Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar merhaba;

cyclo progynova kullanan oldu mu hiç? 21 gün kullandım doktor bitince adet olacaksın dedi ama 4 gün geçti hala olmadım. Bu sürede gebe kalanlar da olabiliyormuş. Deneyimi olan var mı acaba?

kızlar merhaba;

cyclo progynova kullanan oldu mu hiç? 21 gün kullandım doktor bitince adet olacaksın dedi ama 4 gün geçti hala olmadım. Bu sürede gebe kalanlar da olabiliyormuş. Deneyimi olan var mı acaba?
Merhaba cnm, ilacın prospektüsünde şöyle yazıyor. Kanama, genellikle son draje alındıktan sonraki birkaç gün içinde 7 günlük arada meydana gelmektedir. Adet döngün ilaç kullanmadan önce kaç gündü. Ben başka bir ilaç kullanıyordum benim adet döngüm 29 du 21 gün ilaç içiyordum sekiz gün sonra adet oluyordum

Adet döngüm 28.21 gün ilacı içtim dediğin gibi ilaç bitti dün 4.gündü akşam üzeri adet oldum. Kasık ve bel ağrımdan mahvoldum. İnşallah şifa olmuştur da kist gitmiştir. Yarın kontrolüm var.

İnşallah cnm geçmiş olsun. Benim 4.5 cm kistim vardı üç ay kullandıktan sonra 1 cm kalmıştı bu süreç içinde tüp mide ameliyatı olmuştum 22 kilo vermiştim doktor kilo ve ilaçla küçüleceğini söylemişti öylede oldu çok şükür dördüncü ayın sonunda kayboldu aradan 1.5 yıl geçti kontrol olduğumda çok minik minik yine var ama biz bunlara kist demiyoruz adetle birlikte kayboluyor demişti senin kaç cm canım benim ki anekoik kist ti

ilginçtir ki eylüldeki ultrasondaki her şey normaldi.,ekimde yumurta çatlamadığı için minik bir kist olmuş ilaçla atıcaz dedi ama cm olarak bişey demedi.

ilginçtir ki eylüldeki ultrasondaki her şey normaldi.,ekimde yumurta çatlamadığı için minik bir kist olmuş ilaçla atıcaz dedi ama cm olarak bişey demedi.
Cm söylemediyse miniktir inşallah geçer cnm bu kist işi belli olmuyor. Benimde 4.5 cnm kist olduğu Aydan önceki ayda hiç bişeyim yoktu bir ayda oldu ne olduysa

İyiiim kuzummm bu ayda tık Yok :) dün regl oldum. Şimdi zayıflama takımlarında ter atıyorum bu stres bana fazla dedim çocuktan elimi eteğimi çektim. Senin Minnoş nasıl nasıl gidiyor hamilelik
Hadi ya olsun kuzum nasip kısmet herşey hayırlı vakitte olur Allah’ın izniyle. İyi yapmışsın kuzum kafanı dağıt tabi ben iyiyim ya nolsun çok şükür iyi gidiyo herşey yolunda :)

kuzum sen nasılsın ne yaptın ben aynı kosturmaca. doktor 3hafta daha sabret sonrası sancın nezman gelırse normal dogumunu yaparız dedı 36dan sonra erken dogum olayı da olmuyormus dogum olsa da. başgeliş pozısyonunu almıs kızım da:) son hazırlıkları yapıyoruz ıste sen ne yaptın canmm

Ay ay ne güzel az kalmış kuzumun gelmesine :) heyecanlar nasıl? En güzel telaş olmalı. Hayırlısıyla sağlıkla mutlulukla al kucağına inşallah. Valla canım bildiğin gibi henüz bir doktorum yok ama geçen ultrason yaptılar hersey iyi dediler ama detaylarini doktor söyleyecek bakalım hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…