Ekim ayı klomen kullanmaya başlayanlar gelin birlikte takip edelim

Dayanamadım yaptım zaten negatif en erken gebelik testi rekoru kırdım utanmasam regl bittigi gün yapicam çok kasik ağrım var öyle bı yapıyım dedim
Valla geçen ay ben bildiğin testlere göre hamileydim 15.güne kadar pozitif gösterdi ama adet oldum bu ay bidaha klomen kullandım yarın kontrolüm var bakalım

Valla geçen ay ben bildiğin testlere göre hamileydim 15.güne kadar pozitif gösterdi ama adet oldum bu ay bidaha klomen kullandım yarın kontrolüm var bakalım
Çatlatma iğnesi mi olmuştun canım, benimde iki adet öncesi öyle kötü bir deneyimim oldu iki kere kaset test yaptım silik pozitif çıktı herkese müjdeli haber verdim sonra kan verdim sonuç negatif başımdan assagi kaynar sular dökülmüştü tedaviye baslamamistim neden öyle oldu hiç bir fikrim yok yarın haber verirsin inşallah yumurtlar güzel güzel gelişmiştir

Kizlar klomen size yan etki yaptı mı benim biteli 5 gün oldu felaket bir haldeyim kasıklarım patliycak gibi aşırı halsiz ve uykusuzum hiç iyi hissetmiyorum

Merhabalar inşallah güzel haberler alırınız benimde 2. Kullanışım klomeni sonucu öğrenmek için tam 1 haftam kaldı ama günler geçmek bilmiyor

Kizlar klomen size yan etki yaptı mı benim biteli 5 gün oldu felaket bir haldeyim kasıklarım patliycak gibi aşırı halsiz ve uykusuzum hiç iyi hissetmiyorum
Çatlatma iğnesi kullandıysanız ya da yumurtanız çatladıysa ağrı ondan olabilir bende de olmıştu kasık ağrısı. Klomen bende saç dökülmesi 3. Gün akşamdan itibaren görme bozuklığu yaptı bildiğin çift ve dalgalı görüyordum günde 3 tane içiyordum

Merhabalar inşallah güzel haberler alırınız benimde 2. Kullanışım klomeni sonucu öğrenmek için tam 1 haftam kaldı ama günler geçmek bilmiyor
Bende bugün iğneyi vuruldum adetin 11.günü iki tane yumurta oluşmuş inşallah güzel olucak herşey

Yok canım catlama iğnesi vurulmadim iki tane yumurtam varmış 13 ekimde kontrole gidicem inşallah catlamismi bakicak ama hiç akıntım yok sıfır catlayinca akıntı olması lazım dimi, ooo sen baya yüksek doz kullanmissin canımm bu kadar hormon yüklemeleri aliyoruz valla benim anamı ağlatıyor bezmialemden randevu aldım ama yedeklerden eğer biri iptal ederse yarın gidip bı muayene olmak istiyorum

Muayenen ol bakalım inşallah çatlamıştır ya bu ay benimde akıntım olmadı çatlatma iğnesi kullandığım halde. Allah sonunu güzel etsin ya dediğin gibi bir sürü hormon alıyoruz bünyeye

Merhaba ben 2 ay klomen çatlatma iğnesi kullandım tek sol yumurtam büyümüştü am olmadı sonra adetliyken kontrole gittim sağ yumurtamın kiste dönüştüğünün söyledi duphaton verdi beklicez dedi bekledik tekrar adet oldum gittim 2mm olan kist 4.mm olmuş bu defa doğum kontrol verdi bu kist gitmeden hiç bir tedavi yapamayız dedi ve yine hüsran daha bat günüme15 gün var boşa geçen bir ay anlayacağınız 2 yıldır evliyiz ve 1,5 yıldır istiyoruz beklemek çok zorr ALLAHIM hepimizin kucağını doldursun inş

Merhaba arkadaşlar bu testler benim çatlatma iğnesinin 10. Gününden itibaren yaptığım testler bugün 13. Günüm ve en son testimi erken gebelik testi olarak yaptım ama dün yaptığım testle kırmızılığı aynı göründü bana birde dün kan tahlili yaptırdım 71 çıktı ilacın etkisi değildir dimi hala erken gebelik testinde daha koyu çıkması gerekmiyormuydu bide değerimin bugün artmış olması lazım çok korkuyorum değerin düşmesinden

Eklentiler

• 13906AC8-E0FD-4591-8D57-7F63B6D85388.jpeg
    100,8 KB · Görüntüleme: 80
Evet yumurtam 18 mm olmuş. Çatlatma iğnesi ardından 36 saat sonra ilişki. Saati saatine yapılacak dedi. Bakalım bende durumlar böyle

Ayy hayırlısı olsun. Bence olmuş İnşallah artacak sen öyle düşün. Sakın olumsuz birşey aklından geçirme.

Merhabalar. Pkos'luyum, geçen ay klomen kullandım; yumurtam 12 mm oldu fakat gelişmeye devam etmedi ve söndü. Doktorum bu ay Femara verdi, ilacım bitti. 11 Ekim'de yumurta kontrolüne gideceğim. İnşAllah bu sefer yumurtalarım gelişmiştir.

Canim inşallah iğne etkisi değildir tekrar kan verdin mi artış var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…