Gebeliğe Hazırlık Ekim Ayının Anne Adayları!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum üzülme benimde 3 gün kala 28 di adetten bir gün önce tekrar et hatta şimdi progestana başla bak korkma kuzum çok güzel bi haber bu ve senin değerin iyi bebeğim lütfen iyi düşün
İnşallah kuzum. Aile doktorlari yaziyor mu progestan? Çünkü doğum doktoru 8. Haftadan önce bakmiyor burda

Minnoşlaarrr nasılsınızzz? Bir süredir giremiyorum inanılmaz yoğunum kafamı kaşıyacak zamanım olmadı. Sizleri merak ettim kimler hamile bakalım :) umarım hepiniz iyisinizdir kalbim sizinle. Ben bu ayı pek değerlendiremedim kocamla birbirimizi göremez olduk Cuma günü ovülasyon testim öğlen çift çizgiydi akşama silinmeye başladı o gün çatlamış mı oluyor öyleyse biz ancak 2 gün öncesi akşam birlikte olduk yumurtlamadan 2 gün önce şansımız var mıdır? Bir de allahım böyle süt beyazı kremsi bir akıntım var ovülasyon akıntısından sonra başladı hemen peş peşe mantar mı oldu acaba daha önce hiç başıma gelmemişti anlayamadım bana bir yardım edin

Ya hosgeldin bende pek giremiorum cocuk hastaydi benimde yarin yumurtlama bugun degerlendirdim okadr umarim olur bende ovulasyonnyestleri denemek istiorum nerden almaliyim ekimde 20 sinde olacak olan regl 15 de geldi e oyle olunca ne zaman yumurtama olucak anlayamiorum ya

Canım ben gittigidiyordan tee Haziran’da almıştım 50li kutu fiyatını hatırlamıyorum ama çok aşırı da pahalı değildi.. böyle durumlarda çok başarılı ovülasyon hemen gösteriyor bence günü gününe olmayanlar kullanabilir ben bir de program olarak Femometer kullanıyorum ovülasyon testinin fotosunu çekip yüklediğinde sana yumurtlama zamanına göre güncelleyip yeni adet dönemini veriyor.

Ah canim inşallah
Canım benim iyi düşünelim iyi olsun inşallahhhh Genc_evli nin dediği ilacı yazdır kullan inşallah şifa olur herşey güzel olacak bak önceki gibi ağrılarında varmışmış dikkat et kendine beslenmene stres yapma bitanem ufacık bi stres bile yaramıyor hormonlarını etkiliyor canısı önce sen iyi olacaksınki bebişinde iyi olsun tatlım tatlım Kurumus-Maskara

Ay inşallah canım benim çok sağol. Yarin bidaha kan testi yapicam doktordanda isticem o ilacı. İnşallah tutunur bebeğim bana

Kız nerelerdesin sen bi gittin kayboldun ortadan :) bende yok kuzum bebis hala ama 1 kasimda randevum var adetten sonra kasik bel agrilarim gecmedi onun icin gitcem sen naptin nerelerdesn var mi gelişme

Kuzum sormaaaa düşüüün en son görüşmemizden sonra 7 kilo verdim yemek yemeyi unutur oldum o kadar yoğundum ki 10 Kasım’a kadar da aynen devam edicem kocamı göremez oldum yaaa kuzum acaba yumurta çatlamadı kiste falan mı dönüştü benim başıma geldi ya her ağrıya bu gözle bakıyorum bende adetimden sonra soğan kürü yaptım ancak 7 gün dayanabildim . Onun harici akışına bıraktım ama yoğunluktan hiç fırsatımız olmadı. Kuzum yaaa Cuma günü benim yumurtam çatladı. Ovülasyon testinde önce çift çizgiyi gördüm akşam silikleşmeye başladı ertesi gün silikleşmişti iyice tabi kocamla bir arada olmadığım için bir aksiyon olmadı 2 gün öncesi bir şeyler yaşadık 2 gün öncesinden hamile kalınır mı acaba? Ay geçen ayki derdim bitti bu ayda ovülasyon akıntısı oldu hemen arkasından böyle süt gibi koyu kremsi bir akıntım oldu mantar mı oldum acaba bir o eksikti sorma dertler peşimi bırakmıyor ama doktora falan gitmeyi düşünmüyorum valla tövbe ettim.

Kilo vermene cok sevindim canım ben hala aynıyim yerimde sayıyorum..adet oldum canım ben ama yumurta adetle atiliyor die biliyorum ben kiste donusse adet olur muydum yine.. Ovulasyon testi olayini pek anlamiyorum cnm ama her zmn ihtiml var illa su gun olacak die bi kaide yok ki Rabbim ol derse olur kurden dolayi olmustur belki akintin ben hic yapasim gelmedi su sogan kurunu bu ay gecti artik belki diger aya adetten sonra bklm bat 15 kasım benim senin kaç

Kuzuuummm hamile misin tebrik ederim canım sakın bozma moralini güzel düşün güzel olsun değerin 2 kat artması önemli stres yapma sakın iyi düşün dualarım seninle
Çok teşekkür ederim canım. Var gibi ama yarin bidaha yapınca netlesir hersey :) rabbim isteyen herkesin kucağını doldursun

Yorum yaparmisiniZ dun seffaf akinti geldi bugun birliktelik oldu devam mii

Eklentiler

• 20181028_135204.jpg
    23,3 KB · Görüntüleme: 69
Vala cnm ovulasyon testlerini bilmiorum hic ama o yumurta aki seffaf uzayan akinti tahmini yumurtlama diolar gordukten sonra da bi kac gun iliski iyi olur diolarr denemeye devam et frsatin varsa

Reactions: qew

Valla kür 15 günlük ama ben 7 gün zor tamamladım tadı iğrençti içtiğim süre boyunca ne akıntı ne bişey kupkuruydum inşallah o söküyordur ama bana mantar gibi geliyor bir de mantardan beklerim artık :) benim bat 9 Kasım ama bu aydan hiç umudum yok 3 ilişkimiz oldu hepsi de yumurtlama öncesi yumurtlamada kocamla ayrı düştük neyse kısmet mevlamın bildiği bir şey vardır elbet :)

kuzum çift çizgi ve ertesi gün mühim :) devam et bence nolur ne olmaz

Merhaba kızlar. Nasilsiniz? Alttaki cuma günü kan testi yapmadan önce ilk idrarla yapildi. Üstteki de öğleden sonra yapıldı yarım saat önce. Fark var demi ?

Eklentiler

• 95EAE9D2-9F2D-4F7B-82CF-FCC38F88EC08.jpeg
    36 KB · Görüntüleme: 72
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…