Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Anladim cnm nasip artik bklm gidiyim bi ne dicek bklm

Canim gunlerdir yoktu bende ama bugun islak hissediyorum çamaşırım çok islanacak kadar degil ama
Geçen Ay sen grip plmuştun ya bu ayda ben aynısını hissediyorum. Elim ayağım buz gibi akıntı bende ara ara oluyor ara ara da adet olacakmış gibi ağrım var. Böyle üşüttüm herhalde yaaa beni görseniz üstümde kazak ayağımda çetik donuyorum resmen

Ayy kuzum ya griple karisinca da kötü oluyor benim bu ay grip oldum ama adetten hemen onceydi karstydi belirtiler...
Kizlar iki gundur benim kalcamin iki tarafinda agri var boyle ortalarinda otururken kalkarkrn yururken agriuor belimde oyle uauttum mu yine acaba soguk mu aldim dikkat de ettim ama

Kızlar yumurtalarınin olustugunu catlayip catlamadigini normal ultrasonla mi bakiyor doktor
Kuzum benim doktorum vajinal ultrasonla baktı yumurtaların oluştuğunu ve ne zaman çatlıcağını öyle söyledi daha sonra 1 hafta sonra progesteron testi yaptırdı ertesi gün kontrole çağırdı testi yaptırdım gittim o günde alttan baktı yumurtalar çatlamış dedi sağlıklı bi şekilde dedi benim böyle oldu kuzum

Anldm cnm

Canım sen üşüyor Musun hala ben donuyoruuummmmm :) bir de akıntın çok yoğun muydu nasıldı ? Seni darlıyorjm ama umut işte :)

Canım sen üşüyor Musun hala ben donuyoruuummmmm :) bir de akıntın çok yoğun muydu nasıldı ? Seni darlıyorjm ama umut işte :)
Kız ne darlaması olur mu öyle şey :) hala üşüyorum özellikle sabahları afedersin totom donuyo kalın çoraplar yelekler bide üstüne klima açıyorum öyle ısınıyom iş yapınca ısınıyorum oturunca yine özellikle ayaklarım buz gibi oluyo ve evet hala akıntım var yürüyünce daha da yoğun geliyo kuzum

Kurumus-Maskara kısss kısss kısss sen hamilemisin kısss..... ay maşallah subhanAllah çok güzel haber . giremiyorum ben pek. halim yok daha toparlanamadum. inşallah geçer. sende yaz hadi bana belirtileri. çok sevindim kız çok. gözün aydın olsun.

Kızlar kalcasinda agri olan var mi boyle ortasında sanki orda sert birsey var da batıyor gibu oturup kalkrken yururken aciyor noluyo bana anlamadim kasiklarimda ağrıyor hala

Ayni seyler bana da oluyor ayaklarimi isitamiyorum resmen ya gecen ayda boylr olmustum yine boyle kat kat giyiuorum hala icim üşüyor gibi ama ozellikle ayaklarim vucudum da ateş saciyor sanki bazen bazen üşüyorum

Selam canım. Evet ya hamileyim rabbime binlerce kez şükürler olsun nasip eder bu kez inşallah. Geçer geçer canım 1-2 hafta sonra rahatlarsin. Canım kasik agrilari,bel agrisi,göğüs hassasiyeti :) ha bide uykuluyum çok :)

Ayni seyler bana da oluyor ayaklarimi isitamiyorum resmen ya gecen ayda boylr olmustum yine boyle kat kat giyiuorum hala icim üşüyor gibi ama ozellikle ayaklarim vucudum da ateş saciyor sanki bazen bazen üşüyorum
Valla kuzu ne diyim bilemedim ki hasta olcak olsan olursun zaten ki grip oldun diye hatırlıyorum sen bi doktora git bakalım da ne dicek inşallah güzel haberlerle gelirsin canım

testinde maşallah baya koyu. ay inşallah geçer ya. sanada uğramasın hiç . benimde uyuklamam devam ediyor. hele az yorulayım saat kaç olursa olsun uyuyorum.
sağ salim kucağımıza alırız innnşaaAllah kuzum. benimde bir hafta sonra kontrolum. inşallah cinsiyetini öğreniriz. heyecanlar heyecanlar.

Valla kuzu ne diyim bilemedim ki hasta olcak olsan olursun zaten ki grip oldun diye hatırlıyorum sen bi doktora git bakalım da ne dicek inşallah güzel haberlerle gelirsin canım

Fit mutlu anne peki sonra sıcak basıyor mu bana ara ara geliyor üşüme. Eve geldim donuyorum kazak battaniye çetik şimdi de yanaklarım yanıyor. Ben üşüttüm kesin acaba sende atlatamadın tekrarladı mı acaba yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…