık adetimin gelmesini bekleyip önümüzdeki maçlara bakıcam :). Burada da size sonsuz destek olucam

Ay canım hoşbuldum:)) vallahi sabahtan beri çok yoğundum ancak girip okuyabildim mesajları. Umarım bebek kazanır üşütme değil:)) test için batı bekliycem geçen ay da öyle yaptım test yapamadan geldi:) bakalım bu ay neler olacak :)

canim akinti olacak yada belirli bir renkte olacak diye bisey yok,ayrica yine belirti olacak diye bisey yok. Her zaman ümit vardır sen kendini çok yorma,sıkı giyin :) belli mi olur
Evet canım her zaman ümit vardır doğru diyorsun 9 Ekim’de öğrenicem zaten durumu:) inşallah hepimiz müjdeli haberler veririz hayırlısıyla

kız 14 gün ekliceksek eğer benimde 14 ekimde olmam lazım. bence alma çoook erken
Kız ben dayanamadım gittim kan verdim. Kanı alan kız 5 gün geçse bile kanda çıkar sesi. Sonuç sıfır ama zaten benim bugün belirtim falan yoktu :) kalbim artık seninle kuzum inşallah senin minnoşun bu ay seninledir.

Ohhh kızzzz vurrr patlasın çal oynasın değerlendir tabiii. Vallaaa benim tosbağa kocam da iş olsa ben de bebe niyetine her geceyi değerlendiririm

Aynı belirtiler vardı desene bende bir dahaki aya kaldım. 5 güne kadar belli mi oluyomuş ya çıksaydı 2 günde bir kan verme yolu tutacaktın. bence sırf stres canım ben erkenden öğrendim ama o 100ü geçene kadar delik deşik ettiler

Valla bilmiyorum kan alan kız öyle derdi. İnternetten okuduğumda yerleşmeden sonra hızlı bir şekilde yükseliyormuş ama olsaydı 1 veya 2 çıkardı. Hala sağ kasığımda o ağrıyı hissediyorum mesela sanırım soğuktan oluyor. Hiç kadın doğumcu da tanımıyorum ki 5 güne çıkar mı sorayım Canım ama seninkiyle benimki farklıydı sende baya akıntı yorgunluk falan var :)

benim yumurtlamadan 12 gün sonra bile 7 çıkmıştı ona bile ne var deriz ne yok deriz demişlerdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…