EKİM AYINDA ÇATLATMA İĞNESİ YAPANLAR

Ben de 11 Ekim'de çatlatma iğnesi vuruldum doktor 15 gün sonra gel test yapalım dedi ama benim 2 gündür göğüs ağrım var ki bu regl öncesi olur. İlk çocuğumda regl e 1 gün kala hiçbir belirtim olmadığı için şüphelenip test yapıp öğrenmiştim çünkü. Muhtemelen tutmadı kısacası:)

Sizin daha var teste ama insan hissediyor sanki ben de negatif hissediyorum bakalım artık

Sizin daha var teste ama insan hissediyor sanki ben de negatif hissediyorum bakalım artık
Aynen ben 6 aydır deniyorum ilki hemen olmuştu. Öyle çok karamsar falan değilim henüz ama regl belirtileri olduğu için tutmadığını düşünüyorum. Bu forumda bazı yorumlarda regl belirtisi ile gebeliğin birebir aynı olduğunu söyleyenleri görmüştüm ama benim ilk çocuğumda o şekilde olmamıştı

Aslında herkes de farklı olabiliyor benimde iki gebeliğim oldu (maalesef ikisini de kaybettim) benim de bahsedilen göğüs ağrısı falan olmadı hiç ya da yerleşme kanaması hiç yaşamadım

Kızlar test yaptım negatif iğnenin 13. Günü
Can sıkıcı bir durum ama hayırlısı demekten başka çare yok. İnşallah tez vakitte dileğinize kavuşursunuz. Peki acaba ilk ilişkiyi 36. Saatte mi başlatmıştınız öğrenebilir miyim?

Can sıkıcı bir durum ama hayırlısı demekten başka çare yok. İnşallah tez vakitte dileğinize kavuşursunuz. Peki acaba ilk ilişkiyi 36. Saatte mi başlatmıştınız öğrenebilir miyim?
İğneden bir gün önce ilişki olmuştu iğne günü ilişki olmadı 36. Saat ilişki oldu sonrasında da 4-5 gün daha oldu

İğneden bir gün önce ilişki olmuştu iğne günü ilişki olmadı 36. Saat ilişki oldu sonrasında da 4-5 gün daha oldu
Anladım, her şey nasip, kısmet. Siz elinizden geleni yapmışsınız. Bazıları 15. Günden sonra silik bir belirtir görüyor testlerde. Adet olmazsınız inşallah.

Bir de hsg (rahim filmi) düşündünüz mü ya da yaptırdınız mı? Bence bir düşünün. Hsg sonrası gebe kalma durumları artıyormuş.
Ben daha önce iki gebelik yaşadım ikisi de kalp atışı olmadığı için kürtajla sonuçlandı bu ay aslında doktoruma rahim filmi çektirmek istiyorum dedim o da gerek yok gebe kalabiliyorsun dedi

Bana da aynısını diyorlar, çocuk doğurmuşsun, kürtaj olmuşsun, demek ki kalabiliyorsun diyorlar. Ama ben bir iki kere daha olmazsa çektirmeyi düşünüyorum. Bazen kürtaj sonrası hafif yapışıklıklar veya tıkanmalar olabiliyormuş.

Bir de rahim duvar kalınlığınız nasıl bilmiyorum ama bazıları ovitrelle döneminde Progestan da kullanmış, tutunma olursa iyi olsun diye. Çünkü ovitrellenin prospektüsünde normal gebeliklere göre düşük riski fazladır yazıyor. Bana bu ay Dr vermedi, ama bir sonrakinde bunu da sormayı düşünüyorum.

İki aydır çatlatma iğnesi deniyorum bu ay belki aşılama düşünürüm aşılama öncesi sanırım rahim filmi de çekiyorlar

Doktor rahim duvarı kalınlığı iyi dedi progestan vermedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…