Klomen-Famera Kullananlar Bu Ay(Temmuz-Ağustos) Birlikte Takip Edelim

Kızlar ben 4 aydır klomen kullanıyorum doktorumun verdiği tarihlerede uyuyorum bundan sonra beklicez diyor ama sonunda hep regl oluyorum. Geçen ay kist oluştu ve doğum kontrol hapı kullandım 1 ay ve regl olmadım bu ay tekrar adetliyken gittim ve 2 kutu klomen yazdı sabah 2 akşam 2 içeceksin dedi ve bugün ilaçlar bitti sizler hiç böyle kullandınız mı mesaj atabilirmisiniz

Kızlar ben 4 aydır klomen kullanıyorum doktorumun verdiği tarihlerede uyuyorum bundan sonra beklicez diyor ama sonunda hep regl oluyorum. Geçen ay kist oluştu ve doğum kontrol hapı kullandım 1 ay ve regl olmadım bu ay tekrar adetliyken gittim ve 2 kutu klomen yazdı sabah 2 akşam 2 içeceksin dedi ve bugün ilaçlar bitti sizler hiç böyle kullandınız mı mesaj atabilirmisiniz
Kizlarrr

6 aya kadar kullanılabiliyor ama daha fazlası önerilmiyor diye biliyorum

Ben 13. günden bildiriyorum yine test negatif 🥺
Merhaba bende bu ay femara+ovitrella yaptım bugün 13. Günüm erken gebelik testi yapsam net sonuç alabilir miyim sizce. Paylaştığım fotoda 11. Gün yaptım gebelik testini yani pazartesi günü ilk test silik çıktı ikinci testi yaptım oda bozuktu çıkardım baktım oda silik gibiydi sizce erken mı

Eklentiler

• CF365F87-B53B-427D-8D3D-3D2F0F7D60B4.jpeg
    CF365F87-B53B-427D-8D3D-3D2F0F7D60B4.jpeg
    27,4 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_0398.jpeg
    IMG_0398.jpeg
    38 KB · Görüntüleme: 19
Benden 3 gün sonra olmuşsunuz. Ovitrelle mi yaptınız iğneyi? 10 gün kadar etkisi ile pozitif gösteriyor diyorlar ama kişiden kişiye değişir 11-12-13. Gün yapabilirsiniz.
Merhaba bende bu ay femara+ovitrella yaptım bugün 13. Günüm erken gebelik testi yapsam net sonuç alabilir miyim sizce. Paylaştığım fotoda 11. Gün yaptım gebelik testini yani pazartesi günü ilk test silik çıktı ikinci testi yaptım oda bozuktu testime baka bilir misiniz acaba

Eklentiler

27,4 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_0398.jpeg
    IMG_0398.jpeg
    38 KB · Görüntüleme: 19
13. Günde beta hcg 5 çıktı 7. Günde 24 dü
Merhaba ben de bu ay femara kullandım 9 Ağustos akşam 6 da ovitrella iğnesi yaptım baka bilir misiniz. Benim de bugün 11. Günüm testim silik çıktı. İkinci testi yaptım bozuk çıktı oda içini açtım bugün de 13. Günü oluyor ama negatif gibi sanki hayalet çizgi var acaba baka bilir misiniz

Eklentiler

27,4 KB · Görüntüleme: 16
  • IMG_0398.jpeg
    IMG_0398.jpeg
    38 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_0457.jpeg
    IMG_0457.jpeg
    172,6 KB · Görüntüleme: 19
  • IMG_0461.jpeg
    IMG_0461.jpeg
    187,1 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_0453.jpeg
    IMG_0453.jpeg
    173,3 KB · Görüntüleme: 18
Merhaba ben de bu ay femara kullandım 9 Ağustos akşam 6 da ovitrella iğnesi yaptım baka bilir misiniz. Benim de bugün 11. Günüm testim silik çıktı. İkinci testi yaptım bozuk çıktı oda içini açtım bugün de 13. Günü oluyor ama negatif gibi sanki hayalet çizgi var acaba baka bilir misiniz
Canım malesef bende aynı hataya düşüp sürekli ard arda test yaptım ama kullandığımız iğnenin içinde de hcg hormonu olduğu için pozitif çıkıyor kesin sonuç için adetini beklemen gerekiyor malesef ki adet zamanın ne zamn

Canım malesef bende aynı hataya düşüp sürekli ard arda test yaptım ama kullandığımız iğnenin içinde de hcg hormonu olduğu için pozitif çıkıyor kesin sonuç için adetini beklemen gerekiyor malesef ki adet zamanın ne zamn
7 günüm var adetime yüzümde sivilce de çıktı bilmiyorum ya yıprandım gerçekten

7 günüm var adetime yüzümde sivilce de çıktı bilmiyorum ya yıprandım gerçekten
Yüzündeki sivilceler muhtemelen stresten olmuştur haklı olarak çok fazla stres yapılıyor bu dönemde ama en büyük olumsuz etki de stres malesef bende ilk seferde hoopp olacak sanıyordum ama şuan ikinci seferime başladım yeniden klımen kullanacağım

Yüzündeki sivilceler muhtemelen stresten olmuştur haklı olarak çok fazla stres yapılıyor bu dönemde ama en büyük olumsuz etki de stres malesef bende ilk seferde hoopp olacak sanıyordum ama şuan ikinci seferime başladım yeniden klımen kullanacağım
Ben temmuzda sadece femara kullandım değerlendirdik olmayınca bu ay femara ovitrella yaptık. İkinci ayım benim aslında

Ben temmuzda sadece femara kullandım değerlendirdik olmayınca bu ay femara ovitrella yaptık. İkinci ayım benim aslında
Ben ilk ayımda günde 2 klomen kullandım beş gün ardından ovitrella
Şuan günde 3 ovitrella başladım sonra yumurta ölçümü için gideceğim ama bu ay hiç test yapmayacağım inşallah ☺️

Çok az kalmış bence test yapıp stres yapma
Kaç aydır deniyorsun bu arada (ilaç olarak değil genel olarak)
benim bir kızım var 5 yaşında kardeşi olsun istedik. Bir yıldır deniyordum mayıs ayında kontrole gittim olmuyor gebelik diye hsg çekelim dedi doktor adetten yeni çıkmıştım iki gün sonra çekti iki tüpümde tıkalıymış dedi ben bunu burda açamam ameliyatla açmalıyım kan kaybedersen müdahale edemem diye. Ameliyat oldum Mayıs ayında haziran ayını değerlendirdik olmadı temmuz ayında doktorum tedaviye başyalım dedi famara verdi sabah akşam beşinci günü kontrole gittim 4 tane 18 m yumurta gelişmiş çatlatma yapmayalım dedi böyle deneyin tamam dedik yine olmadı Ağustos da yani bu ay yine femara kullandım 9 Ağustos da akşam 6 da çatlatma iğnesi yaptık öyle işte benim hikayem kızımda bir baktım hamileyim. İkinci defa fenarayı kullanınca bünyeme ağır geldi. Biraz zayıfım vücudum tedaviyi de kaldırmıyor

X