Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
elimde 1 tane ultra erken gebelik testi var aslında
ama şimdi işteyim ancak yarın sabah ilk idrarla yaparım diyorum
bu arada senin de gözünaydın canım benim
Rab’bim tamamına erdirdin inşallah
Hala fazla sivi içmediysen cikar rahatlikla ama tabi yinede sen bilirsin. Çok teşekkür ederim allah isteyen herkese versin inşallah

Kızlar ben bunu eşim için yapmistim dun İsteyken görsün diye,sonra seninkilere gösterdin mi deyince aklima geldiniz sizde görün :) Bugün yazılan dündü yani Salı günü Eki Görüntüle 2201865

Kuzum cumartesi adetten kaç gün önce veya sonraydı erken gebelik testi mi normal gebelik testimiydi?Çizginin belirginleşmesi ne kadar güzeeellll...

Günaydııııınnnn Kızlar Bugu moralim sıfır siz nasılsınız

Noldu kuzummm söyle bakayımm. Niye morali sıfırladın :)

Sen yap bakmadan bize at biz sonucu söyleriz :):):) hemen kutsal soruyu soruyorum belirti var mı? :)
ayy kuzu çok güldürdün beni, işteyim test yok ki
hem 1-2 gün nadirde olsa gecikebiliyor benim
yarın sabah kısmet olursa ilk idrarla yapıcam
belirtilerimi yazayım hemen;
son 2 akşamdır beni uyutmayacak derecede bel, karın ağrısı ikisi aynı anda oldu
10 gündür filan belki daha fazla belki daha az günü saymadım iç çamaşırımda akıntım var şeffaf ve kokusuz, hergün sürekli geliyor
1 haftadan fazla da göğüs uçlarım çok hassas, acıyoooo
bu sabahta çok midem bulandı bıraksam çıkarırdım
ama derin nefes vs aldım; ekmek içi yedim biraz bastırdı
ama benim mide bulantım adet öncesi hep olan bişeydir sabahları olmazdı bi tek
bakalım kısmet artık

KuZum heveslendirmek istemem ama ben gözlemlediğim kadarıyla hamilelikte iki önemli belirti var birisi yorgunluk uyuklama hali diğeri akıntı hamile olan çoğu kadın bu ikisini taşıyor. Diğerleri adetle aynı belirtiler zaten.

aynen canım o yüzden hemen test yapmadım, yarın yapıcam
benim 3.5 yaşında bir minnoşum var zaten
bahsettiğin yorgunluk ve uyku hali adet gecikmesinden 1 hafta kadar sonra ortaya çıkıyor
sebebi vücut çok daha fazla kan pompalamaya başlıyor kalp iki kat yük taşımaya geçiyor bu da uyku yapıyor ki daha fazla anne adayı dinlensin diye
sakin kalmaya çalışıyorum işte

Evet öyleymiş ayyy senin minnoşun varmış inşallah kardeşi olur :) ben daha yeni deniyorum ama çokta merak ediyorum o yüzden sürekli okuyorum hiç iyi değil sürekli okumak ama merak ediyorum elimde değil :)

Evet öyleymiş ayyy senin minnoşun varmış inşallah kardeşi olur :) ben daha yeni deniyorum ama çokta merak ediyorum o yüzden sürekli okuyorum hiç iyi değil sürekli okumak ama merak ediyorum elimde değil :)
İnşallah canım, öğrenmek güzeldir ama her belirtiyi illa sen de yaşayacaksın diye bişey yok o nedenle şartlama kendini çoğu kadın var ki hiç bir belirti olmadan da öğreniyor hamileliğini
İnşallah en hayırlı zamanda sana da nasip olur

Günaydın kızlar. Ya benim burnumun ici sızlıyor,agriyor bide tıkalı ağzımla nefes alıyorum ama uyuyamıyorum sızıdan çok uykum var çok bide başım agriyor
İnanrMsn kuzm bnmdr aynı agzmdan nefes alıyorm yemek yerken nefesm kesilyor yiyemiyorm donuyorm resmen birde kış temziliği yapyrm duvar perde mutfak dolapları bütün evin dolabı kanepe silme felan annam agladı yani

Kızlar hamilelik belirtisi akıntıı oluyor mu nasıl oluyor benim Bugun thmino yum günüm takvime gore demin baktım beyaz sulu ama yapışkan olmayan akintim var yum akıntısı gibi dgl sanki her zmnki gibi

Bilmiyorum cok duygusalim takilmayacaj şeyleri sabahtan beri kafama taktim baya uzgunum agldim biraz

Kızlar hamilelik belirtisi akıntıı oluyor mu nasıl oluyor benim Bugun thmino yum günüm takvime gore demin baktım beyaz sulu ama yapışkan olmayan akintim var yum akıntısı gibi dgl sanki her zmnki gibi

Kız niye üzülüyorsun Allah çözümü olmayan dert vermesin :) güzel düşün streste çocukta olmaz. KuZum ovülasyon döneminse bak ondan da kasık ağrın olmuş olabilir benim kasık ağrım ovülasyon günü çok oluyor beyaz akıntım da geliyor sonra yumurta Çatlıyor işte yarın randevum kaçta o zamana çatlarsa doktor söyler zaten çatlamış diye sen ne olur ne olmaz bugünü de değerlendir. Zaten enfeksiyon falansa ondan da olmuş olabilir doktor yarın görür :) Genc_evli akıntı konusunun uzmanı

KuZular ben gerçekten üşüttüm herhalde. Pazartesi öğlen başladı yorgunluk üşüme halsizlik dün akşamda donuyordum falan bir sıcak basması bir soğuk basması. İşten dönüşte serviste uyukluyordum falan. Bugün tü maşallah iyiyim. Akıntım falan da bitti gayet kuruyum. Öyle halsizlik falan da Yok resmen normale döndüm o yüzden hamilelik falan bu ayda olduğunu düşünmüyorum zaten olacağını hiç düşünmüyorum da sanki benim hiç çocuğum olmayacakmış gibi hissediyorum kısmet artık :) bat 9 Kasım olsam da yeni ay yeni umutlar yeni heyecanlar :)

Vala herseyin hayrkisi bu ay koyverdim dun olmadi iliski bugunde modum cok dusuk olacagini sanmiyorum nasip artik bu ayi da gecirdik önümüzdeki aya ins derim yapacaj bisey yok.... Hakknda hayrlis olsun cnm ya bu aydan pek umitli dgldn zaten uzulme ins onumuzdeki aylara umudumuz

Kız elinde fırsat var yükselt modunu :) sinerji enerji sinerji enerji :):) millet bak yumurtlamadan 4 gün önce 3 gün sonra ben zaman denk gelirse oluyor neden çünkü kısmeeet :) olacağı varsa tek ilişki ile de oluuur öncesi sen oluuur sonrası da oluuur canını sıkma içini ferah tut Canım daha 24 yaşındaymışsın bir tane evladın da var :) ben 28 yaşındayım çociiim yok her şeyin hayırlısı olarak düşün kalbini ferah tut mevlam daha büyük dert vermesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…