Ekim ayı klomen kullanmaya başlayanlar gelin birlikte takip edelim

Mylv48

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2021
808
346
26
Herkese merhaba hanımlar bu ay 2.kez klomene başlıyorum bugün adetimin 3.günü doktora gittim herşey normal dedi adetin 5.günü klomene başka adetin 11.12.günü gel bakalım dedi geçen ay 6 yumurta oluşmuştu ama gebelik oluşmadı bu ay inşallah bebekler bizle olur başlayan varsa gelin birlikte takipte kalalım

Klomen kullandığım ay adetim gecikti test yaptım çift çizgi gördüm kan testinde değer yüksek çıktı fakat sonra değer düştü ve adet oldum ama sonraki ay klomen kullanmadan hamile kaldım ve geçen sene ekim ayıydı umarım tüm isteyenlere ekim ayı şans getirir

Ayyy inşallah banada bu ay şans getirir bebişim benimle olur

Bende gecen ay klomen ve catlatma ignesi vuruldum fakat 17. Gun adet oldum.. bu ay tekrar klomen kullandim.. bugun kontrolüm vardi gittim 3 yumurtam gelismis.. doktor hafta sonu birliktelik onerdi.. pazartesi gel catlamamissa igne yapalim dedi.. bakalim ekim ayi hepimize guzelliklerle gelsin insallahhh

Selam canim banada yardmci olabilirmisin özelden yazsam biraz uzun olabilir yazilarim ondan rahatsiz olmazsan konu tabiki klomen

aynen tatlım pcosluyum ve söktürücü kullanıyorum mecburen. hatta 2gün oldu başlayalı :)) progestan içiyorum şuan
Off ya bela belaa pcos 17 yasmdan beri cektiriyo bana ozaman zayiftm smdi kiloluyum bide evlendikten sonra düzen müzen kalmadi bende duphaston kullancam yarin sökülüncede klomen alcam 4 cu deneme.olcak araya rahat bi 8 ay girmistir son denemeden bu yana

Selamm kizlarr bende ilk defa yumurtlama takibine başladım. Adetin 5. Günü klomene başlattı doktorum bugün son hapimi içtim pazartesi muayene var bakalım yumurta gelişmiş mi?.. benim çok şükür bir tane evladım var beş yaşında kardeşi olsun istiyoruz pco var 7 aydır deniyoruz olmadı bı kerede yumurtlama takibini denemek istedim.

İnşallah bu ay bu forumdaki herkes hamile kalır

Selam herkese. Benim geçen ay sonuna doğru beta hcg yükseldi ve bizi heyecanlandırdı fakat sonrası kimyasal düşükle sonuçlandı. Doktorum klomen verdi. Bugün 5. Günüm ve ilaç bitecek. Çarşamba günü kontrolüm var. Gelişmeleri aktarırım burdan. Hepimizin hakkında hayırlısı olsun

Selam canım bugün benimde kontrolüm var yumurtalarima bakicak benimde haber verirsin sende muayene olunca inşallah çatlamış ve tutmuştur bebişin

Selam canım bugün benimde kontrolüm var yumurtalarima bakicak benimde haber verirsin sende muayene olunca inşallah çatlamış ve tutmuştur bebişin
Bende az once doktordan geldim muayene ederken yumurtanin biri kayboldu sanirim suan catladi dedi doktor tekrar tekrar bakti ama goremedi.. diger gorunen yumurta icin yine de catlatma ignesi yapalim garanti olsun dedi igneyide vurundum bakalım hayirlisi senin ne dedi doktor mutlaka haber ver insallah guzel sonuclar alalim

Bende çıktım şimdi canımm solda 16 cm sağda 17 cm yumurtam olmuş çok şükür, beş gün sonra gün aşırı ilişkiye başlayın dedi on gün sonra idrara sıkışık gel catlamismi bakicam yumurtaların dedi hadi bakalım inşallah hepimizin bebisleri tutunur

5 gun değil 3 gün sonra basla garantiye al canim rabbim hayirli evlat nasip etsin isteyen herkese ve bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…