Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
heyecan var canım hastane susleme ıslerıyle ugrasyrm su sıra cok yoruldum. kendım yaptıgım seyler var ozelden atarım sna.odası kaldı bır suan.. mobılyacıya yaptıryoruz o cuma bıtcek ıns sonra tul.halı vs detayları kalıyor onun dısında yorgunluk da cok. zayıfım ya yükü tasıyamyr vucudum cok. bıde hep kostrmaca cokyoruldum zorlanıyorum agrılar vs ama tabıkı blıosun herseye deger. sabret sen de busefer hersey cokcok güzel olacak emınım meleğin sana sımsıkı tutuncak canımm

Allah bozmasın inşallah mutluluğunu canım benim tadını çıkart bide hergun bisey yap kendini çok yorma emi. İnşallah teyzesi inşallah allah razı olsun senden

Çok şükür iyiyim cnm mide problemimi çözmeye çalışıyorum geçmeyen bir bulantı var tahlil test bi sürü şeyle uğraştım bir hafta on güne kadar çıkar sonuçlar dediler. Şimdilik vitamin eksikliklerim varmış onu tamamlıyorum. Endokrin doktoru beni iğne tedavisine başlayacakmış midem düzelince tekrar gidecem bakalım neler olacak. Sen nasılsın iyimisin bulantın ağrın var mı canısı bebiş nasıl. Hcg takibi yaptırdın mı

Kurumus-Maskara iyiyim canim senden naber? Ameliyati yeni atlattim 2019 ocaka kadar denemek yasak. Bide tup bebegi arastiriyorum bu aralar. Devlette 1 yil gecmeden hsg cekmiyorlarmis ozelde de doktor arastiriyorum bakalim.

Aman canım dikkat et kendine ,vitaminlarini al güzel güzel :) azıcık da kilo verdin mi artık başlarsınız bebis calismalarina allahin izniyle. Ben iyiyim canım Battan 1 hafta sonra hcg 2781 çıktı çok şükür. Bulantım yok ama kasik,bel agrisi var. Az önce az pembe akıntım gelmişti devami gelmedi. Kırmızı olmadığı sürece korkmuyorum allahin izniyle

Kurumus-Maskara iyiyim canim senden naber? Ameliyati yeni atlattim 2019 ocaka kadar denemek yasak. Bide tup bebegi arastiriyorum bu aralar. Devlette 1 yil gecmeden hsg cekmiyorlarmis ozelde de doktor arastiriyorum bakalim.
İyi olmana sevindim canım. Dinlen canım bol bol inşallah tez zamanda kendini çok çok iyi hissedersin Ocak ayına da ne kaldı ki şunun şurasında hersey güzel olacak allahin izniyle. Ne yaparsak yapalim kaderin önüne geçemiyoruz gerçekten hayatımızın her alanında bu böyle. Bana gelecek olursak iyiyim çok şükür

İnşallah canım alıyorum bakalım neler olacak. Rabbim sağlıkla tamamına erdirsin inşallah sen kendine daha çok dikkat et canımcım Allah ım yar ve yardımcımız olsun çok yorma kendini güzel haberlerini bekliyorum

Kızlar düşük yaptım malesef. Aylar sonra umut ışığım göz kırpmıştı bana ama ellerimden kayıp gitti resmen.. içimde kocaman bir boşluk var. 6 haftalık olmuştu kalp atışını duymak için randevu vermişti doktor.. nasip değilmiş demekten başka çıkar yolu yok.

Çok geçmiş olsun. Lütfen güçlü ol. Senin yaşadığını biz hepimiz yaşadık burda ama bak yine burdayiz yine umut ediyoruz. İnşallah güzel şeyler olacak.

Canım çok çok geçmiş olsun. Seni çok iyi Anlıyorum bende 4 ay önce düşük yaptım 6+4 haftalıktı, kalp atışını duymak in sabırsızlanıyorken senin gibi oldu malesef düşük yaşadım . Ilk günüm kötüydü ama çok şükür erken atlattım o psikolojiyi. Moralli güçlü ol, Rabbim neylerse güzel eyler.inşallah tez zamanda toparlanır tekrar hamile kalır sağlıcakla tamamlarsın Süreci canım

Merhaba canım, ne güzel ilerlemiş sonuna gelmişsin neredeyse. Daha dün gibi hatırlıyorum bize verdiğin müjdeyi :)) İnşallah sağlıkla da alırsın kucağına

Merhaba canım, ne güzel ilerlemiş sonuna gelmişsin neredeyse. Daha dün gibi hatırlıyorum bize verdiğin müjdeyi :)) İnşallah sağlıkla da alırsın kucağına
ah canım çok sağoll en az 3 en fazla 7hafta kaldı inşallah. aynen mayıs ayıydı zaman çabuk geçiyor pekbişey anlamadım desem yeri. hayat yogun gecti herzamankı gb sen nasılsın ıyı msn

Merhaba canım ben iyiyim sen nasılsın? Çoktandır girmiyorum denemediğim için biraz uzaklaşayım kafam rahatlasın dedim :) senin nasıl gidiyor hamişlik gördünüz mü keseyi?
İyi olmana sevindim canım. En iyisini yapiyorsun valla. Canım bugün çok açık kahve rengi-acik pembe akintim oldu ama ağrım yoktu peceteye geldi 2 damla falan sakin kalmaya çalışıyorum rabbime sığındım elimden bisey gelmiyor

İyiyim çok şükür canım sen nasılsın nasıl gidiyor? Ben giriyorum arada ama pek aktif olamıyorum. Haftaları günleri sayıyoruz :))
İyiyim canım sağol. Ya canım senin hic acik pembe-acik kahve rengi akintin oldu mu? Benim bugun cok az oldu ama agrim yoktu biraz endiselendim ama bir yandan da sakin olmaya çalışıyorum. Ah ah bir geçse zaman çabuk çabuk allahin izniyle :)

Ben hiç öyle bir şey yaşamadım canım ama kırmızı olmadıkça problem değil diye biliyorum. Sen yat dinlen bebek tutunurkende olabiliyormuş böyle lekelenmeler. İnşallah bu kez sağ Salim kavuşursun bebeğine :))

İnşallah yaşamazsın canım. Evet biliyorum kırmızı olmadıkça korkmayin diyorlar. 2-3 damlaydi geldi geçti çok şükür. Çok afedersin bide ishal olmuşum karnım agriyordu kötü bisey olacak sandim sonradan anladim ishal yüzünden agridini. İnşallah canım inşallah hepimiz sağ salim alırız bebeklerimizi kucaklarimiza allahin izniyle

Devamı olmasın inşallah canım. Senin yaşadığın bölgede ilgisiz kalıyorlar maalesef normalde Türkiye’de olsa kanama olduğunda gidersin destekleyici bir ilaç verirler. Ama senin için rahat olsun sağlıksız gebeliklerden sonraki bebekler daha sıkı tutunuyorlarmış:))

ah canım çok sağoll en az 3 en fazla 7hafta kaldı inşallah. aynen mayıs ayıydı zaman çabuk geçiyor pekbişey anlamadım desem yeri. hayat yogun gecti herzamankı gb sen nasılsın ıyı msn
Ne güzel çok az kalmış kucağına almana. Ben de iyiyim bu ay denemedik ilaç kullandığım için muhtemelen önümüzdeki ay da denemicez. Bakalım sonrası kısmet artık :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…